Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,664 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,846 μηνύματα σε 78,321 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 459 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτηματολόγιο πτυχιακής εργασίας.

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 15:06, 09-09-18:

Καλή επιτυχία στην ξαδέρφη σου, done
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 15:17, 09-09-18:

Done.
1
Παράθεση

Johnman97

Φοιτητής

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Johnman97 έγραψε: στις 15:46, 09-09-18:

DONE!!!!!!!!!
1
Παράθεση

Φινεύς (Γιάννης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Φινεύς έγραψε: στις 16:14, 09-09-18:

Έτοιμο. Καλή της επιτυχία λοιπόν.
1
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 414 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 16:38, 09-09-18:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Έχουμε ήδη ξεπεράσει τις 100 απαντήσεις, οπότε δεν χρειάζεται πλέον να το συμπληρώνετε!
4
Παράθεση

Paulina

Νεοφερμένος

H Paulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Paulina έγραψε: στις 00:46, 24-09-18:

Οκ απο μενα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    jimis2001

Βρείτε παρόμοια