Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,175 μηνύματα σε 79,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 611 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθηματικά Β' Λυκείου

Konstantinos_4

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Konstantinos_4 έγραψε: στις 21:19, 08-09-19:

Γεια σας, εχω αρκετο καιρο που παρακολουθω το forum και μου εχει φανει πολυ χρησιμο.Ετσι αποφασισα να εκφρασω την απορια μου η οποια ειναι αν στην β' λυκειου επειδη διαλεξα την ομαδα θετικων σπουδων, αν θα κανω μαθηματικα γενικης παιδειας και προσανατολισμου ή μονο ενα απο τα δυο??Ξερω μπορει να ειναι χαζη ερωτηση αλλα θελω να ξερω ωστε να παρω τα καταλληλα βοηθηματα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,197 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 21:55, 08-09-19:

Μαθηματικά γενικής παιδείας(Άλγεβρα και Γεωμετρία δηλαδή) θα κάνεις όποια κατεύθυνση και να επιλέξεις όπως και να'χει. Αν επιλέξεις Ο.Π. Θετικών Σπουδών θα κάνεις και Μαθηματικά Προσανατολισμού.
Στη γενική έστω δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι βοήθημα πάντως.
Παράθεση

Konstantinos_4

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Konstantinos_4 έγραψε: στις 15:54, 20-09-19:

Σε ευχαριστω πολυ
Παράθεση

christos87

Νεοφερμένος

Ο christos87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O christos87 έγραψε: στις 22:20, 20-09-19:

Τι κατεύθυνση θα πας στη γ λυκείου;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Χρησλου

Βρείτε παρόμοια