Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,664 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,848 μηνύματα σε 78,321 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Φοιτητικά Ερωτηματολόγια

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 18:38, 21-05-12:

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να αναρτάτε ερωτηματολόγια που σχετίζονται με τις φοιτητικές σας εργασίες και επιθυμείτε την συμμετοχή του κοινού του iSchool. Σας προτρέπουμε να είσαι ιδιαίτερα αναλυτικοί στο σκοπό της εργασίας αλλά και στην χρονικό περιθώριο που έχει νόημα να συμμετάσχει κάποιος.

Για ερωτηματολόγια που αφορούν σχολικές εργασίες παρακαλώ δείτε αυτό το θέμα, ενώ για όλα τα υπόλοιπα ερωτηματολόγια αυτό το θέμα είναι κατάλληλο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 28-08-13 στις 14:21. Αιτία: Επαναδιατύπωση
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

deloriand

Νεοφερμένος

Ο deloriand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O deloriand έγραψε: στις 20:21, 21-05-12:

Το παρόν «Ερωτηματολόγιο» αναπτύχθηκε στο πλαίσιο της συνεχούς προσπάθειας αξιολόγησης και πρόθεσης των χρηστών του διαδικτύου στο ηλεκτρονικό εμπόριο κατά την οικονομική κρίση από τους σπουδαστές του ΤΕΙ Καβάλας Παντελόπουλο Λεωνίδα και Ιωαννίδη Αρθούρο σε συνεργασία με τον καθηγητή Δημητριάδη Ευστάθιο . Στόχος του ερωτηματολογίου είναι η καταγραφή της συμμετοχής των χρηστών, που έχουν πραγματοποιήσει μία τουλάχιστον διαδικτυακή αγορά και αν σκοπεύουν να αυξήσουν τις αγορές τους στα πλαίσια της οικονομική κρίσης.

Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και όλες οι πληροφορίες που συλλέγονται θα χρησιμοποιηθούν ως αυστηρώς εμπιστευτικές και αποκλειστικά για τις ανάγκες της έρευνας που αφορά <<ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΓΟΡΑΣ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ. Η ΕΠΙΡΡΟΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ>>.

Η συμμετοχή σας είναι ιδιαίτερα σημαντική και Θα χρειαστείτε μόλις 10 λεπτά από το χρόνο σας για να συμπληρώσετε την φόρμα του ερωτηματολογίου παρακάτω.

https://docs.google.com/spreadsheet/...NlpxYkd1WXc6MQ
1
1

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 22:02, 22-05-12:

δεν θα έβλαπτε ένα crosscheck της ορθογραφίας όταν ανεβάζουμε ένα ερωτηματολόγιο
"Κατά την διάρκεια μιας διαδικτυακής αγοράς αισθάνομαι περισσότερο ανασφαλείς."

Done

Sougrelee

Νεοφερμένος

Ο Sougrelee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Sougrelee καλησπέρα σε όλους έγραψε: στις 15:31, 06-09-12:

Αγαπητέ φίλε/η, το παρόν ερωτηματολόγιο (link) αποτελεί μέρος της μεταπτυχιακής διπλωματικής μου εργασίας. Απευθύνεται αποκλειστικά σε
κατοίκους του Πολεοδομικού Συγκροτήματος Θεσσαλονίκης!! Εάν είσαι κάτοικος του Π.Σ.Θ. και διαθέτεις 10 λεπτά συμπλήρωσε το αλλιώς/και προώθησε
το σε παρακαλώ σε καποιον φίλο/γνωστό σου που είναι κάτοικος Π.Σ.Θ. Ευχαριστώ προκαταβολικά. https://docs.google.com/spreadsheet/...eFhRVGo1SXc6MQ

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 11:24, 07-09-12:

Οι θεσσαλονικείς του στεκιού ενημερώθηκαν!

http://cnf.e-steki.gr/showthread.php?t=113527&page=3

Sougrelee

Νεοφερμένος

Ο Sougrelee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Sougrelee καλησπέρα σε όλους έγραψε: στις 16:26, 07-09-12:

Σευχαριστώ πάρα πολύ! Προωθήστε το σε όσους Θεσσαλονικείς/ες γνωρίζετε! Ευχαριστώ!

christie_94

Φοιτητής

H christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H christie_94 έγραψε: στις 17:44, 08-09-12:

μολις το συμπληρωσα... ελπιζω να σε βοηθησα!

serginad

Νεοφερμένος

H serginad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H serginad έγραψε: στις 13:10, 12-09-12:

Κατά τη διάρκεια του European Summer School 2011 που διοργανώθηκε από την EFPSA (European Federation of Psychology Students' Associations), σχεδιάσαμε, μαζί με άλλους 5 φοιτητές ψυχολογίας από την Ευρώπη, μια διαπολιτισμική ερευνητική μελέτη, η οποία έχει ως στόχο να εξερευνήσει τις διαφορετικές απόψεις και γνώμες πάνω στην ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη.
Τώρα, μετά από ένα χρόνο, έχει έρθει η ώρα που μπορούμε να αρχίσουμε τη συλλογή δεδομένων. Το ερωτηματολόγιο για τη μελέτη υπάρχει σε 5 γλώσσες (ελληνικά, αγγλικά, γερμανικά, πολωνικά και τούρκικα) και είμαι υπεύθυνη για τις ελληνόφωνες περιοχές.
Αν θέλετε να συμμετάσχετε στην έρευνά μας και να συμβάλλετε έτσι στην καλύτερη κατανόηση του πώς οι άνθρωποι από διαφορετικές κουλτούρες βλέπουν την ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη, σας προσκαλούμε την παρούσα στιγμή να απαντήσετε στο online ερωτηματολόγιό μας (διάρκεια περίπου 15 - 20 λεπτά). Η συμμετοχή είναι μόνο για γυναίκες και φυσικά εντελώς ανώνυμη. Το link στο οποίο μπορείτε να βρείτε την έρευνα είναι το παρακάτω:

http://project6.efpsa.org/

Απλά κάντε κλικ στη σημαία της χώρας / γλώσσας σας και είστε έτοιμοι.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθειά σας εκ των προτέρων.
Θα το εκτιμούσαμε επίσης ιδιαίτερα αν προσκαλούσατε τους φίλους σας ή μοιραζόσασταν το link μαζί τους.
1

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 15:32, 12-09-12:

Done από τη γυναίκα μου ,καλό data collection and analysis

marilouuuuu (Μαρία (:)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαρία (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H marilouuuuu έγραψε: στις 17:26, 02-03-13:

Kαλησπέρα,
κάνω μια έρευνα για να συλλέξω δεδομένα για μία εργασία μου. Αφορά την ομοφυλοφιλία και την κοινωνία. Ειναι υπερβολικα σύντομη και επισης πρόχειρη καθώς τα δεδομενα θα παρουσιαστουν συνοπτικά. Έχει κάποια λάθη γιατι την έκανα πολύ γρήγορα. Κάντε την δεν παίρνει πάνω απο 2 λεπτά. Ευχαριστώ πολύ!
http://obsurvey.com/S2.aspx?id=a69e8...f-698be800a57e

fmarulezkd

Μεταπτυχιούχος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 710 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 18:38, 10-03-13:

Χαίρεται!

Κάνουμε μια έρευνα στη σχολή μου σχετικά με την ενημέρωση των γυναικών επί των σεξουαλικών μεταδιδόμενων νοσημάτων. Απευθύνεται σε γυναίκες 15-50 ετών και δε παίρνει πάνω από 5 λεπτά. Ευχαριστούμε πολύ!

https://docs.google.com/spreadsheet/...a0hWM1ZQa2c6MQ

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 867 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 17:22, 08-04-13:

Απευθυνεται μονο σε μαθητες ισως και ατομα που ειναι τωρα στο πανεπιστημιο.
Εχει σχεση με την πληροφορικη στα σχολεια.

Το σχετικο λινκ

Mike-DMR-86

Νεοφερμένος

Ο Mike-DMR-86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Mike-DMR-86 έγραψε: στις 15:27, 26-09-13:

Καλησπέρα σας! Εκπονώ την πτυχιακή μου εργασία για το Τμήμα Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ξύλου και Επίπλου και συγκεντρώνω ερωτηματολόγια για μια έρευνα σχετικά με τα ξύλινα κουφώματα (πόρτες,παραθυρά, μπαλκονόπορτες). Δεν θα χρειαστεί να αφιερώσετε παραπάνω από 5 λεπτά μιας και είναι αρκετά εύκολο και οικείο θέμα στους περισσότερους από εμάς (όλο και κάποια ξύλινη πόρτα ή παράθυρο ενδέχεται να έχουμε ή να έιχαμε στο σπίτι μας!).

Θα είναι μεγάλη μου χαρά και τιμή να ακούσω και να μάθω τις απόψεις σας! Η βοηθεια σας είναι πολύτιμη!!!

https://docs.google.com/forms/d/1wfC...yJEck/viewform

Για οποιαδήποτε απορία ή οτιδήποτε θέλετε να συμπληρώσετε και να προσθέσετε ξέρετε που θα με βρείτε!!!
Σας ευχαριστω πάρα πολυ εκ των προτέρων .

Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για ερευνητικό σκοπό και δεν θα δημοσιευτούν. Φοιτητής είμαι, όχι η εφορία
2

Always_in_love (Καίτη)

Πτυχιούχος

H Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Always_in_love έγραψε: στις 16:46, 30-09-13:

Καλέ τι ειναι κουφωμα;

Mike-DMR-86

Νεοφερμένος

O Mike-DMR-86 έγραψε: στις 12:26, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Always_in_love
Καλέ τι ειναι κουφωμα;
Κουφωμα είναι οι πόρτες, τα παράθυρα και οι μπαλκονόπορτες!!! Όλα τους είναι κουφώματα !!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την βοήθεια! Η συμπλήρωση των ερωτηματολογίων θα παραμείνει ανοιχτή για ακόμα μια εβδομάδα!!!! Όποιος ενδιαφέρεται και δεν έχει απαντήσει ακόμα μπορεί να το κάνει πατώντας τον παρακάτω σύνδεσμο: https://docs.google.com/forms/d/1wfC...yJEck/viewform

Υ.Γ. Θα πρέπει να απαντηθούν όσες ερωτήσεις έχουν κόκκινο αστερίσκο πάνω δεξιά αλλιώς δεν καταχωρούνται οι απαντήσεις. Στο τέλος πατάτε το κουμπί υποβολή! Τόσο απλό!!!

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 12:58, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mike-DMR-86
Κουφωμα είναι οι πόρτες, τα παράθυρα και οι μπαλκονόπορτες!!! Όλα τους είναι κουφώματα !!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την βοήθεια! Η συμπλήρωση των ερωτηματολογίων θα παραμείνει ανοιχτή για ακόμα μια εβδομάδα!!!! Όποιος ενδιαφέρεται και δεν έχει απαντήσει ακόμα μπορεί να το κάνει πατώντας τον παρακάτω σύνδεσμο: https://docs.google.com/forms/d/1wfC...yJEck/viewform

Υ.Γ. Θα πρέπει να απαντηθούν όσες ερωτήσεις έχουν κόκκινο αστερίσκο πάνω δεξιά αλλιώς δεν καταχωρούνται οι απαντήσεις. Στο τέλος πατάτε το κουμπί υποβολή! Τόσο απλό!!!
Εγώ απάντησα... Όχι ότι ενδιαφέρομαι για το θέμα, ή ότι έχω γνώσεις, αλλά επειδή κάνεις την πτυχιακή σου!
1

Always_in_love (Καίτη)

Πτυχιούχος

H Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Always_in_love έγραψε: στις 15:03, 04-10-13:

Τα απάντησα ολα,αλλά όταν πάτησα υποβολή ολα τα κουτάκια κοκκινησαν,υπεβλήθη; ???

fmarulezkd

Μεταπτυχιούχος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 710 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 15:22, 04-10-13:

Χαίρεται!

Κάνουμε μια έρευνα στη σχολή μου σχετικά με την ενημέρωση των γυναικών επί των σεξουαλικών μεταδιδόμενων νοσημάτων. Απευθύνεται σε γυναίκες 15-50 ετών και δε παίρνει πάνω από 5 λεπτά. Ευχαριστούμε πολύ!

https://docs.google.com/spreadsheet/...a0hWM1ZQa2c6MQ
Θα μας ήταν χρήσιμο κι άλλο δείγμα, οπότε όποιες πιστές προσέλθετε!

Mike-DMR-86

Νεοφερμένος

O Mike-DMR-86 έγραψε: στις 22:47, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θεμιστοπόλος
Εγώ απάντησα... Όχι ότι ενδιαφέρομαι για το θέμα, ή ότι έχω γνώσεις, αλλά επειδή κάνεις την πτυχιακή σου!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Θεμιστοπόλο!!!

Αρχική Δημοσίευση από Always_in_love
Τα απάντησα ολα,αλλά όταν πάτησα υποβολή ολα τα κουτάκια κοκκινησαν,υπεβλήθη; ???
ΤΙ να σου πω βρε Καίτη, δεν έχω ιδέα! Πρώτη φορά το ακούω αυτό το σύμπτωμα ! Ευχαριστώ πάντως πάρα πολύ για την προσπάθεια . Πιθανότατα θα έχει έρθει αν τα έχεις απαντήσει όλα !!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mike-DMR-86 : 04-10-13 στις 22:47. Αιτία: AutoMerge
1

Always_in_love (Καίτη)

Πτυχιούχος

H Always_in_love έγραψε: στις 23:03, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mike-DMR-86
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Θεμιστοπόλο!!!

ΤΙ να σου πω βρε Καίτη, δεν έχω ιδέα! Πρώτη φορά το ακούω αυτό το σύμπτωμα ! Ευχαριστώ πάντως πάρα πολύ για την προσπάθεια . Πιθανότατα θα έχει έρθει αν τα έχεις απαντήσει όλα !!!
Όπως και ναχει σημασία έχει οτι βρήκα κατι να κανω στο λεωφορείο μέχρι να φτάσω σπίτι μου.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    jimis2001, mariannaprl, mitsos14, nikolx1234