Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,341 μηνύματα σε 79,246 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 314 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Χαμηλές πτήσεις Γαβρόγλου

spinalgr1990 (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O spinalgr1990 / έγραψε: στις 11:59, 22-06-19:

Σε άρθρο του υπουργείου παιδείας εδώ αναφέρει πως σε περίπτωση που βγει κυβέρνηση ΝΔ στις επερχόμενες εκλογές δεν θα γίνουν πανελλαδικές εξετάσεις για τις Στρατιωτικές Σχολές, τα Σώματα Ασφαλείας, το Λιμενικό Σώμα, την Πυροσβεστική, την Εθνική Σχολή Δημόσιας Διοίκησης και κάθε άλλη παραγωγική σχολή του Δημοσίου όπου η επιτυχία σε αυτές μεταφράζεται σε πρόσληψη.

Θεωρώ πως ειναι καθαρα κινήσεις πανικού προκειμενου να παρουν τις ψηφους των μαθητων

2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Certi

Δραστήριο Μέλος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 12:31, 22-06-19:

Δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε τώρα πια...είναι εξίσου πιθανό το υπουργείο να το κάνει για ψήφους όπως λες εσύ, αλλά υπάρχει περίπτωση να είναι αλήθεια.
1
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,182 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 13:58, 22-06-19:

To ότι δημοσιεύεται καθαρά προσωπική γνώμη, ανυπόγραφη από τη διοίκηση του Υπουργείου στην ιστοσελίδα του Υπουργείου, για θέμα πολιτικό και όχι διοίκησης εμένα με ξεπερνάει.
Χρησιμοποιούν όποιο μέσο έχουν στην διάθεσή τους για να αναπαράγουν το λόγο τους, χωρίς να λαμβάνουν υπ'όψιν, αν το μέσο αυτό είναι το αρμόδιο για μία τέτοια δουλειά.

Πιο χαμηλά... Λόλα!
2
1
Παράθεση

jim2015

Φοιτητής

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O jim2015 έγραψε: στις 14:24, 22-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από spinalgr1990
Σε άρθρο του υπουργείου παιδείας εδώ αναφέρει πως σε περίπτωση που βγει κυβέρνηση ΝΔ στις επερχόμενες εκλογές δεν θα γίνουν πανελλαδικές εξετάσεις για τις Στρατιωτικές Σχολές, τα Σώματα Ασφαλείας, το Λιμενικό Σώμα, την Πυροσβεστική, την Εθνική Σχολή Δημόσιας Διοίκησης και κάθε άλλη παραγωγική σχολή του Δημοσίου όπου η επιτυχία σε αυτές μεταφράζεται σε πρόσληψη.

Θεωρώ πως ειναι καθαρα κινήσεις πανικού προκειμενου να παρουν τις ψηφους των μαθητων

Φιλε μου οι ανθρωποι ειναι εξπερ στην προπαγανδα.Την εχουν σπουδασει.4 χρονια εχουν πεσει πανω στα παντα σαν τις ακριδες και τα εχουν ρημαξει ολα.Πιστευουν οτι με τα ψεματα θα μεινουν στην εξουσια.Λιγες μερες τους μεινανε ακομα.Υπομονη και μη ακους τα ψεματα τους
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια