Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,757 μηνύματα σε 79,279 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

hiphopjunkie (Γιωργος)

Φοιτητής

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O hiphopjunkie έγραψε: στις 20:17, 08-09-10:

mcstefan7 lol εχω ενα φιλο που περασε στο ιδιο τμημα στην κομοτηνη κ υποστηριζει κ αυτος αστερα τριπολης!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mcstefan7

Φοιτητής

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε: στις 20:25, 08-09-10:

Απο που είναι??Εγω απο κόριν8ο.Για δωσε μσν ή φβ(το δικο μ http://www.facebook.com/profile.php?id=100000362715975)
Παράθεση

chocos

Φοιτητής

Ο chocos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Ανάπτυξης Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O chocos έγραψε: στις 18:47, 10-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Mcstefan7
Φίλε απλα θέος είσαι...Με βοήθησες απεριόριστα.Για το τμήμα διοικησης επιχειρήσεων πιο απο τα 2 με βολέβει?
λοιπον η διοικηση οπως ειπα ειναι απεναντι απο τν σχολη αστυφυλακων,αλλα δν σε βολευει κανενα απο τα 2...
λογικα θα υπαρχουν αλλα λεωφορεια που θα πηγαινουν προς εκεινη τν μερια της πολης
Παράθεση

Mcstefan7

Φοιτητής

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε: στις 19:28, 10-09-10:

απο το σιτε του τμήματος δίνει¨: ΠΑΛΙΑ ΠΡΥΤΑΝΕΙΑ (εκκίνηση) - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΙΚΗ – ΤΜΗΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (τέρμα).
Έχει αστικο απο ιπποκράτους για παλια πρυτανεία?Αν ναι τι ώρες?Αν οχι εχει κοντά στάση?αντε ρε π@@στη μου να κλείσουμε τα 18 (28/9) να βγάλουμε το κολοδίπλωμα να ησυχάσουμε μετα ...
Παράθεση

JohnnieD (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O JohnnieD έγραψε: στις 02:04, 12-09-10:

Εσύ Mcstefan 7 απο Τρίπολη είσαι?
Παράθεση

βίκυ1993 (lolitaaaaaaaaaaa)

Μαθητής Γ' λυκείου

H lolitaaaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H βίκυ1993 έγραψε: στις 02:15, 12-09-10:

υπάρχουν και τούρκοι έτσι?....πόσα μόρια χρειάζεσε για να περασεις νομική ή φιλολογία στην κομοτινή?
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Petunia έγραψε: στις 02:27, 12-09-10:

Ναι Εχει αν και δεν λεγονται τουρκοι αλλα μουσουλμανοι με ελληνικη υπηκοοτητα!
15.800 η μια και 18.276 η αλλη αν θυμαμαι καλα
Παράθεση

elenaki92

Φοιτητής

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 02:47, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από βίκυ1993
υπάρχουν και τούρκοι έτσι?....
υπάρχουν πολύ λίγοι Τούρκοι αλλά οι περισσότεροι Μουσουλμάνοι είναι Πομάκοι, δηλαδή Ελληνες που έχουν ασπαστεί το Μωαμεθανισμό... Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω Πομάκους, απ' τον Έβρο βέβαια, είναι πολύ καλοί και φιλόξενοι άνθρωποι... Σχετικά με τα μόρια με κάλυψε o Petunia!! Παιδιά πότε ανεβαίνετε Κομοτηνή?
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Petunia έγραψε: στις 02:51, 12-09-10:

Δευτερα ειμαι πανω!Ειναι παρα πολυ καλοι ανθρωποι,συμφωνω απολυτα
Παράθεση

elenaki92

Φοιτητής

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 02:58, 12-09-10:

Μμμμ... Εγώ θα ανεβώ γύρω στις 18-20, αλλά δε θα είμαι από τότε Κομοτηνή... Μόνιμα θα εγκατασταθώ 1 Οκτώβρη... Τις προηγούμενες θα είμαι Αλεξανδρούπολη και θα κατεβώ κάποια στιγμή για έγγραφη και ό, τι άλλες δουλειές θα χρειάζονται για το σπίτι... Πρέπει όταν με το καλό ανέβουμε όλοι στην Κομοτηνή, να κανονίσουμε καμιά συνάντηση ischoolιτών!
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

O Petunia έγραψε: στις 03:01, 12-09-10:

Ουτε γω θα ανεβω μονιμα απλα για εγγραφη.Ναι θα ηταν ωραια ιδεα!
Εσυ τι περασες ελενακι?
Παράθεση

elenaki92

Φοιτητής

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 03:05, 12-09-10:

Πολιτικών Επιστημών! Εσυ Νομική αν θυμάμαι καλά??
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

O Petunia έγραψε: στις 03:09, 12-09-10:

Μια χαρα!Ναι Ναι.Ε μικρη πολη ειναι η κομοτηνη σιγουρα θα συναντηθουμε
Αλλωστε σχεδον ολα τα πανεπιστημια ειναι και μαζι αν γνωριζω καλα!
Σπιτι βρηκες ολα οκ?
Παράθεση

Mcstefan7

Φοιτητής

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε: στις 08:51, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από JohnnieD
Εσύ Mcstefan 7 απο Τρίπολη είσαι?
ΟΧι απο την Κόρινθο είμαι....Είναι κοντα στην Αθήνα(40 λεπτα δρομος)

Αρχική Δημοσίευση από elenaki_arnea08
υπάρχουν πολύ λίγοι Τούρκοι αλλά οι περισσότεροι Μουσουλμάνοι είναι Πομάκοι, δηλαδή Ελληνες που έχουν ασπαστεί το Μωαμεθανισμό... Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω Πομάκους, απ' τον Έβρο βέβαια, είναι πολύ καλοί και φιλόξενοι άνθρωποι... Σχετικά με τα μόρια με κάλυψε o Petunia!! Παιδιά πότε ανεβαίνετε Κομοτηνή?
εγώ θα πάω στις 17 τα πράγματα + εγγραφή και μετά θα παω σαλόνικα για αλλες 2 μερες.Και ορίστικά ανεβαίνω κομοτηνή στις 29 του μήνα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Νηρηίς : 13-09-12 στις 09:16. Αιτία: Συγχώνευση μηνυμάτων
Παράθεση

elenaki92

Φοιτητής

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 12:03, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Petunia
Μια χαρα!Ναι Ναι.Ε μικρη πολη ειναι η κομοτηνη σιγουρα θα συναντηθουμε
Αλλωστε σχεδον ολα τα πανεπιστημια ειναι και μαζι αν γνωριζω καλα!
Σπιτι βρηκες ολα οκ?
ναι βρήκα σπίτι σε πολύ κεντρικό σημείο!! Σε μισό λεπτό βγαίνω στην Πλατεία Ειρήνης και σε 5-7 λεπτά είμαι στη στάση!! Γιώργο να έχεις το νου σου, όταν πας για εγγραφή να ρωτήσεις πότε ξεκινούν τα μαθήματα, γιατί ο γνωστός μου που τελείωσε νομική στην Κομοτηνή μου είπε ότι σ' εκείνους ήταν οι εγγραφές μέχρι 30 Σεπτεμβρίου αλλά τα μαθήματα άρχισαν στις 25!! Μακστεφάν, άντε ωραία, να συναντηθούμε όλοι μαζί όπως είπαμε με τον Petunia!!
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

O Petunia έγραψε: στις 12:09, 12-09-10:

Δεν θα το ανακοινωναν αν ξεκινουσαν τοσο νωρις?Εχω και ξαδερφο εκει οποτε με ενημερωνει αλλα σιγουρα θα ρωτησω και γω!
Εγω 2 λεπτα απο τ κεντρο τωρα για την σταση δεν ξερω θα το ψαξω

Ανθρωποι της κομοτηνης μαζευτειτε!
Παράθεση

georgekod92

Φοιτητής

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O georgekod92 έγραψε: στις 12:42, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Petunia
Δεν θα το ανακοινωναν αν ξεκινουσαν τοσο νωρις?Εχω και ξαδερφο εκει οποτε με ενημερωνει αλλα σιγουρα θα ρωτησω και γω!
Εγω 2 λεπτα απο τ κεντρο τωρα για την σταση δεν ξερω θα το ψαξω

Ανθρωποι της κομοτηνης μαζευτειτε!
Ελπίζω τα μαθήματα να μην ξεκινήσουν νωρίς γιατί στις 27 θα ανέβω για εγγραφή.... Κι εγώ δύο λεπτά είμαι από το κέντρο..
Παράθεση

elenaki92

Φοιτητής

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 13:52, 12-09-10:

Γιώργο!! Βγαλε το Μαθητής Γ' λυκείου, γιατί θα σε ξυπνήσω αύριο για τον αγιασμό!! τώρα βάζουμε το Φοιτητής/τρια!!
Παράθεση

Mcstefan7

Φοιτητής

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε: στις 14:46, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από elenaki_arnea08
ναι βρήκα σπίτι σε πολύ κεντρικό σημείο!! Σε μισό λεπτό βγαίνω στην Πλατεία Ειρήνης και σε 5-7 λεπτά είμαι στη στάση!! Γιώργο να έχεις το νου σου, όταν πας για εγγραφή να ρωτήσεις πότε ξεκινούν τα μαθήματα, γιατί ο γνωστός μου που τελείωσε νομική στην Κομοτηνή μου είπε ότι σ' εκείνους ήταν οι εγγραφές μέχρι 30 Σεπτεμβρίου αλλά τα μαθήματα άρχισαν στις 25!! Μακστεφάν, άντε ωραία, να συναντηθούμε όλοι μαζί όπως είπαμε με τον Petunia!!
ναι.ας συναντηθούμε...στειλε μου ενα πμ για ποτε να σου στείλω και το νουμερο μ για να κανονισουμε..Και γω 2-3 λεπτά απο την πλατεία ειρήνης είμαι(μένω ιπποκράτους) τώρα για στάση δεν ξέρω ακριβώς πάντος ξέρω οτι για το τμήμα μου έχει πανεπιστημιακό απο παλια πρυτανεία αρα χρειάζομαι και αστικό για να πάω εκει...
Παράθεση

lebron15

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O lebron15 έγραψε: στις 15:52, 12-09-10:

Εγω κανα δεκαλεπτακι ειμαι απο την πλατεια,παιδια οταν πηγατε βρηκατε κανα μερος που γουσταρατε και θα την βγαζετε εκει;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος