Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,311 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,588 μηνύματα σε 79,452 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικοί (ΣΜΑ)

kostas-p ((no way))

Φοιτητής

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O kostas-p έγραψε: στις 00:21, 15-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Jimaraz97
Γεια σας παιδια, θελω και εγω να γινω ικαρος αλλα εχω αστιγματισμο μονο στο εναν ματι 0,5. Γνωριζεται αν με τον αστιγματισμο μπορω να γινω??
Δυστυχως φίλε μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πρέπει στα μάτια να είσαι άψογος. Είναι πολύ αυστηρά τα κριτήρια. Ακόμα και να μην έχεις τίποτα που να γίνεται αντιλυπτό από εσένα (δηλαδή να θεωρείς κατα την αποψη σου ότι βλέπεις τέλεια) στις εξετασεις που θα σου κάνουν θα μπορούν να σου βρουν και κατι που ούτε το είχες φανταστεί.(Προσωπική εμπειρία από φίλο μου).
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

jmd13

Νεοφερμένος

Ο jmd13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 61 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O jmd13 έγραψε: στις 18:22, 28-06-14:

καλησπερα ειμαι μαθητης της γ λυκειου φετος και σκεφτομαι να δηλωσω καποια στρατιωτικη σχολη θα ηθελα πολυ να μπω στην σχολη των ιπταμενων αλλα εχω 0,5 μυοπια και στα δυο μου ματια και δυστυχως δεν μπορω... σκεφτηκα ομως πως θα μπορουσα να δηλωσω σμα μηπως μπορειτε να μου πειτε τις προϋποθεσεις που εχει οπω για παραδειγμα αν χρειαζεται καποιο πτυχιο αγγλικως και αν ναι ποιο ( εχω το λοουερ ) ευχαριστω
Παράθεση

xanthosgeorge

Νεοφερμένος

Ο xanthosgeorge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O xanthosgeorge έγραψε: στις 19:04, 26-12-15:

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εαν υπάρχει όριο κιλών στην σχολη μηχανικών αεροσκαφών
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 19:22, 26-12-15:

υπάρχει ο δείκτης μάζας σώματος ο οποίος δεν πρέπει να υπερβαίνει ένα όριο (δμσ)
ψάξε την περσινή προκήρυξη και εκεί θα λεέι ακριβώς το όριο ύψους κιλών
Παράθεση

tj-iraklis

Νεοφερμένος

Ο tj-iraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O tj-iraklis έγραψε: στις 19:10, 12-01-16:

Γίνεται αν κάποιος είναι απόφοιτος πολύτεχνείου να εργαστεί αργότερα όταν τελείωσει τις σπουδές του στον στρατό ως μηχανικός;
Για παράδειγμα κάποιος που τελείωσε μηχανολόγος αεροναυπηγός μπόρει να εργαστεί στην πολεμική αεροπορία ως μηχανικός
μαχητικών αεροσκαφών;
Παράθεση

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O GeoCommand ΙΚΑΡΩΝ ΙΚΑΡΩΝ ΑΕΤΟΙ έγραψε: στις 16:00, 15-08-19:

Μάγκες θελω ΣΜΑ.
Ποιος αλλος ενδιαφέρεται;
Δινω φετος(2020)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold

Βρείτε παρόμοια