Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,193 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,054 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή και σπουδές ΗΜΜΥ

Marios8 (Μαριος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Marios8 έγραψε: στις 20:31, 14-09-08:

παιδια θα ηθελα να κανω μια ερώτηση

1)Αν θελω στην φοιτητικη ζωη μου να πηγαινω να βλεπω αγωνες του παναθηναικου,να βλεπω επιθεωρησεις,να παιζω lineage 2 και να πηγαινω βολλευ και γυμναστηριο,μπορώ να τα καταφερω στους ΗΜΜΥ?Αν οχι τοτε ποια ειναι η καλυτερη επομενη σχολη που θα μπορουσα να κανω ολα αυτα?
2)Αν γινουν εκλογές το 2009 ειναι αληθεια οτι θα πεσουν ευκολοτερα θεματα?Τι πιστευετε??????
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:33, 14-09-08:

Απλά lol.

1. Εσύ το καθορίζεις. Δεν θα 'σαι στο Λύκειο που σε παίρνουν απ' το χεράκι.
2. Πού κολλάνε οι εκλογές;

Έχεις δώσει Πανελλήνιες ή όχι; (Να ξέρω πού να το παώ αυτό το θέμα :X)
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:34, 14-09-08:

Θα διαλέξεις δηλαδή σχολή με βάση το τι θα προλαβαίνεις να κάνεις όσο είσαι φοιτητής; Νέο κόλπο αυτό
Σχετικά είναι όλα, αν θες να τελειώσεις στα 5 χρόνια ίσως θα πρέπει να περιορίσεις κάποιες άλλες δραστηριότητες ή τουλάχιστον να προγραμματίζεις πολύ καλά το χρόνο σου.
Παράθεση

Marios8 (Μαριος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Marios8 έγραψε: στις 20:38, 14-09-08:

οχι φετος δινω πανελληνιες.Anarki τι πιστευεις για εκλογες?
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 20:42, 14-09-08:

Μα και ευκολότερα θέματα να μπουν,αυτό δεν είναι υπέρ σου.
Αν γράψουν όλοι 19.000 μόρια,αυτομάτως θα ανέβουν κατακόρυφα οι βάσεις.
Σε συμφέρει να πετύχεις σε χρονιά με δύσκολα θέματα.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:43, 14-09-08:

Δεν έχω ιδέα για τις εκλογές.
Παράθεση

desolator_X

Φοιτητής

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O desolator_X έγραψε: στις 20:46, 14-09-08:

Καλά πολλές φήμες σαν και αυτή κυκλοφορούν κατά καιρούς. Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος με τίποτα.
Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε: στις 15:48, 15-09-08:

Μόνο κ μόνο από το θέμα π έκανες κ τα ερωτήματα π έθεσες θα σ λεγα να μη πας ημμυ...
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 12:04, 16-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Marios8

1)Αν θελω στην φοιτητικη ζωη μου να πηγαινω να βλεπω αγωνες του παναθηναικου,να βλεπω επιθεωρησεις,να παιζω lineage 2 και να πηγαινω βολλευ και γυμναστηριο,μπορώ να τα καταφερω στους ΗΜΜΥ?Αν οχι τοτε ποια ειναι η καλυτερη επομενη σχολη που θα μπορουσα να κανω ολα αυτα?
2)Αν γινουν εκλογές το 2009 ειναι αληθεια οτι θα πεσουν ευκολοτερα θεματα?Τι πιστευετε??????
Συγγνώμη, δεν μπόρεσα να συγρατηθώ, χωρίς παρεξήγηση πάντα, απλά αυτά τα δύο μου φάνηκαν κάπως

Παράθεση

vamou90 (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O vamou90 έγραψε: στις 18:29, 17-09-08:

1) Ξέχασε το... δεν βγάζεις πολυτεχνίο έτσι... Βρες μια σχολή που δεν θα θέλει καθημερινό διάβασμα, ένα ΤΕΙ ας πούμε...
2 ) Για την ευκολία των θεμάτων σου απάντησαν....
Παράθεση

Marios8 (Μαριος)

Μαθητής Γ' λυκείου

O Marios8 έγραψε: στις 15:40, 19-09-08:

καλα ειναι δυντατον να θελει τοσο πολυ διαβασμα για μια σχολη ΑΕΙ?οκ δε λεω οτι δεν θα διαβαζω απλως σε προηγουμενα posts καταλαβα οτι η ΗΜΜΥ ειναι δυσκολη.ΑΠλα αυτο που ρωταω ξανα ειναι μετα απο την σχολή των ΗΜΜΥ στην αθηνα ποια ειναι η αμεσως επομενη καλή σχολη που να σχετιζεται ειτε με υπολογιστες ειτε πχ.μηχανολογοι μηχανικοι
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 18:12, 19-09-08:

Αν θες Η/Υ πήγαινε Πληροφορική, μην είσαι ακόμα ένα όνομα στη λίστα όσων την πάτησαν λόγω μορίων των ΗΜΜΥ.

Απ' ό,τι έχω καταλάβει πάντως οπουδήποτε εκτός απ' το Μαθηματικό αρκεί να παρακολουθείς, ν' ασχολείσαι 1-2 ώρες την ημέρα και να διαβάζεις στις εξεταστικές.
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 19:03, 19-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Marios8

Εφοσον περασεις,ασχολησου λιγο και με τις σπουδες σου και ασε τα αλλα ή τουλαχιστον περιορισε τα.Ειδικα για το lineage εχω ακουσει οτι ατομα ξημεροβραδιαζονται κυριολεκτικα παιζοντας.Τα υπολοιπα μπορεις να τα κανεις.Φανταζομαι οτι θα εχεις περισσοτερο ελευθερο χρονο απο οτι τωρα με φροντιστηρια διαβασματα κλπ κλπ.Το θεωρω μεγαλη μαλακια να επιλεξεις σχολη αναλογα με τις υπολοιπες ασχολιες σου.
Παράθεση

vamou90 (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O vamou90 έγραψε: στις 12:46, 20-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Αν θες Η/Υ πήγαινε Πληροφορική, μην είσαι ακόμα ένα όνομα στη λίστα όσων την πάτησαν λόγω μορίων των ΗΜΜΥ.εξεταστικές.
Πως την πατάς λόγω μορίων??? Να παρασυρθείς προφανώς εννοείς... Εντάξει και γω δεν την είχα στο νου τη σχολή αλλά βασικά καμία δεν ήθελα γι αυτό διάλεξα αυτή...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

O Anarki έγραψε: στις 04:05, 21-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Απ' ό,τι έχω καταλάβει πάντως οπουδήποτε εκτός απ' το Μαθηματικό αρκεί να παρακολουθείς, ν' ασχολείσαι 1-2 ώρες την ημέρα και να διαβάζεις στις εξεταστικές.
Αν παρακολουθείς και ασχολείσαι δεν χρειάζεται να διαβάζεις (πολύ) στις εξεταστικές, αυτό είναι το ωραίο
Παράθεση

DimitriSoO (Dimitris)

Φοιτητής

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O DimitriSoO έγραψε: στις 18:53, 21-09-08:

Βασικα σαν πολλα εχεισ διαλε3ει και σε εχει κυριευσει ο εν8ουσιασμοσ σου για φοιτητικη ζωη.Π.Χ ι βολλευ ι γυμν 8α κανεισ διαλε3ε.ι 8α λιωνεισ στον υπολογιστη ι 8α βγενεισ.Τεσπα πανω απολα μιν βιαζεσε.Σιγα σιγα ολα.Αμα πασ ημμυ δεν σε κοβω ουτε τα μισα να κανεισ με τα εργαστηρια κ ολα αυτα.(εκτοσ αν 8εσ να κανεισ τα 5 χρονια 8)
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

O Anarki έγραψε: στις 18:55, 21-09-08:

Τελικό σίγμα, θήτα, ξι, ήτα. Google it.
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 07:08, 22-09-08:

+ αι
Παράθεση

xanoumi

Φοιτητής

Ο xanoumi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης και Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O xanoumi έγραψε: στις 00:21, 24-09-08:

Παίδες μην αγχόνεστε just be cool .Η φοιτητική ζώη είναι δύσκλη ειδικά στην επαρχία. Πρωτα από όλα να έχετε στο νου να πάρετε πτυχίο και μετά όλα τα άλλα.
Παράθεση

DimitriSoO (Dimitris)

Φοιτητής

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O DimitriSoO έγραψε: στις 19:35, 24-09-08:

αγαπητε χανουμι1)φοιτητικη ζωη σημαινει ΖΩ στην επαρχια(αμα δεν εχεις προβλημα με τα λεφτα που το βλεπεισ το προβλημα?)2)αμα ειχαν ολοι στοχο το πτυχιο δεν 8α υπηρχε φοιτικη ζωη ουτε παραταξεισ ουτε αιωνιοι φοιτητεσ (ΜΙΝ Μ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ(ΒΛΕΠΕ ANARKI)γτ μονο γρικλισ εχω συνη8ησει να γραφω)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος