Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,528 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,977 μηνύματα σε 78,053 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 288 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεύτερη ξένη γλώσσα

SocratesAgain

Φοιτητής

Ο SocratesAgain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O SocratesAgain έγραψε: στις 23:35, 31-05-19:

Καλησπέρα παίδες. Σκέφτομαι να πάω να μάθω ισπανικά μετά από τα αγγλικά. Λέω να πάω να ρωτήσω στα φροντιστήρια γραψα. Θα ήθελα αρχικά να μου πείτε την άποψή σας σχετικά με το συγκεκριμένο φροντιστήριο και αν γνωρίζετε τιμές. Ευχαριστώ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 01:19, 30-06-19:

Για μενα καλυτερα απέφυγε τους, είναι απάτη, εκει πήγαινα κι εγω και δεν έμεινα ευχαριστημένος.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,580 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 02:11, 30-06-19:

Για το φροντιστήριο Γράψα ενώ υπάρχει τόση διαφήμιση, κανείς δεν είναι ευχαριστημένος. Γιατί;
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 02:52, 30-06-19:

Για τον ιδιο λόγο που το φαγητό στις μαζικές κουζίνες δεν είναι σαν το σπίτι μας. Και δεν είναι μονο για τον Γράψα.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,580 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 12:26, 30-06-19:

Aπλά μου κάνει αρνητική εντύπωση ότι στην Ελλάδα, σε πολλές επιχειρήσεις δεν υπάρχει επαγγελματισμός ενώ παίρνουν τις εισπράξεις κανονικά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια