Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,528 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,975 μηνύματα σε 78,053 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,310 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:55, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Καλησπέρα μήπως υπαρχει σάιτ που να κάνει εκτιμήσεις για 3ο πεδίο 10%?

Για τι σχολή ενδιαφέρεσαι;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H Marjoriee26 Keep only positive people in your life έγραψε: στις 19:03, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Για τι σχολή ενδιαφέρεσαι;
Κυρίως για χημικά και διαιτολογίες
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,310 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:04, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Κυρίως για χημικά και διαιτολογίες

Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχουν εκτιμήσεις για το 10% μπορώ όμως να ρωτήσω τον Χρήστο και να σου πω.
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε: στις 19:20, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Robbin VP
Ευχαριστω για την απαντηση.Δεν εχω κατι στο μυαλο μου γιατι δεν μου αρεσει τρελα καποια σχολη.Εκτος απο αυτες που μου ειπες,ΦΠΨ,δημοσια δοιηκηση παντειου,πολιτικης επιστημης και ιστοριας και ιστορια/φιλοσοφια της επιστημης που βρισκω και σε αυτα καποιο ενδιαφερον θεωρεις μπορω να τα πιασω?Και αν γινεται μπορεις να μου πεις ποιες θα επελεγες εσυ?(ζηταω καθαρα τη γνωμη σου το ξερω οτι ειναι υποκειμενικο).Ευχαριστω παρα πολυ
Όπως είπα προηγουμένως το 10% είναι απρόβλεπτο. Μπορεί να πιάσεις και σχολές που δεν ανέφερα, ποτέ δεν ξέρεις. Οπότε μην απελπίζεσαι, απλώς να κάνεις το μηχανογραφικο(αν δε το οριστικοποιησες) βάσει της επιθυμίας σου και όχι βάσει των μορίων. Υποκειμενικά, επειδή εμένα μου αρέσουν οι ξένες γλώσσες θα δήλωνα το τμήμα ρωσικής γλώσσας και φιλολογίας καθώς εκτός από την επάρκεια διδασκαλίας που παρέχει το τμήμα, μπορείς να ασχοληθείς με την μετάφραση/διερμηνεία, το εμπόριο και τον τουρισμό και γενικότερα τα οικονομικά καθώς και με τα μέσα μαζικής ενημέρωσης. Επίσης, δεν υπάρχει μεγάλος κορεσμός και θεωρώ ότι η εύρεση εργασίας θα είναι ευκολότερη από το να τελειώσεις μια άλλη φιλοσοφική σχολή.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια