Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,193 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,054 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 357 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τελευταίες ημέρες της σχολικής χρονιάς

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε: στις 01:27, 31-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από christine_3
εμένα η μαμά μου δε μπορεί να το πιστέψει πού έφτασα σιγά σιγά..ομοίως κι εσείς δηλαδή..με θυμάται στα 6 με την τσαντούλα barbie,πρώτη μέρα στο δημοτικό.. χαχα
Αστα να πάνε...απο την ηρεμία και την γαλήνη....στο ΧΑΟΣ...ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 31-05-12 στις 02:11. Αιτία: split
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 01:40, 31-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από christine_3
εμένα η μαμά μου δε μπορεί να το πιστέψει πού έφτασα σιγά σιγά..ομοίως κι εσείς δηλαδή..με θυμάται στα 6 με την τσαντούλα barbie,πρώτη μέρα στο δημοτικό.. χαχα
χαχα την θυμαμαι αυτην την 1η μερααα! τι ωραια που ηταν

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero

αα αυτο ξαναπες το! το ΧΑΟΣ!! :/
χαχα :ρ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 31-05-12 στις 02:23. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 01:46, 31-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jason Del Piero
ακριβώς όπως το λες..τότε το μόνο που μας πονούσε,η μόνη έγνοια που είχαμε ήταν μην πέσουμε,χτυπήσουμε και γρατσουνιστούμε άσχημα

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
χαχα την θυμαμαι αυτην την 1η μερααα! τι ωραια που ηταν
κι εγώωω σαν χθες!ναιιιιι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 31-05-12 στις 07:23. Αιτία: Συγχώνευση ΣΥνεχόμενων Μηνυμάτων
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 01:57, 31-05-12:

χαχαχα μην τυχον και δεν μας παρουν το αγαπημενο μας παιχνιδι, μην τυχον και δεν φαμε παγωτο, μην τυχον και δεν μας εχουν φαγητο που μας αρεσει..κ.α. χαχαχα τι μικραα που ειμασταν!
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 01:59, 31-05-12:

άστα να πάνε...δεν υπάρχει περίπτωση να ξεχάσω τα ανέμελα,παιδικά χρόνια!!
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 02:00, 31-05-12:

ξεχνιουνται αυτα?! ουτε βεβαια και αυτα που ζουμε τωρα ξεχνιουνται...για πολλουυς λογους....
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ έγραψε: στις 02:07, 31-05-12:

περισσότερο για αρνητικούς κατ'εμέ...εγώ προσωπικά θέλω να ξαναρχίσω απ'το 0
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 02:26, 31-05-12:

εγωωω να δεις!!!:$
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ έγραψε: στις 15:14, 31-05-12:

'ενας χρόνος...
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 17:28, 31-05-12:

να εχουμε 1 χρονο και μετα παλι απο το 0?!?
τι τελεια που θα ηταν!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια