Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,757 μηνύματα σε 79,279 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στο Βόλο

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε: στις 14:45, 23-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από xrisitna
OΥΑΟΥ!κι εμενα 2η επιλογη ειναι ο βολος.παιδαγωγικο τμημα!μακαρι να παω....εχω ενθουσιαστει με αυτα πουα ακουω!ετσι κι αλλιως αθηνα θα μαι παντα!αξιζει η εμπειρια!
συμφωνω :no1::no1:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xrisitna (Xριστινα)

Φοιτητής

H Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H xrisitna έγραψε: στις 19:16, 24-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από gio_santo
aha!!ποσα μορια εχεισ και τι τμημα θελεισ?

θελω παιδαγωγικο δημοτικης!!κοιτα μεχρι τωρα μιλουσαν για ανοδο 400 με 500 μοριων...οποτε ψηνομουν για επαρχια!γι αυτο και ανοιξα αυτο το θεμα.
αλλα διαβασα χτες στην ελευθεροτυπια οτι θα παει γυρω στο 18900...αρα περναω αθηνα μαλλον....
τζαμπα ονειρα!
αλλα νταξει δεν βιαζομαι.θα δουμε και αυριο.εχω 19.094 μορια
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H gio_santo έγραψε: στις 16:54, 25-08-09:

xristines???περασατε τελικα βολο?? εγω ναι!βασικα κανενας αλλος για βολο??
Παράθεση

alex91

Μαθητής Γ' λυκείου

H alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H alex91 έγραψε: στις 01:46, 26-08-09:

και γω περασα στο παιδαγωγικο δημοτ. εκπαιδευσης βολου!!!!
Παράθεση

ΑΛ.ΖΟ.

Φοιτητής

Ο ΑΛ.ΖΟ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ΑΛ.ΖΟ. έγραψε: στις 13:36, 26-08-09:

πέρασα στο βόλο πολιτικός μηχανικός.ελπίζω πως τα θετικά σχολια π είδα για τη ζωή εκεί να βγούν αληθινά.
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε: στις 15:40, 26-08-09:

xristines???περασατε τελικα βολο?? εγω ναι!βασικα κανενας αλλος για βολο??
Εγωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!Εσυ σε ποια σχολη περασες?
Παράθεση

-=Fonias-MC=- (Αντώνης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O -=Fonias-MC=- έγραψε: στις 19:32, 26-08-09:

Και εγώ Βόλο πέρασα Παιδαγ. Ειδικής Αγωγής ! Πανέμορφη η πόλη εκεί ήμουνα σήμερα !
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H gio_santo έγραψε: στις 23:50, 30-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από -=Fonias-MC=-
Και εγώ Βόλο πέρασα Παιδαγ. Ειδικής Αγωγής ! Πανέμορφη η πόλη εκεί ήμουνα σήμερα !
επιτελους!ειχα αρχισει να πιστευω οτι απο τα 110 ατομα που πηρε η σχολη δεν θα πηγαινε τελικα κανεις!δικεεε μ!
-----------------------------------------
βρηκατε σπιτι??
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε: στις 14:34, 31-08-09:

επιτελους!ειχα αρχισει να πιστευω οτι απο τα 110 ατομα που πηρε η σχολη δεν θα πηγαινε τελικα κανεις!δικεεε μ!
βρηκατε σπιτι??
Εμεις ειχαμε παει απο Πέμπτη ξημερωματα και τελικα βρηκαμε Σαββατο βραδυ και το νοικιασαμε Κυριακη μεσημερι. Παντως ηταν δυσκολο γιατι οτι βρισκαμε ήταν παλιο και μικρο. Τέλος καλο ομως ολα καλα Εσυ?
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 17:19, 31-08-09:

εγω δυστυχως δν εχω παει ακομα.αυριο θα παει ο πατερας μ να βρει σπιτι κ πιο μετα γυρω στις 15-20 του μηνα θα παω με την μανα μ να το φτιαξω..ελπιζω να βρω κατι καλο!
πως σου φανηκε η πολη?
Παράθεση

alex91

Μαθητής Γ' λυκείου

H alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H alex91 έγραψε: στις 21:17, 31-08-09:

kristinaki σε ποια περιοχη βρηκες σπιτι?? εγω πηγα το σαββατο και βρηκα ενα κοντα στο σταθμο του οσε....μετα απο ωρες!!!....απελπισια με ειχε πιασει....
Παράθεση

gio_santo

Απόφοιτος

H gio_santo έγραψε: στις 21:35, 31-08-09:

απο οτι μου ειπαν ο σταθμος του οσε ειναι σχετικα κοντα με την λεσχη.τα παιδαγωγικα ειναι στην αλλη ακρη του λιμανιου,οι αλλες πολυτεχνικες σχολες δεν ξερω που ειναι!
Παράθεση

alex91

Μαθητής Γ' λυκείου

H alex91 έγραψε: στις 21:47, 31-08-09:

ναι ειναι αρκετα κοντα νομιζω...και εμενα μου εδειξαν απ τον δρομο που ειναι καθως περνουσαμε απ εξω......οι πολυτεχνικες ειναι κοντα στο σταθμο του κτελ νομιζω...
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε: στις 00:02, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από alex91
kristinaki σε ποια περιοχη βρηκες σπιτι?? εγω πηγα το σαββατο και βρηκα ενα κοντα στο σταθμο του οσε....μετα απο ωρες!!!....απελπισια με ειχε πιασει....
Εμενα να δεις. Που ψαχναμε ψαχναμε και δεν βρισκαμε τιποτα αξιολογο. Τελικα βρηκα ενα ωραιο σπιτι πολυ κοντα στο Παιδαγωγικό,και θα ανεβω για την εγγραφη και για να το εξοπλισω.
εγω δυστυχως δν εχω παει ακομα.αυριο θα παει ο πατερας μ να βρει σπιτι κ πιο μετα γυρω στις 15-20 του μηνα θα παω με την μανα μ να το φτιαξω..ελπιζω να βρω κατι καλο!
πως σου φανηκε η πολη?
Γιατι δεν πας κ εσυ μαζι? Η πολη ειναι παρα πολυ ομορφη. Εχει τα παντα. Εχει καταπληκτικα μαγαζια΄. Παρα πολλα μερη για να καθησεις, π.χ. καφε,τσιπουραδικα κλπ. που δεν ειναι και ακριβα. Εχει αρκετα φοιτητικα στεκια οπως μου ειπαν και είναι ολα πολυ κοντα. Το θεμα ειναι να βρεις σπιτι μεσα στην πολη και οχι Ν.Ιωνια ή Δημητριαδα που χρειαζεσαι λεωφορειο ,το οποιο σημειωτεον σταματα κατα τις 10.30 το βραδυ και μετα μονο ταξι.Που το ταξι για μια αποσταση μηδενικη μας πηρε 4.5 ευρω και κουφαθηκαμε γιατι δεν χρησιμοποιουν καθολου ταξιμετρο οπως μας ειπαν!!Παντως επιμενω η πολη ειναι ολα τα λεφτα!!!
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H giouliii έγραψε: στις 00:18, 01-09-09:

αααχ επιτέλους..μια ώρα κοιτούσα να βρω άλλουσ για βόλο.....κι εγώωωωωω βόλο...
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε: στις 00:20, 01-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από giouliii
αααχ επιτέλους..μια ώρα κοιτούσα να βρω άλλουσ για βόλο.....κι εγώωωωωω βόλο...
Σε ποια σχολη?
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H giouliii έγραψε: στις 00:30, 01-09-09:

παιδαγωγικο..όσοι είστε παιδαγωγικά γενικά βρήκατε σπίτι κοντά στη σχολή.?
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε: στις 00:34, 01-09-09:

παιδαγωγικο..όσοι είστε παιδαγωγικά γενικά βρήκατε σπίτι κοντά στη σχολή.?
Πηγες Βολο?
Παράθεση

giouliii

Φοιτητής

H giouliii έγραψε: στις 00:35, 01-09-09:

αααα τώρα διάβασα που λέτε για σπίτια......πάαρα πολλά παλιά ρε παιδιά..και καλούλι,άνετο και κοντά στη σχολή που ή8ελα τσιμπημένο ενοίκιο...αλλά τι να κάνουμε..
μια μέρα για να κλείσουμε το σπίτι.είχαν πάει οι δικοί μου και είχαν ψάξειειειειει και είχαν απογοητευτεέι..αυτό που κλείσαμε ειν καλό...
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H kritsinaki έγραψε: στις 00:43, 01-09-09:

αααα τώρα διάβασα που λέτε για σπίτια......πάαρα πολλά παλιά ρε παιδιά..και καλούλι,άνετο και κοντά στη σχολή που ή8ελα τσιμπημένο ενοίκιο...αλλά τι να κάνουμε..
μια μέρα για να κλείσουμε το σπίτι.είχαν πάει οι δικοί μου και είχαν ψάξειειειειει και είχαν απογοητευτεέι..αυτό που κλείσαμε ειν καλό...
Σου αρεσε η πολη?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια