Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,661 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,790 μηνύματα σε 78,319 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 410 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτηματολόγιο πτυχιακής εργασίας

l1a00013

Νεοφερμένος

H l1a00013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H l1a00013 έγραψε: στις 13:11, 15-07-18:

Γειά σε όλους!

Είμαι φοιτήτρια στο τμήμα Ψυχολογίας ΕΚΠΑ και εκπονώ τη πτυχιακή μου με θέμα τη σχέση ανάμεσα στη συναισθηματική νοημοσύνη και τη προσωπικότητα των φοιτητών και αναζητώ φοιτητές ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ και ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ. Όποιος σπουδάζει σε κάποιο από τα παραπάνω τμήματα ανεξαρτήτως σχολής ή πανεπιστημίου και μπορεί να αφιερώσει λίγο από το χρόνο του θα με βοηθούσε πολύ!
*Η συμπλήρωση απαιτεί σύνδεση στο Google Account.

Ευχαριστώ σε όλους!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...QEZrw/viewform
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 14:50, 15-07-18:

Καλή επιτυχία
done
Παράθεση

l1a00013

Νεοφερμένος

H l1a00013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H l1a00013 έγραψε: στις 11:35, 20-07-18:

Ευχαριστω πολυυυυ!!!
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 01:58, 16-02-19:

Δεν ξέρω αν έχεις τελειώσει , αλλά το συμπλήρωσα και γω! σου εύχομαι τα καλύτερα!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    jimis2001, KatieL, Snor91

Βρείτε παρόμοια