Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,315 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,701 μηνύματα σε 79,461 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινούμενα σχέδια

M@r@ki

Μαθητής Β' γυμνασίου

H M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H M@r@ki έγραψε: στις 16:25, 07-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από vslk_
εγω παντως ειχα τρελα με τις μπανανες με πιτζαμες!!!!!!!!!!!!!!!δν πηγαινα στο παιδικο αν πρωτα δεν εβλεπα μπανανες.....αχχ.....λατρεμενες......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=CJkPWMaNaIM[/ame]

Και εγώ το έβλεπα φανατικά.:no1:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε: στις 17:44, 07-12-09:

εγω βλεπ συνεχεια γιατι μου αρεσουν και ετσι παερναω την ωρα μου.Αυτο που βλεπω πιο πολυ ειναι τα pokemon
Παράθεση

PADI

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H PADI έγραψε: στις 15:28, 08-12-09:

Γουινι κ Σκουμπι Ντου:no1:
Και φυσικα Ποκεμον...
Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 21:07, 08-12-09:

Σαν τρελος βλεπω εγω!!!!!
Ξερεις κανεις το Μοντανα Τζοουνς??????
Παράθεση

PADI

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H PADI έγραψε: στις 21:18, 08-12-09:

-----------------------------------------
Παράθεση

Irodis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 21:28, 14-12-09:

Ποπο ξερεις το Μοντανα Τζοουνς μηπως μπορεις να μου το βρεις κιολας??
Στα ελληνικα??????
Παράθεση

Parallax

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Parallax έγραψε: στις 07:16, 27-12-09:

Έβλεπε κανεις το the Brave Little Toaster (η μικρή φρυγανιέρα ο ελληνικός τίτλος) που έβαζε το juniors tv;

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=NbBEfZ8fK9Y[/ame]
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 11:04, 27-12-09:

ΝΑΑΑΑΑΑΑΙ! Κάτι μου θυμίζει... Θυμάμαι ένα επεισόδιο που τους είχαν πετάξει σε μια μάντρα ανακύκλωσης, και προσπαθούσαν να το σκάσουν, ή κάτι τέτοιο;
Παράθεση

Parallax

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Parallax έγραψε: στις 13:05, 27-12-09:

Ναι,το θυμάμαι αυτό που λες. :p
Ήταν ταινία βασικά,όχι επεισόδια.Παίζει να την είχα δει πάνω από 20 φορες.:xixi:
Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 13:54, 27-12-09:

Ταινια ηταν αυτο.
Ω θεε μου, το ειχα δει.. που το ειχαν σκασει απο ενα σπιτι, και μετα νομιζω κι ολας αυτο το κοκκινο ραδιοφωνακι ψοφησε ή κατι τετοιο;
Πολυ με στενοχωρουσε, το ειχα δει και αρκετες φορες
Ρε συ δεν το πιστευω ακομα, δεν μπορεις να φανταστεις τι αναμνησεις μου ξυπνησες.
Ηταν στο πισω πισω μερος του μυαλου μου. Θυμηθηκα κι αλλη φαση που ειχε σπασει η λαμπα του πορτατιφ, ειχε χαλασει και η σκουπα, και γενικα ολοι ειχαν παθει κατι.
:/
Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 15:40, 27-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rania.
Ταινια ηταν αυτο.
Ω θεε μου, το ειχα δει.. που το ειχαν σκασει απο ενα σπιτι, και μετα νομιζω κι ολας αυτο το κοκκινο ραδιοφωνακι ψοφησε ή κατι τετοιο;
Πολυ με στενοχωρουσε, το ειχα δει και αρκετες φορες
Οταν ημουνα μικρος το παιζε στο junior tv ή στο 0-6 , και τοτε συλλογιζομουνα "Γιατι γιατι να περασουν τοσες ταλαιπωριες δεν ειναι δικαιο , το μονο που θελουν ειναι να γυρισουν στο παιδι που τους αγαπαει "
Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 16:03, 27-12-09:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=uZCER6pjQV4&feature=related[/ame]

Σαν χτες τη θυμαμαι αυτη τη σκηνη.
Φωναξα μεχρι και τη μανα μου να της το δειξω.
Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 16:11, 27-12-09:

Μην στεναχωριεσαι κουβερτουλα μου θα γυρισεις καποια στιγμη πισω στον αφεντη σου
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 16:14, 27-12-09:

Κοίτα να δεις ο Λούζερ. =P
Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 16:16, 27-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από beautiful loser
Μην στεναχωριεσαι κουβερτουλα μου θα γυρισεις καποια στιγμη πισω στον αφεντη σου
Blankyyyyyyyyyyyyyy
Δες κι αυτο
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=-UfsEj7AOGI[/ame]
Κλαιω.
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 16:39, 27-12-09:

ΠΩ, ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΙ 'ΓΩ!
Παράθεση

Parallax

Μαθητής Γ' λυκείου

O Parallax έγραψε: στις 08:05, 28-12-09:

Υπάρχουν άλλες δυο ταινίες.Λογικά δεν θα είναι το ίδιο καλές.

http://www.imdb.com/title/tt0163986/
http://www.imdb.com/title/tt0147926/

Αυτό πρέπει να ήταν προς το τέλος.Αν θυμάμαι καλά στο τέλος θυσιαζόταν η τοστιέρα για να σώσει το παιδί.Μα ποσο κακός μπορεί να είναι αυτός ο μαγνήτης;
Παράθεση

kleop

Φοιτητής

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 21:47, 03-01-10:

Το γατοσκυλο το θυμαστε; ηταν στην ετ1 [ame]http://www.youtube.com/watch?v=iR2EwcgE_wA[/ame]
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 768 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 21:48, 03-01-10:

Πω πω ναι, παντα απορουσα πως κατουρουσαν. :p
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 13:51, 04-01-10:

Βλέπω magi nation!!Τα σπάει!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια! - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 178 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-18 στις 00:15.
    • Τα σχέδια για το νέο Λύκειο - Από mili
      Το θέμα έχει λάβει 1017 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-10-13 στις 23:04.
    • Σχέδια για φαρμακεία - Από Ακριβή Καλογεροπούλου
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-10-08 στις 16:03.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα