Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,172 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,437 μηνύματα σε 79,254 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τμήμα Βιολογίας

Siastef

Νεοφερμένος

H Siastef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Siastef έγραψε: στις 19:35, 08-07-19:

Καλησπέρα .. ???? Φέτος έδωσα πανελλαδικες εξατασεις μέσω ΕΠΑΛ .. Και τα πήγα αρκετά καλά.. .. θέλω λοιπόν να γραφτώ στη σχολή βιολογίας στην Πάτρα... Το θέμα μου ομως είναι ότι δεν ξέρω αν θα καταφέρω γιατί στο επαλ που πήγαινα εγώ δύο χρόνια ... Οι καθηγητές ερχόταν μετά τα Χριστούγεννα και με πλήρη αδιαφορία... Οπότε λοιπόν .. το μάθημα της χημείας δεν έγινε απλά ποτέ... Το πολύ να έγινε τρεις φορές.. Φυσική γινόταν σπάνια όπως και μαθήματικα στα οποία μαθήματικα είχα και κενά από πριν... οπότε λοιπόν .. δεν ξέρω ούτε τα στοιχειά στη χημια... Δεν έχω ιδέα από μαθήματικα δεν μπορώ να λύσω μια διακρινουσα... Μια εξίσωση.... Πραγματικά τίποτα .. όπως και φυσική... Ο λόγος που πέρασα .. ήταν ότι στα μαθηματικά που δεν διδάχθηκα.. εγραψα ένα στα είκοσι και στα υπόλοιπα μάθηματα 18 και έτσι τα πήγα αρκετά καλά... Το πρόβλημα είναι ότι διάβασα στο πρόγραμμα σπουδών της βιολογίας.. μαθήματα όπως χημια μαθήματικα και πιστεύω θα μου στερισουν αυτή τη σχολή που τόσο μου αρεσει????. Δυστυχώς λόγω περιορισμένου χρόνου και κυρίως οικονομικου πρόβληματος δεν έχω λευτα για φρόντιστηριο.. και έτσι δεν τολμώ να δηλώσω τη σχολή .... Μου έχουν πει ότι με σημειώσεις μπορώ ανετα να περάσω αυτά τα μαθήματα και να μην αγχώνομαι... Αλλά δεν έχω πράγματικα ιδεα πως είναι το σύστημα... Εκεί... Θα το εκτιμούσα πάρα πολύ αν κάποιος με βοηθουσε με τη γνώμη του ευχαριστω πολυ κγαις!☺
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια