Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,141 μηνύματα σε 79,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 745 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εργασίες Β' λυκείου

Lonely_Rider (Παναγής)

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Lonely_Rider Rest in pieces... :D έγραψε: στις 01:47, 16-02-12:

Καλησπέρα και πάλι συνάδελφοι bloggers!

Μία φίλη μου έχει μία σχολική εργασία με τίτλο "Συγκριτική μελέτη σχετικά με το αν Άργος και Ναύπλιο μπορούν να συνυπάρξουν και αν όχι γιατί." και ενώ πραγματοποιήσαμε μία αναζήτηση στο google σχετικά με το παρών ζήτημα δεν βρήκαμε τίποτα το οποίο να μας φάνηκε χρήσιμο ή έστω σχετικό με το θέμα... Υπάρχει περίπτωση έχει κανείς ιδίαν γνώμη την οποία να μπορούμε να τεκμηριώσουμε ή να γνωρίζει κάποιον ιστότοπο που να μπορούμε να επισκεφθούμε;;

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ciela

Φοιτητής

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 19:26, 19-02-12:

τι εννοεις να συνυπαρξουν? οι αργιτες με τους ναυπλιωτες? :Ρ
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 19:29, 19-02-12:

οχι η συνυπαρξη τους θα οδηγησει στον σχηματισμο μαυρης τρυπας και στην τελικη καταστροφη του κοσμου.

be more specific
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Φοιτητής

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:01, 19-02-12:

Να υποθέσουμε πως υπάρχει κάποια "έχθρα" μεταξύ Αργιτών και Ναυπλιωτών και μελετάτε αν μπορούν να το ξεπεράσουν;;
Παράθεση

Ciela

Φοιτητής

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 20:05, 19-02-12:

δεν υπαρχει ρε παιδια ειπα κ γω λιγο να τρολαρω επειδη εχω φιλους ναυπλιωτες που τους αργιτες δεν τους εχουν περι πολλου
για καποια εργασια μαλλον ψαχνει ο lonely αλλα πρεπει να ειναι πιο συγκεκριμενος για να τον βοηθησουμε..
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 20:13, 19-02-12:

Τὸ θέμα εἶναι πολὺ ἐξειδικευμένο καὶ δὲ γνωρίζω κατὰ πόσον ἕνα γενικοῦ ἐνδιαφέροντος φόρουμ νὰ βοηθήσῃ σὲ κάτι τέτοιο. Κατ' ἀρχήν, αὐτὸ ποὺ πρέπει νὰ κάνῃς εἶναι νὰ βρῇς βιβλιογραφία σχετικὰ μὲ τὴ διαμάχη ὅπως ἀναφέρεις Ναυπλίου καὶ Ἄργους. Φυσικὰ αὐτὸ δὲ γίνεται πάντοτε μέσῶ τοῦ διαδικτύου. Χρειάζεται ἴσως νὰ ἐπισκεφθῆτε κάποια βιβλιοθήκη. Γιατί ὅμως ἡ φίλη σου δὲ ζητᾷ ἀπὸ τὴν καθηγήτρια κάποια σχετικὴ βιβλιογραφία. Λογικὰ αὐτὴ θὰ γνωρίζει. Ἂν δὲ γνωρίζῃ, τότε κακῶς ἔδωσε έργασία γιὰ ἕνα θέμα γιὰ τὸ ὁποῖο δὲ γνωρίζει τίποτα...

Ἀπὸ ἐκεῖ κι ὕστερα, μεγάλο μέρος τῆς ἐργασίας θὰ ἔχῃ πρωτότυπη δουλειὰ ἐκ μέρους τῆς κοπέλας, γιατὶ δὲν ξέρω κατὰ πόσον ὑπάρχουν ἤδη πηγὲς γιὰ κάτι τέτοιο. Ὅπως καὶ νά 'χῃ, καλὸ εἶναι νὰ ζητήσῃ περισσότερες πληροφορίες πρῶτα ἀπὸ τὴν καθηγήτρια...

Σ.σ. Ποιός μέγας νοῦς σκέφθηκε νὰ βάλῃ σὲ σχολεῖο τέτοια ἐργασία;
1
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Φοιτητής

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:14, 19-02-12:

Βασικά ναι, σε τέτοια έχθρα αναφερόμουν...

Αλλά και πάλι, γιατί να μην μπορούν να συνυπάρξουν;;
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Καθηγητής

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:33, 19-02-12:

Για τον ίδιο λόγο που δεν μπορούν να συνυπάρξουν Λαρισαίοι με Βολιώτες

Απλά κουμπαριάζουν όπως εγώ και η κολλητή μου

Και ον τόπικ...μάλλον είναι κάποια κλασσική "κόντρα" που υπάρχει όπως σε τόσες περιοχές της Ελλάδας
2
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 14:03, 20-02-12:

Υπάρχει περίπτωση να μην κατάλαβε καλά το θέμα??? Γιατί το έχω δει κι αυτό

....I got nothing

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!
εκ των προταίρων!
προταίρων!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dalian : 20-02-12 στις 15:25.
Παράθεση

crash crash (Λαμπρινή)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H crash crash Λαμπρινή Ν. έγραψε: στις 21:40, 05-11-12:

ένζυμα,οι βοηθοί του ζαχαροπλάστη

αυτή είναι η εργασία :/ κάποιος να βοηθήσει??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχετικά με τις εργασίες - Από shadow
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-11-17 στις 00:25.
    • Βοήθεια για εργασίες - Από kostakis2
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ασκήσεις ακαδημαϊκού επιπέδου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-05-13 στις 20:33.
    • Βιβλιογραφία σε εργασίες - Από Niyia
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-12 στις 10:12.
    • Εργασίες στο Φυσικό - Από Whatmarie
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 2ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-11 στις 14:36.
    • Εργασίες φοιτητών - Από elsa21573
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-08 στις 22:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα