Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,193 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,057 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ζωή στην Καλαμάτα

marianin26

Νεοφερμένος

H marianin26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H marianin26 έγραψε: στις 16:35, 29-07-15:

Ποιά είναι η γνώμη σας για την φοιτητική ζωή στην Καλαμάτα; Όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει .Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

irw gk

Φοιτητής

H irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Εργοθεραπείας (ΤΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H irw gk έγραψε: στις 16:50, 29-07-15:

Δεν μένω στην Καλαμάτα,αλλά είναι πολύ κοντά στο χωριό μου. Η Καλαμάτα για εμένα είναι από τις πιο όμορφες πόλεις, έχει πολλά κλαμπακια και εναλλακτικά καφέ και γενικότερα ωραία φοιτητικά στέκια. Είναι αρκετά φτηνή πόλη και απ ότι ξέρω παίζονται θεατρικές παραστάσεις κατά καιρούς και γινονται αρκετές συναυλίες!
Παράθεση

marianin26

Νεοφερμένος

H marianin26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H marianin26 έγραψε: στις 17:14, 29-07-15:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Ενδιαφέρον φαίνεται σαν πόλη. Μήπως γνωρίζεις πόση ώρα είναι από Αθήνα και αν υπάρχει κάποιος έμμεσος τρόπος για να φτάσω στο Βόλο;
Παράθεση

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Δραστήριο Μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 έγραψε: στις 19:57, 29-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από marianin26
Ποιά είναι η γνώμη σας για την φοιτητική ζωή στην Καλαμάτα;
Ωραία πόλη έχω πάει αρκετές φορές κυρίως τους καλοκαιρινούς μήνες. Έχει αρκετές καφετέριες και κλαμπ.Αρκετοί νέοι από κοντινές επαρχιακές πόλεις την επισκέπτονται συχνά με σκοπό να διασκεδάσουν.Ο δρόμος από Αθήνα προς Καλαμάτα είναι καλός.
Παράθεση

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O greenlander έγραψε: στις 20:00, 24-08-16:

Θα περάσουν ευχάριστα τα 4 χρόνια στην Καλαμάτα ή θα βαρεθω τη ζωή μ??
Παράθεση

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 460 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε: στις 20:02, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από greenlander
Θα περάσουν ευχάριστα τα 4 χρόνια στην Καλαμάτα ή θα βαρεθω τη ζωή μ??
κοιταξε οντως υπαρχει μια διαφορα με τη φοιτιτηκη της θεσσαλονικης...αλλα
Παράθεση

Sorsor

Φοιτητής

Ο Sorsor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Sorsor έγραψε: στις 21:10, 24-08-16:

Εγω μενω στην Καλαματα και εχω παει 1 φορα Θεσ/νικη. Η καλαματα ειναι μια αναπτυσσομενη πολη η αληθεια ειναι. Αναμφισβητητα αποτελει μια ηρεμη πολη με βουνο και θαλασσα που ενδεχεται να σε ξεκουραζει κατα πολυ. Εχει την λαϊκη βιβλιοθηκη που δεν εχει καθολου κοσμο (εκει προετοιμαστηκα για πανελ) αλλα ειναι πολυ ομορφη. Σε γενικοτερα πλαισια θα βρεις φοιτητες αρκετους αλλα δεν πλησιαζει την Θεσ/νικη σε καμια περιπτωση .

Στεκια εχει για ολα τα γουστα , απλα η πολη ειναι μικρη και υπαρχει μια πιθανοτητα να βαρεθεις αν και κατ'εμε λιγο δυσκολο. Ξεκινα να λες μανα μου μετα απο καθε προταση , μανα μου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια