Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,665 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,850 μηνύματα σε 78,322 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 493 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Φοιτητικά Ερωτηματολόγια

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 07:35, 08-05-15:

ευκαιρία να εκφράσω και σε έρευνα την χάλια διατροφή μου
αλκοόλ-σκουπ πρωτείνης-πιτόγυρα-βάρη στο γυμναστήριο
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Students

Νεοφερμένος

Ο Students αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Students έγραψε: στις 12:39, 08-05-15:

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και για την συμμετοχή σας!!!
Τα έχουμε λάβει υπ' όψιν!
Γιώτα έχεις δίκιο!
1

aye

Φοιτητής

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 23:26, 09-05-15:

To συμπλήρωσα κι εγώ. Χάρηκα που είχε αρκετές επιλογές στις απαντήσεις και όχι μόνο το κλασσικό "ναι-όχι" που δεν χωράει ενδιάμεσες καταστάσεις.
Καλή επιτυχία!

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 07:39, 10-05-15:

Το εκανα κι εγω και προβληματιστηκα κιολας με ορισμενες απαντησεις μου! Χμ...

Orient. (Όρι)

Φοιτητής

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 21:14, 13-05-15:

Μπορείτε να βοηθήσετε? (:

https://docs.google.com/forms/d/1Lcd...ZtktI/viewform

Ευχαριστώ πολύ!
1

michael22gr

Νεοφερμένος

Ο michael22gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O michael22gr έγραψε: στις 13:12, 09-06-15:

Παρακαλώ οποιος θελει αν βοηθήσει στην συμπλήρωση αυτου του ερωτηματολογίου.Ειναι στα πλαίσια μαθήματος σχετικα με την μεταναστευτική πολιτική και ειδικότερα στην εργασία μου σχετικα με τον κοινωνικό αποκλεισμό μουσουλμάνων μεταναστών στην Ελλάδα.Είναι πολύ σύντομο .Ευχαριστώ πολύ

https://docs.google.com/forms/d/1C96...?usp=send_form
1

Sonam

Νεοφερμένος

Ο Sonam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Sonam έγραψε: στις 01:32, 27-11-15:

Παρακαλώ οσοι μπορείτε συμπληρώστε το παρακατω ερωτηματολόγιο.Χρειαζόμαστε αρκετές απανήσεις και δεν παίρνει πολύ ώρα.Επίσης για όσους το συμπληρώσουν θα ήθελα να δώσουν ιδιαίτερη προσοχή στη τελευταία ερωτηση.

https://docs.google.com/forms/d/12dZ...u6Qt8/viewform

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
1

Orient. (Όρι)

Φοιτητής

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 14:39, 30-11-15:

Θα μπορούσατε να με βοηθήσετε;
http://uweb.gr/quest2/?page_id=165&idd=dimoskopos9

Ευχαριστώ πάάάρα πολύ!
1

EIRINIR

Νεοφερμένος

H EIRINIR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H EIRINIR έγραψε: στις 18:53, 31-03-16:

Καλησπέρα σας

Κάνω μία έρευνα για το σχολικό εκφοβισμό..
Όποιος θέλει μπορεί να απαντήσει το παρακάτω ανώνυμο ερωτηματολόγιο:
https://docs.google.com/forms/d/10mS...mail_form_link
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
1

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (ΤΕΙ/Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 19:00, 31-03-16:

Πρεπει να ποινικοποιηθεί ο σχολικος εκφοβισμος. Να πεφτουν προστημα.
Φανταστειτε τι θα γινοταν, θα πλουτιζε το κρατος (αφου ειμαστε 4η στην Ευρωπη).
1
1

klean (Κλεάνθης)

Φοιτητής

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,705 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 19:33, 31-03-16:

Νομίζω πάντως πως το ερωτηματολόγιο θέλει μια περαιτέρω επεξεργασία σε κάποια θέματα που δεν περιλαμβάνουν όλη τη γκάμα επιλογών, επαναλαμβάνονται ή οι απαντήσεις δεν αντιστοιχούν ευθέως στις ερωτήσεις. Συνεχίστε τη καλή δουλειά
1

Σταματία

Νεοφερμένος

H Σταματία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Σταματία έγραψε: στις 17:34, 09-08-16:

Καλησπέρα σας!
Στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας με θέμα << Ο Θρησκευτικός Τουρισμος στην Εποχή των Social Media>> κάνουμε μια έρευνα με το παρακάτω ερωτηματολόγιο θα σας παρακαλούσα αν μπορείτε να μας βοηθείσετε αφιερώνοντας λίγο από το χρόνο σας προκειμένου να συμμετάσχεται, ανώνυμα, στην προσπάθεια μας αυτη. Αρκεί να μας απαντήσετε και στο τέλος να πατήσετε το ΄΄ΥΠΟΒΟΛΗ΄΄.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...krKBA/viewform

klean (Κλεάνθης)

Φοιτητής

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,705 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 23:29, 25-04-17:

Ανώνυμο ερωτηματολόγιο με θέμα τον γάμο και την υιοθεσία για τα ομόφυλα ζευγάρια (εργασία για το μάθημα Κοινωνιολογία Δικαίου): https://goo.gl/forms/244z61hzk7g76fFN2

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε: στις 18:23, 29-07-17:

Τι καλά που υπάρχει ήδη έτοιμο τέτοιο θέμα στο e-steki.
Κάνω τη διπλωματική μου για το MBA και θα ήταν καθοριστική η συμβολή σας στην έρευνα μου.
Για να μη σας κουράζω με πολλές εισαγωγές, το θέμα είναι η ψηφιακή μεταμόρφωση των τραπεζικών ιδρυμάτων τα τελευταία χρόνια και συγκεκριμένα η διείσδυση του mobile banking στην ελληνική τραπεζική αγορά.
Απευθύνεται σε όσους χρησιμοποιούν τραπεζικές υπηρεσίες και γνωρίζουν το mobile banking, ακόμα και αν δε το χρησιμοποιούν.
Θα σας ήμουν ευγνώμων αν αφιερώνατε 5 λεπτά.
Ειδικά όσοι έχουν βιώσει "τον πόνο του ερευνητή", ξέρουν την αγωνία για τη συγκέντρωση των απαντήσεων

Παρακάτω θα βρείτε το link:
https://docs.google.com/forms/d/1tze..._zr6qxDG4/edit

Επίσης αν κάποιος έχει καμιά καλή ιδέα, για γρηγορότερη συγκέντρωση απαντήσεων, - καθώς χρειάζομαι πολλά - παρακαλώ ενημερώστε.

Ευχαριστώ απεριόριστα πολύ
1

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 22:59, 22-05-18:

Το παρόν θέμα κλειδώνεται.

Έχει δημιουργηθεί η κατηγορία Φοιτητικά Ερωτηματολόγια όπου ο καθένας μπορεί να δημιουργεί νέο θέμα για το ερωτηματολόγιο του και να υπάρχει συζήτηση για το εκάστοτε ερωτηματολόγιο!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    jimis2001, mariannaprl, mitsos14, nikolx1234