Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,206 μηνύματα σε 79,230 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 483 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στην Θεσσαλονίκη

Darkness

Φοιτητής

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 19:36, 19-08-09:

Δε μπορω να πω........
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 20:00, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από BAM BAM
Δε μπορω να πω........
Εισαι εσυ στην φωτο μικρη?
Παράθεση

ZIGFRID (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

O ZIGFRID έγραψε: στις 20:15, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από BAM BAM
Δε μπορω να πω........
Γιατί καλέ, κρυφό το έχεις ;;;
Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Φοιτητής

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε: στις 14:43, 22-08-09:

παιδια οποιαδηποτε βοήθεια χρειαστείτε στη θεσσαλονίκη εδω ειμαστε και οι υπολοιποι φοιτητες..ειμαι 2ο ετος και στην αρχη μου ηταν λιγο δυσκολο περυσι λογω φιλων...αλλα σιγα σιγα τουσ αποκτας και ειναι ολα οκ...παντως οτιδήποτε θελετε απο εγγραφη μεχρι πληροφορίες για τα παντα κια φίλους here i am!!!!!!!!
Παράθεση

Darkness

Φοιτητής

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 18:00, 22-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek
Εισαι εσυ στην φωτο μικρη?
καλε ηταν μια απλη φωτο που βρηκα στο ιντερνετ
Δικες μου απο μικρη ηλικια ειχα καποτε στο προφιλ μου
Παράθεση

arximidis

Απόφοιτος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O arximidis έγραψε: στις 04:30, 25-08-09:

Παίδες πέρασα Θεσσσαλονίκη!!
Θα ήθελα τη συμβουλή όσων γνωρίζουν σε ποιές περιοχές να κοιτάξω για σπίτι!! (κάτι μου έχουν πει ότι είναι καλύτερα προς τα ανατολικά)
:thanks:
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 04:48, 25-08-09:

Πως το μάθατε όλοι;Συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πρώτη φορά βλέπω να μαθαίνουν από πριν τις βάσεις(για τα μόρια το χω ξανακούσει)
Παράθεση

arximidis

Απόφοιτος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O arximidis έγραψε: στις 07:00, 25-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Πως το μάθατε όλοι;Συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πρώτη φορά βλέπω να μαθαίνουν από πριν τις βάσεις(για τα μόρια το χω ξανακούσει)
Εμένα η ίδια γυναίκα που εμάθε τα γραπτά μου (η διευθύντρια στη δουλειά της μητέρας μου που είναι στο υπεπθ) της είπε και που πέρασα.
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 11:23, 25-08-09:

Σαλονικη σου ρχομαι
Παράθεση

the greek

Φοιτητής

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O the greek έγραψε: στις 16:01, 25-08-09:

εσσαλονικη σου ρχομαι και εγω!!!!!
1
Παράθεση

3leni (Ελένη)

Φοιτητής

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

H 3leni έγραψε: στις 16:00, 26-08-09:

κ εγω ψυχολογια φροσακι...
Παράθεση

arximidis

Απόφοιτος

O arximidis έγραψε: στις 06:45, 29-08-09:

Ποιές περιόχες της Θεσσαλονίκη έχουν φοιτητές (σχετικά πολλούς) και πού βρίσκονται τα φοιτητικα στέκια???
Παράθεση

kostantinosal (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O kostantinosal έγραψε: στις 03:27, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από arximidis
Παίδες πέρασα Θεσσσαλονίκη!!
Θα ήθελα τη συμβουλή όσων γνωρίζουν σε ποιές περιοχές να κοιτάξω για σπίτι!! (κάτι μου έχουν πει ότι είναι καλύτερα προς τα ανατολικά)
:thanks:
αντε ρε που θα πας ανατολικα..οσο πιο κοντα στο πανεπιστημιο τοσο καλυτερα..αν μπορεις να πηγαινεις και με τα ποδια και να μη μπλεκεις με λεωφορεια ακομα καλυτερα(τωρα με το μετρο η κινηση ειναι ανυποφορη καποιες μερες)..
Παράθεση

arximidis

Απόφοιτος

O arximidis έγραψε: στις 06:33, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από dean
αντε ρε που θα πας ανατολικα..οσο πιο κοντα στο πανεπιστημιο τοσο καλυτερα..αν μπορεις να πηγαινεις και με τα ποδια και να μη μπλεκεις με λεωφορεια ακομα καλυτερα(τωρα με το μετρο η κινηση ειναι ανυποφορη καποιες μερες)..
Εντάξει βρήκα στη Μελενίκου ένα gg!!!
Παράθεση

kostantinosal (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O kostantinosal έγραψε: στις 18:04, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από arximidis
Εντάξει βρήκα στη Μελενίκου ένα gg!!!
μια χαρα εισαι:no1:
οσο για τα στεκια που ρωτησες τα περισσοτερα εκει γυρω ειναι
Παράθεση

mi3s

Φοιτητής

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε: στις 11:18, 01-09-09:

Εγώ πχ θα μένω(σε κανά 10 μέρες το πολύ) Ευζώνων που είναι επίσης κοντά από τα πανεπιστήμια.
Παράθεση

LI@

Φοιτητής

H LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H LI@ έγραψε: στις 15:52, 01-09-09:

Ρε παιδιά,πότε προλάβατε κιόλας κ βρήκατε σπίτι??? Εγώ ανέβηκα Θεσ/νικη μία μέρα,αλλά δε βρήκα κάτι που να μου κάνει. Σκέτη απογοήτευση...
Παράθεση

Soul of Sin

Απόφοιτος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

O Soul of Sin έγραψε: στις 17:51, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από LI@
Ρε παιδιά,πότε προλάβατε κιόλας κ βρήκατε σπίτι??? Εγώ ανέβηκα Θεσ/νικη μία μέρα,αλλά δε βρήκα κάτι που να μου κάνει. Σκέτη απογοήτευση...
Τι να το κανεις το σπιτι??
Παράθεση

mi3s

Φοιτητής

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε: στις 18:05, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Soul of Sin
Τι να το κανεις το σπιτι??
Γιατί που θα μείνει στον δρόμο?Εγώ βασικά είχα σπίτι αλλά και όλοι οσοι γνωστοί μου πέρασαν εκεί βρήκανε.Καλά τι σόι σπίτι ψάχνεις τελος πάντων?Δεν είναι και διαμάντια τα σπίτια στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.Στην καλύτερη περίπτωση 20ετίας ανακαινισμένα είναι.,με ότι να ναι διαρύθμιση.
Παράθεση

Soul of Sin

Απόφοιτος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

O Soul of Sin έγραψε: στις 18:06, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από mi3s
Γιατί που θα μείνει στον δρόμο?Εγώ βασικά είχα σπίτι αλλά και όλοι οσοι γνωστοί μου πέρασαν εκεί βρήκανε.Καλά τι σόι σπίτι ψάχνεις τελος πάντων?Δεν είναι και διαμάντια τα σπίτια στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.Στην καλύτερη περίπτωση 20ετίας ανακαινισμένα είναι.,με ότι να ναι διαρύθμιση.
Η κοπελα περασε ΣΣΑΣ.......Σπιτι για 2 βραδιες??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ΨΑΡΑΚΙ1993

Βρείτε παρόμοια