Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,362 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,722 μηνύματα σε 79,504 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια μαθήματα μισείτε φέτος;

renia_1995 (Uranya)

Μαθητής Β' λυκείου

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 16:19, 10-11-11:

Εγώ την Αντιγόνη! Με νευριάζει το μάθημα,είναι χαζή η καθηγήτρια, το βρίσκω παντελώς άχρηστο και είμαι και θετική, δεν τα μπορώ αυτά!
4
10
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

paskmak

Πτυχιούχος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 810 μηνύματα.

O paskmak έγραψε: στις 20:55, 10-11-11:

Καλά αυτη η Αντιγόνη θάνατος ήταν πέρσι είχαμε και μια καθηγήτρια που μας το'καμνε το μάθημα λες και ήταν της κατεύθηνσης.
Παράθεση

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Vassia! έγραψε: στις 21:02, 10-11-11:

Αντιγόνη και εγώ το θεωρώ αίσχος το μάθημα..
Παράθεση

paul95

Φοιτητής

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O paul95 έγραψε: στις 17:36, 12-11-11:

Εμείς πάλι στην Αντιγόνη έχουμε έναν που έχει πολύ πλάκα, δεν μισώ και τόσο πολύ το μάθημα... Την ιστορία, αν και τη μισώ απίστευτα, η φετινή καθηγήτρια είναι τέλεια. Σε έκθεση - κείμενα έχουμε μια βλαμμένη και γίνεται η ώρα του παιδιού. Το μάθημα που μισώ είναι η ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ.
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 17:46, 12-11-11:

Εγώ τώρα στην γ΄λυκείου δεν μπορώ την ώρα της κοινωνιολογίας....μου φαίνεται αιώνας!!!!
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Φοιτητής

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 19:05, 12-11-11:

θα συμφωνησω στην αντιγονη(παρολο που ειμαι θεωρητικη)η καθηγητρια δεν μπορω να πω οτι το παιρνει πολυ στα σοβαρα απλα μιλαει μονη της!κανει τη συνταξη μονη της χωρις να αφηνει να συμμετεχουμε μπας και παρουμε χαμπαρι τι γινεται,κανει και απανταει μονη της τις ερωτησεις και γενικα το μα8ημα ειναι μια φαση του:ας πουμε ο,τι ειναι να πουμε για να βγαλουμε την υλη..

και το αλλο μαθημα που δεν μπορω με τπτ ειναι η αλγεβρα.περυσι ηταν απτα αγαπημενα μου και φετος ο καθηγητης απλα μας εχει χαντακωσει.δεν καταλαβαινω τπτ και δεν μπορω να παω και φροντιστηριο...
2
Παράθεση

akis95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O akis95 έγραψε: στις 11:40, 17-11-11:

Ρε παιδιά αυτή η αντιγόνη πολύ κλαψιάρα δεν είναι???
1
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 18:53, 17-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Εγώ την Αντιγόνη! Με νευριάζει το μάθημα,είναι χαζή η καθηγήτρια, το βρίσκω παντελώς άχρηστο και είμαι και θετική, δεν τα μπορώ αυτά!
-1 επειδη λες πως εισαι θετικη αρα δεν μπορεις να κανεις αρχαια
1
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 19:45, 17-11-11:

Ιστορία!
Παράθεση

Eliminated

Δραστήριο Μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O Eliminated έγραψε: στις 01:05, 21-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
θα συμφωνησω στην αντιγονη(παρολο που ειμαι θεωρητικη)η καθηγητρια δεν μπορω να πω οτι το παιρνει πολυ στα σοβαρα απλα μιλαει μονη της!κανει τη συνταξη μονη της χωρις να αφηνει να συμμετεχουμε μπας και παρουμε χαμπαρι τι γινεται,κανει και απανταει μονη της τις ερωτησεις και γενικα το μα8ημα ειναι μια φαση του:ας πουμε ο,τι ειναι να πουμε για να βγαλουμε την υλη..

και το αλλο μαθημα που δεν μπορω με τπτ ειναι η αλγεβρα.περυσι ηταν απτα αγαπημενα μου και φετος ο καθηγητης απλα μας εχει χαντακωσει.δεν καταλαβαινω τπτ και δεν μπορω να παω και φροντιστηριο...
Τουλάχιστον σας κάνει σύνταξη εσάς ! Εμάς ούτε κατά διάνοια!
1
Παράθεση

granita (Φανή)

Φοιτητής

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 14:32, 23-11-11:

αν και θεωρητική, τη φιλοσοφίαααααααααααααα......εν τω μεταξύ είναι που είναι από μόνο του το βιβλίο χάλια, έχουμε και μια απ'τις πιο βαρετές καθηγήτριες και ολοκληρώθηκε το πακέτο πλήξης!!!
Παράθεση

katy95

Φοιτητής

H katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H katy95 έγραψε: στις 15:48, 23-11-11:

την αλγεβρα και την γεωμετρια ,θεωρητικη ειμαι
5
1
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,353 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 16:08, 23-11-11:

την απαισια και ανωφελη απο καθε αποψη αντιγονη και τη φυσικη γενικης παιδειας... παρολο που ειμαι θετικη κατευθυνση αυτα με τους νομους κουλομπ και τα ηλεκτρικα πεδια τα απεχθανομαι απο τοτε που τα πρωτοκαναμε στο γυμνασιο...
2
2
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Φοιτητής

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 16:10, 23-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Eliminated
Τουλάχιστον σας κάνει σύνταξη εσάς ! Εμάς ούτε κατά διάνοια!

τι και θα σας ζητησει συντακτικο στα διαγωνισματα??
Παράθεση

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Tzeka chocola έγραψε: στις 18:14, 25-11-11:

Φυσική!! Πωω το πιο απαίσιο μάθημα στον κόσμο!!!!
4
1
Παράθεση

akrione

Δραστήριο Μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O akrione το ischool εγινε αθλιο.θελω διαγραφη acc έγραψε: στις 18:32, 25-11-11:

πωω αρχιζει να κατανταει ενοχλητικο το <<η ωρα του παιδιου>>.το χρησιμοποιουν παρα πολλοι και αρχιζει να με νευριαζει απο τν καθημερινη χρηση..χμ το πιο βαρετο(γιατι μισητο δν εχω) θα λεγα...δικαιο.ειναι χρησιμο δν λεω αλλα το βαριεμαι..και η αντιγονη εχει καποιο ενδιαφερον.σιγουρα καλυτερο απο τα αρχαια.βεβαια ο καθηγητης παιζει το μεγαλυτερο ρολο.
Παράθεση

Ζεύς (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Περιβάλλοντος (ΑΕΙ/Μυτιλήνη) . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Ζεύς έγραψε: στις 16:21, 02-12-11:

Φυσική γενικής παιδείας! Παρόλο που είμαι τεχνολογική κατεύθυνση... πιστεύω πως φταίει ο καθηγητής που κάνει πραγματικά χάλια μάθημα :S
3
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Μαθητής Β' λυκείου

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 19:38, 02-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
-1 επειδη λες πως εισαι θετικη αρα δεν μπορεις να κανεις αρχαια
1.Μισω τα αρχαια απο την φυση μου
2.Μου την δινει η καθηγητρια
3.Ετσι οπως κανει το μαθημα,ειναι οπως η Οδυσσεια/Ιλιαδα που καναμε στο γυμνασιο..δεν μας κανει τιποτα που να μοιαζει με αρχαια.. οποτε εχω δικιο :Ρ
1
1
Παράθεση

roberta

Νεοφερμένος

H roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H roberta Sono venuto a cercare tu! έγραψε: στις 00:58, 09-12-11:

Γεια σε ολους..Εγω το μαθημα που αντιπαθω ειναι η φυσικη...εχω τοσα πολλα κενα,για την ακριβεια δεν ξερω καθολου,μα καθολου φυσικη!
Ειμαι και θεωρητικη οποτε,ως ενα βαθμο δικαιολογειται.Αλλα φταει οτι απο το γυμνασιο κιολας δεν ειχαμε καλο καθηγητη!
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 01:23, 09-12-11:

Ο καθηγητής Φυσικής γενικής που είχα στην Α λυκείου ήταν η αιτία που δεν διάλεξα Θετική.

Derp. 8|
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια