Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,188 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,956 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 235 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σλάβικες Σπουδές

vamos

Νεοφερμένος

Ο vamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O vamos έγραψε: στις 12:36, 15-07-19:

Γνώμη για το τμήμα Σλάβικων σπουδών στο ΕΚΠΑ; Αξίζει να προσπαθήσω ενώ δεν έχω καμία επαφή με αυτές τις γλώσσες ή θα τα βρω σκούρα και θα θέλω να τα παρατήσω;Επίσης, προσφέρει καλή αποκατάσταση;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε: στις 13:03, 15-07-19:

Μπορεις να ενημερωθεις κι εδω http://www.slavstud.uoa.gr/ η κορη μου το εχει σαν δευτερη επιλογη κι οπως φαινεται πολυ πιθανον να περασει εκει...
ειναι τμημα απ οσα εχω διαβασει που θελουν διαβασμα,και αγαπη για τις γλωσσες γενικα και συγκεκριμενα τις σλαβικες,φετος θα δεχτει 85 ατομα,ολιγομελη τμηματα σε γενικες γραμμες,οσον αφορα την αποκατασταση θελω σαν γονεας να το βλεπω θετικα...η κορη μου ειναι ενθουσιασμενη με το συγκεκριμενο.αν αγαπας τις γλωσσες θα σ αρεσει,ουτε κι εμεις μιλαμε ρωσικα,πρωτη επαφη θα ναι....λεω εμεις γιατι λιγο ως πολυ μαζι τα περναμε ολα.ελπιζω να βοηθησα.καλη επιτυχια σε οτι κανεις.
Παράθεση

vamos

Νεοφερμένος

Ο vamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O vamos έγραψε: στις 14:27, 15-07-19:

να είστε καλά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια