Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,173 μηνύματα σε 79,226 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 552 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν δεν έχετε όρεξη να διαβάσετε;

konstantinab199

Φοιτητής

H konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H konstantinab199 έγραψε: στις 23:27, 11-02-15:

γενικα ειμαι πολυ αγχωδης και καθομαι και διαβαζω.ειδικα περσυ στη γ

φετος α εξαμηνο το πηρα πιο χαλαρα.οπου ειδα οτι με πιεζει ο χρονος και δεν βγαινει η υλη ειπα απλα "υπαρχει και ο σεπτεμβρης"
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

victoria11

Νεοφερμένος

H victoria11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H victoria11 έγραψε: στις 22:24, 12-02-15:

ελπίζω να σας βοήθησε το σχόλιο μου και να μην ήταν τόσο βαρετό!!
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 23:22, 12-02-15:

Βικτώρια ήταν πολύ ωραίο!! Σ' ευχαριστούμε πολύ!
Παράθεση

victoria11

Νεοφερμένος

H victoria11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H victoria11 έγραψε: στις 17:23, 13-02-15:

ευχαριστώ πολύ italian.dream , και χαίρομαι πάρα πολύ που σε βοήθησα!!
Παράθεση

Emilonop (Ευαγγελία Μ.)

Φοιτητής

H Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΑΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Emilonop έγραψε: στις 18:09, 13-02-15:

Τι κανω οταν δεν εχω ορεξη να διαβασω? Δεν διαβαζω
1
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 18:22, 13-02-15:

Χαζεύω στο δωμάτιο και κάνω προσπάθεια να ανοίξω τα βιβλία να δω τι μας έχουν βάλει, ως εκεί.
Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε: στις 03:53, 14-02-15:

φασινα
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,968 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 04:10, 14-02-15:

Και εγώ καθαρίζω το γραφείο μου,το σπίτι,κτλ. Και μετά με δικαιολογώ επειδή "δεν μπορώ να διαβάσω όταν είναι ακατάστατος ο χώρος!!" (όντως δεν μπορώ,αλλά ενώ θα έπρεπε να είχα καθαρίσει πιο πριν,περιμένω τη στιγμή που θα έχω διάβασμα... )
1
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε: στις 23:46, 14-02-15:

Αραγμα, παιχνίδι, βόλτες...
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 14:07, 26-04-15:

Κοπανάω μια φραπεδιά, για να μου φέρει πνευματική διέγερση.
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:17, 26-04-15:

Μπαίνω στο ischool μπας και πάρω κουράγιο.
6
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 20:05, 26-04-15:

Αρχικά ξεκινώ με το ζόρι, έπειτα κουράζομαι, ύστερα κλαίω από την απελπισία, και τέλος σκέφτομαι ότι και μια φορά να μην διαβάσω δε θα κάνω κι έγκλημα...
1
Παράθεση

louminis

Απόφοιτος

H louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H louminis έγραψε: στις 23:03, 16-08-18:

Εγώ σκεύτομαι το ενδεχόμενο να μέινω και να πρέπει να περάσω άλλον ένα χρόνο στης μάνας μου (ναι δεν τα πάμε καλά) και μου έρχετε αμέσως η όρεξη.
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H NastStorm The circle never ends....... έγραψε: στις 23:30, 16-08-18:

Δν μου έχει τύχει πολλές φορες.. Απλά αν μου τύχει (σπάνια δλδ) θ διαβαζω με το ζορι κ μετα απο συγκεκριμένο χρονο διαβασματος θ τρωω κτ νόστιμο για ανταμοιβη...

Αν έχεις βάρος στα φυσιολογικά επίπεδα δοκιμασε αυτον τον τροπο.. πιστεψε με βοηθάει
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 00:00, 17-08-18:

Εγώ όταν δε μπορώ να διαβάσω παραγγελνω σουβλάκια Κ επειδή κάνουν καμία ώρα διαβάζω στο ενδιάμεσο τάκα τάκα και τελος!!χαχα όχι δε κάνω έτσι συνήθως όταν δε έχω όρεξη φτιάχνω πλάνο με το ποσπ πρεπρέ να κάνω πχ φυσικη Δευτέρα τριτη Τετάρτη και μετά ακούω μουσική ενώ φτιάχνω στο ποτήρι μπύρας φραπέ
Αν ακόμα δε γίνεται τίποτα βγαίνω για περίπατο 30 λεπτά πρπ
Παράθεση

StargazerLily

Νεοφερμένος

H StargazerLily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H StargazerLily έγραψε: στις 00:54, 17-08-18:

Όταν βαριέμαι να διαβάσω τα κλείνω όλα και πηγαίνω στο μπαλκόνι να ακούσω μουσική και να τσιμπήσω κανένα σνακ. Διαφορετικά ετοιμάζομαι και πάω για 15' περπάτημα. (αυτό βοηθάει πολύ)
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,197 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 19:51, 17-08-18:

Απλά, δεν διαβάζω. Αν δεν είμαι συγκεντρωμένη δεν πρόκειται να καταφέρω τίποτα, οπότε απλά παίρνω το χρόνο μου, ανασυγκροτούμαι και ξαναδοκιμάζω.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια