Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,336 μηνύματα σε 79,243 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 261 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στην Κοζάνη

alfyich (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαιευτικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H alfyich έγραψε: στις 00:51, 28-08-09:

Καλησπέρα!!!
Εχει περάσει κανείς στο τμήμα Μαιευτικής των ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Celice

Απόφοιτος

H Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Celice έγραψε: στις 22:13, 28-08-09:

γεια!εγω περασα κομοτηνη!!αλλα ειμαι απο Κοζανη και μενω Κοζανη,οποτε αν χρειαστεις πληροφοριες μην διστασεις να μου στειλεις pm για να σε κατατοπισω...
Παράθεση

Loukas1990

Φοιτητής

Ο Loukas1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Loukas1990 έγραψε: στις 08:17, 10-05-10:

Παιδιά μήπως είναι κανένας φοιτητής στην Κοζάνη;
Ας μου στείλει ένα μήνυμα...
Παράθεση

funker_3

Μαθητής Β' λυκείου

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O funker_3 έγραψε: στις 19:45, 25-08-10:

Σχετικα με τη φοιτητικη ζωη στην κοζανη?
για πεστε αυτοι που σπουδαζεται εκει η' εχεται σπουδασει
Παράθεση

futureshock

Μαθητής Β' λυκείου

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O futureshock έγραψε: στις 22:56, 25-08-10:

θα θελα να μαθω και γω μιας και περασα εκει στο ΤΕΙ...
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 22:57, 25-08-10:

Σπουδάζει ξαδερφάκι μου Κοζάνη και μου έχει πει οτι δεν έχει τίποτα.
Ξενερώστε ελεύθερα..
1
Παράθεση

funker_3

Μαθητής Β' λυκείου

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O funker_3 έγραψε: στις 23:14, 25-08-10:

futureshock@ τι περασες λογιστικη?
Παράθεση

Tsol (Πέτρος)

Φοιτητής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Tsol έγραψε: στις 23:23, 25-08-10:

Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την εισαγωγή σας. Θα διαφωνίσω με τον KostasTheGreek. Έχει διάφορες επιλογές η πόλη της Κοζάνης. Σίγουρα δεν είναι Θεσσαλονική αλλά πιστεύω πως θα περάσετε καλά όπως και εγώ στο πρώτο μου έτος. Για οποιαδηπότε πληροφορία ρώτηστε με.
Στα ΤΕΙ περάσετε ή στα πολυτεχνικά τμήματα?
Παράθεση

funker_3

Μαθητής Β' λυκείου

O funker_3 έγραψε: στις 00:25, 26-08-10:

τει μηχανολογιας
α και κατι αλλο
επειδη θελω να κανω προπονησεις....το αθλητικο κεντρο ειναι μακρια απο την πολη?>
η συγκοινωνια ειναι καλη?
α και τι προτινεται?να νοικιασω μεσα στην πολη η΄ κοντα στα τει?
Παράθεση

chris_m

Φοιτητής

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O chris_m Wayward Engineer έγραψε: στις 01:10, 26-08-10:

Η κοζανη ειναι μικρη πολη και το τει δεν ειναι και μακρια απο το κεντρο, νομιζω οι περισοτεροι κοντα στο κεντρο μενουν.
Παράθεση

Tsol (Πέτρος)

Φοιτητής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Tsol έγραψε: στις 01:35, 26-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από funker_3
τει μηχανολογιας
α και κατι αλλο
επειδη θελω να κανω προπονησεις....το αθλητικο κεντρο ειναι μακρια απο την πολη?>
η συγκοινωνια ειναι καλη?
α και τι προτινεται?να νοικιασω μεσα στην πολη η΄ κοντα στα τει?
Φαντάζομαι όταν λες αθλητικό κέντρο εννοείς το γήπεδο; Αν ναι είναι περίπου 10 λεπτά από το κέντρο της Κοζάνης. Την συγκοινωνία δεν την έχω χρησιμοποιήσει πολύ (σχεδόν καθόλου) για να εκφράσω μια σφαιρική γνώμη. Πάντως τα περισσότερα λεωφορεία καταλήγουν στο ΤΕΙ. Όσο για το που να νοικιάσεις θα πρότεινα κέντρο.
Παράθεση

funker_3

Μαθητής Β' λυκείου

O funker_3 έγραψε: στις 01:36, 26-08-10:

ναι για γηπεδο εννοω
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου
α ....τι τμηματα αει εχει η κοζανη?
Παράθεση

MONTA (Chris)

Φοιτητής

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O MONTA Η ζωη ειναι μια τεραστια πλακα... έγραψε: στις 02:49, 26-08-10:

περασαν 6 φιλοι μου απο την παρεα μου,οι οποιοι δεν το περιμεναν οτι θα περασουν καπου...
Τεσπα,ενας κολλητος μου ειναι απο κοζανη και ερχοταν χριστουγεννα πασχα καλοκαιρι γτ ειχε τους παππουδες του εδω,
και μου ελεγε οτι ειναι τελεια κοζανη(οταν ηταν μαθητης παντα) και οτι εβγαινε συνεχεια και για τα αρκετα κοριτσια που ειχε παει..
1
Παράθεση

Λεωνίδας_Δ

Καθηγητής

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O Λεωνίδας_Δ έγραψε: στις 03:06, 26-08-10:

Η Κοζάνη είναι τέλεια...Εχει τα πάντα κ είναι όλα κοντά...!!!
1
Παράθεση

Tsol (Πέτρος)

Φοιτητής

O Tsol έγραψε: στις 10:34, 26-08-10:

ναι για γηπεδο εννοω
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου
α ....τι τμηματα αει εχει η κοζανη?
Το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών και το τμήμα μηχανικών πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στο οποίο σπουδάζω. Θα συμφωνίσω επίσης με τους ΜΟΝΤΑ και Λεωνίδας_Δ.
Παράθεση

futureshock

Μαθητής Β' λυκείου

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O futureshock έγραψε: στις 12:02, 26-08-10:

futureshock@ τι περασες λογιστικη?
χρηματοοικονομικων εφαρμογων...
απο ~10.000 μορια επεσε στα ~2000 και ειχα κανει βλακεια γιατι την εβαλα ποιο πανω σε επιλογη...
Παράθεση

Λεωνίδας_Δ

Καθηγητής

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O Λεωνίδας_Δ έγραψε: στις 12:09, 26-08-10:

Τα τμήματα λογιστικής είναι απ τα πιο παλιά στην Ελλάδα και το χρημ. εφαρμ. νομίζω είναι το μοναδικό τει που δίνει δικαιώματα φοροτεχνικού....Τι λέμε τώρα...Καταρχήν είναι μια πόλη που έχει βιομηχανία(πέρα απ την ΔΕΗ) και επιχειρήσεις και δεν στηρίζεται μόνο στο τρίπτυχο δημσίων υπαλλήλων (εκπαιδευτικοι-αστυνομικοί(στρατιωτικοί)-λοιποι δημ.υπ.).Οπότε θα δείτε πολλά ωραία πράγματα όπως το Big Ben της Κοζάνης στην κεντρική πλατεία....
1
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 12:28, 26-08-10:

Καλά και γω Κοζάνη μένω και δεν μπορώ να πω δεν έχει ζωή.Προς Θεού δηλαδή.ΟΚ δεν ειναι και οτι και η Θεσσαλονίκη πήχτρα αλλα σε λογικα πλαισια ειναι μια εξαιρετικη πολη για να περάσεις τη φοιτητική σου ζωή.Και την καφετέρια την έχει και το κλαμπάκι της το χει και το κινηματογράφο της το χει και αθλητικες δραστηριοτητες εχει και που και που το φημισμενο ΔΗΠΕΘΕ Κοζανης ανεβάζει εξαιρετικές παραστάσεις.Αποκρία στη Κοζανη είναι ότι καλύτερο όπως και τα Χριστούγεννα.Γενικα καλύπτει όλους τους τύπους χαρακτήρων!
Παράθεση

funker_3

Μαθητής Β' λυκείου

O funker_3 έγραψε: στις 17:10, 26-08-10:

παιδια ξερει κανεις πως ειναι οι εγκαταστασεις στις εστιες των τει?
ειναι χαλια?
εχω ακουσει οτι σε μερικες εστιες μενεις μονος σου χωρις συγκατοικο
στην κοζανη πως ειναι?
Παράθεση

Ηλίας-Χρηστος

Φοιτητής

Ο Ηλίας-Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Ηλίας-Χρηστος έγραψε: στις 15:45, 29-08-10:

Εγω περασα μηχανικος πληροφορικης & τηλεπικοινωνιων κανεις που να περασε το ιδιο??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI