Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,336 μηνύματα σε 79,243 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 253 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Β' Λυκείου και Proficiency

Τάσος Υψηλάντης

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Τάσος Υψηλάντης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Τάσος Υψηλάντης άμα έχεις υπομονή τετραγωνίζεις κύκλο!!! έγραψε: στις 12:50, 05-01-13:

εγώ έχω ήδη lower και adavance τα οποία τα πήρα την ίδια χρονιά (μεγάλη ιστορία) και θα συνεχίσω για prof. μόλις περάσω στο πανεπιστήμιο......πιστεύω ότι φέτος β' λυκείου και ιδιαίτερα του χρόνου στη γ' πρέπει να έχουμε το μυαλό μας μόνο στο σχολείο και όσοι πάνε φροντιστήριο.....στο φροντιστήριο
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 12:54, 05-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος Υψηλάντης
εγώ έχω ήδη lower και adavance τα οποία τα πήρα την ίδια χρονιά (μεγάλη ιστορία) και θα συνεχίσω για prof. μόλις περάσω στο πανεπιστήμιο......πιστεύω ότι φέτος β' λυκείου και ιδιαίτερα του χρόνου στη γ' πρέπει να έχουμε το μυαλό μας μόνο στο σχολείο και όσοι πάνε φροντιστήριο.....στο φροντιστήριο
Μέγα λάθος. Στη β' Λυκείου ακόμη μπορείς να το πάρεις. Πέρυσι, μία συμμαθήτριά μου, όταν ήμαστε Γ' Λυκείου, έδωσε proficiency το Δεκέμβρη, το πήρε με B, κι έβγαλε και στις πανελλήνιες ~18.000 μόρια.
Παράθεση

Izabella.N (dwsdw)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H Izabella.N Through these shadows...I Rise. έγραψε: στις 19:23, 10-02-13:

Πιστεύω πως ο καθενας μπορει να το πάρει στην Β λυκειου αρκει να εχει θεληση και οργανωση. Εγω επειδη ηξερα οτι δεν το χω ιδιαιτερα με την οργανωση το εδωσα στην γ γυμνασιου και ξεμπερδεψα ^^
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Προετοιμασία για Proficiency - Από mary32
      Το θέμα έχει λάβει 567 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-19 στις 10:53.
    • Βιβλία για Proficiency - Από g@ngster95
      Το θέμα έχει λάβει 173 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-08-17 στις 20:42.
    • Proficiency edexcel - Από vasoyla
      Το θέμα έχει λάβει 88 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-14 στις 14:06.
    • Proficiency έκθεση - Από treirini
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-13 στις 21:07.
    • Proficiency και φοιτητική ζωή - Από It's mOnEy honey
      Το θέμα έχει λάβει 62 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-07-12 στις 18:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα