Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,193 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,054 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 369 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στην Θεσσαλονίκη

froso a.

Απόφοιτος

H froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H froso a. έγραψε: στις 17:09, 19-07-09:

γεια σασ....το πιο πι8ανο (κατα 95% ) εχω περασει 8εσαλονικη///φιλοσοφικη στο τμημα ψυχολογιασ...το κακο ειναι πωσ κανενασ φιλοσ μου ουτε καν γνωστοσ μου δεν δηλωσε αυτην την πολη, γιατι ειναι στην αλλη ακρη τησ ελλαδασ απο την πολη μου..

κανενασ απο εσασ που μαλλον 8α παει στην συμπρωτευουσα ;;;;; οχι απαραιτητα στην φιλοσοφικη...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,071 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 21:30, 19-07-09:

εγω αλλα μαλλον δν πιανομαι γτ μενω εδω
Παράθεση

Freedom_

Μαθητής Γ' λυκείου

H Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H Freedom_ έγραψε: στις 15:58, 21-07-09:

Και εγώ αν και είμαι επίσης κόντα.
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 472 μηνύματα.

H stella έγραψε: στις 14:42, 22-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από froso a.
γεια σασ....το πιο πι8ανο (κατα 95% ) εχω περασει 8εσαλονικη///φιλοσοφικη στο τμημα ψυχολογιασ...το κακο ειναι πωσ κανενασ φιλοσ μου ουτε καν γνωστοσ μου δεν δηλωσε αυτην την πολη, γιατι ειναι στην αλλη ακρη τησ ελλαδασ απο την πολη μου..

κανενασ απο εσασ που μαλλον 8α παει στην συμπρωτευουσα ;;;;; οχι απαραιτητα στην φιλοσοφικη...
\

Εγω νομιζω την πιάνω τη σχολη στη θεσσαλονικη!!!πεος το παρον θα παω αυριο διακοπες οποτε θα γνωριστουμε οταν γυρισω!!!μη φοβασαι παντως δε θα σαι μονη σου θα γνωρισεις αμεσως ανθρωπους!
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 14:49, 22-07-09:

Και εγω για θεσσαλονικη παω κατα 99%...
cu there
Παράθεση

eleni91 (Ελένη)

Φοιτητής

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H eleni91 έγραψε: στις 15:03, 22-07-09:

Και εγώ Θεσσαλονίκη θα παραμείνω. Μην ανυσηχείς η Θεσσαλονίκη έχει πολλούς φοιτητες. Καλη επιλογή έκανες!!:no1: Τα λέμε!!
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 15:22, 22-07-09:

Εγω δεν θα παραμεινω..Δεν ειμαι απο θεσσαλονικη...
Απλως εβαλα περιοχη θεσσαλονικη γιατι για εκει παω
Παράθεση

froso a.

Απόφοιτος

H froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H froso a. έγραψε: στις 17:53, 22-07-09:

τι σχολη;;;
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

O KostasTheGreek έγραψε: στις 17:59, 22-07-09:

Ηλεκτρονικη
Παράθεση

froso a.

Απόφοιτος

H froso a. έγραψε: στις 18:29, 22-07-09:

α ωραια καμια σχεση. . . . . και ποτε λεσ να αρχιζεισ να ψαχνεισ για σπιτί; 8α περιμενεισ τισ βασεισ;
εγω σκεφτομουν οτι αφου ειμαι σιγουρη 8α μπορουσα να παω νωριτερα και οχι τελευταια στιγμη
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

O KostasTheGreek έγραψε: στις 18:34, 22-07-09:

Σπιτι εφοσον βγουνε οι βασεις..Ποιος ο λογος να πας νωριτερα?
Παράθεση

froso a.

Απόφοιτος

H froso a. έγραψε: στις 18:38, 22-07-09:

γιατι οταν 8α βγουν οι βασεισ 8α ψαχνουν ολοι και αντε να βρεισ τπτ καλο.................
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

O KostasTheGreek έγραψε: στις 18:44, 22-07-09:

Μια χαρα βρισκεις καλο αρκει να ξερεις που να το ψαξεις διαφορετικα πας σε μεσιτη...
Ολοκληρη θεσσαλονικη και δεν θα εχει επιλογες?
Να ητανε καμια μικρη πολη θα ελεγα ναι θα πηγαινα νωρις για σπιτι
Παράθεση

tonyg4 (Αντώνης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O tonyg4 έγραψε: στις 18:51, 22-07-09:

κωσταρα, πηρες διαρκειας;
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

O KostasTheGreek έγραψε: στις 18:53, 22-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από tonyg4
κωσταρα, πηρες διαρκειας;
Οχι ακομα πατριωτη
Παιζει να μεινω και τουμπα οποτε θα ειμαι διπλα
1
Παράθεση

tonyg4 (Αντώνης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O tonyg4 έγραψε: στις 18:55, 22-07-09:

σιγα μη βρισκεις εισητηριο
1
Παράθεση

KostasTheGreek

Φοιτητής

O KostasTheGreek έγραψε: στις 18:57, 22-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από tonyg4
σιγα μη βρισκεις εισητηριο
4 και βαλε χρονια θα ειμαι θεσσαλονικη φιλε μου...
Καποτε θα παμε να δουμε και κανα ματσακι απο κοντα..
Φτανει ομως γιατι βγαινουμε οφτοπικ
1
1
Παράθεση

opaoktsis4 (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O opaoktsis4 έγραψε: στις 00:15, 23-07-09:

ο ΠΑΟΚ δεν ειναι ποτε off topic εγω τσίμπησα το διαρκείας μου στην 5 και απο φετος λεω να μη χασω παιχνίδι. εχω αρχισει να ψαχνω σπίτι αλλα μεχρι τωρα τπτ το καλο. γυρω απο τα πανεπιστήμια ειναι ολο κατι παναρχαιες οικοδομες. εσεις που ψαχνετε?
3
Παράθεση

froso a.

Απόφοιτος

H froso a. έγραψε: στις 00:41, 23-07-09:

εγω δεν μπορω να ψαξω απο τωρα..πρεπει να περιμενω τισ βασεισ.. εξαλλου δεν ειναι και ευκολο να ανεβο-κατεβαινω 8εσαλονικη,,,,.............για πεσ καμια περιοχη καλη κοντα στο πανεπιστημιο;
Παράθεση

Gatoulinho

Φοιτητής

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

O Gatoulinho έγραψε: στις 00:44, 23-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από froso a.
εγω δεν μπορω να ψαξω απο τωρα..πρεπει να περιμενω τισ βασεισ.. εξαλλου δεν ειναι και ευκολο να ανεβο-κατεβαινω 8εσαλονικη,,,,.............για πεσ καμια περιοχη καλη κοντα στο πανεπιστημιο;
Εμείς νοικιάζουμε σπίτι 40 εκκλησιές και είναι gg. Είναι απέναντι από την οδοντιατρική. Τώρα για πανεπιστήμια αν είναι κοντά ντεν ξέρει. Ντεν έχει ιντέα από τεσσαλονίκη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια