Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,216 μηνύματα σε 79,231 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 469 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μόνο με επίδειξη ταυτότητας η είσοδος στο Πανεπιστήμιο

Equilibria

Φοιτητής

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Equilibria έγραψε: στις 02:53, 03-09-14:

Σύστημα εισόδου στο Πανεπιστήμιο Αθηνών μόνο με επίδειξη ταυτότητας σε κάποιους χώρους του ιδρύματος προανήγγειλε ο νεοεκλεγείς πρύτανης του Πανεπιστημίου Αθηνών, καθηγητής της Νομικής, Θεόδωρος Φορτσάκης. Πηγή: http://www.lifo.gr/now/society/51979

Οι γνώμες σας επί του θέματος?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,898 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 05:42, 03-09-14:

Οι γνώμες μας επι του θέματος είναι πως ο νέος πρύτανης φαίνεται για πολύ μεγάλη λούλα.
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 05:57, 03-09-14:

Ο νέος πρύτανης του ΕΚΠΑ, Θεόδωρος Φορτσάκης

ο οποίος έχει σωσία στο ΕΠΑΜ

Αν βάλεις γυαλιά στο Φορτσάκη και τον παχύνεις καμιά δεκαριά κιλά μετατρέπεται σε Καζάκη.
3
Παράθεση

Nina-nana

Καθηγητής

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,414 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 11:40, 03-09-14:

Προσωπικά τη βλέπω πολύ θετικά αυτή την κίνηση. Διευκρίνησε ποιοι θα είναι οι χώροι αυτοί; Φαντάζομαι γραφεία προσωπικού, βιβλιοθήκες, αίθουσες με μηχανήματα ή Η/Υ κλπ. Απορώ που δεν έχει γίνει νωρίτερα. Στο εξωτερικό είναι στάνταρ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια