Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,028 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 135 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2020

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

H Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Leukosrinokeros έγραψε: στις 22:38, 25-10-19:

Εχουν βγει στο ιντερνετ ερμηνευτικα στις νεες ενοτητες του γνωστου στα αρχαια; Αν ναι πειτε μου αν οχι απο τα βοηθηματα που θπαρχουν ποιο μου προτινετε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

H Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Leukosrinokeros έγραψε: στις 11:14, 26-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Giorno
Πως διαμορφώνονται οι βάσεις του 10% ; Έδωσα πέρσι και λέω να κάνω 10% φέτος για να περάσω στην σχολή που θέλω. Με τα μόρια μου είμαι 480 κάτω από την περσινή βάση. Υπάρχει πιθανότητα να περάσω ;
Τι ειναι το 10%;
Παράθεση

fotinipapa

Μαθητής Γ' λυκείου

H fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H fotinipapa έγραψε: στις 13:01, 26-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Leukosrinokeros
Εχουν βγει στο ιντερνετ ερμηνευτικα στις νεες ενοτητες του γνωστου στα αρχαια; Αν ναι πειτε μου αν οχι απο τα βοηθηματα που θπαρχουν ποιο μου προτινετε;
Για τις νέες ενότητες του γνωστού έχουν συγγραφεί σχόλια από τον Μπετσακο, που είναι ένας εκ των συγγραφέων του φακέλου υλικού. Οι περισσότεροι φιλόλογοι δίνουν (και) αυτά τα σχόλια στους μαθητές τους, αλλά σε περίπτωση που θέλεις κάτι πιο πλούσιο σε σχόλια και ερμηνευτικες αναλύσεις θα σου πρότεινα και το βοήθημα του Μεταιχμιου.
Παράθεση

Katerinaev

Νεοφερμένος

H Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Katerinaev έγραψε: στις 21:21, 30-10-19:

Παιδιά της θετικής με βιολογία, πού είστε στην ύλη;
Παράθεση

valantis21

Φοιτητής

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε: στις 13:50, 05-11-19:

παιδια στην εκθεση η αναλυση χαρακτηρων ειναι μεσα? και επισης στο Γ θεμα που ειναι λογοτεχνια θελει μονο ερμηνευτικο σχολιο??
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,162 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 12:37, 08-11-19:

Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων προχωρά άμεσα στην αναστολή της έναρξης λειτουργίας 37 τμημάτων Ανώτατης Εκπαίδευσης. Τα τμήματα αυτά που επρόκειτο να λειτουργήσουν για πρώτη φορά τα επόμενα χρόνια, θα επανεξεταστούν ώστε η θεσμοθέτηση και λειτουργία τους να ανταποκρίνεται σε ακαδημαϊκά κριτήρια και να υποστηρίζεται από τις αναγκαίες μελέτες, με τη συνδρομή της καθ’ ύλην αρμόδιας ανεξάρτητης αρχής.
https://www.minedu.gov.gr/news/43447...maikoy-xarti-2
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,162 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 20:25, 10-11-19:

Α. Διαμαντοπούλου: Μπράβο στη Ν. Κεραμέως και Β. Διγαλάκη

"Η απόφαση της κ. Κεραμεως και του κ. Διγαλάκη (για τα 37 τμήματα)υπηρετεί αυτονόητα το δημόσιο συμφέρον και απαιτούσε τόλμη και συγκρούσεις και εσωτερικά μέτωπα"
https://www.esos.gr/arthra/64935/dia...kai-v-digalaki
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια