Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,677 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,454 μηνύματα σε 78,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

City Λονδίνου και Qmul (LLMs) στον Πειραιά!

VasK

Πτυχιούχος

Ο VasK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O VasK έγραψε: στις 12:41, 02-08-19:

Γνωρίζει κανείς το νομικό καθεστώς αυτών των δύο προγραμμάτων που τρέχουν στον Πειραιά; Δεν λειτουργούν (νομίζω) υπό "κολλεγιακή" μορφή, δεν είναι ελληνικά ΑΕΙ, δεν είναι ιδρύματα κάποιου διεθνούς οργανισμού, οπότε τι ακριβώς είναι; Καθώς διαθέτουν προγράμματα σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου και εφόσον δεν λειτουργούν σε συνεργασία με κολλέγια είναι αναγνωρισμένα από ΔΟΑΤΑΠ (αυτό είναι δευτερεύον ερώτημα, το πρώτο με ενδιαφέρει περισσότερο).

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 03-08-19 στις 00:28. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,759 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 13:59, 02-08-19:

Καλά κάνεις και έχεις υποψίες. Στην Ελλάδα συνήθως σε τέτοιες "ευκαιρίες" σε περιμένουν στη γωνία μετά οι υπάλληλοι κάποιων ΔΟΑΤΑΠ επειδή δεν γνωρίζουν τη νομοθεσία.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φροντιστήρια στον Πειραιά - Από Flower princess
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-14 στις 23:40.
    • Φοίτηση στον Πειραιά - Από babletheone
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-13 στις 02:01.
    • Στον αέρα η λειτουργία του ΤΕΙ Πειραιά - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές & Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-11 στις 13:46.
    • Σχολή Πληροφορικής στον Πειραιά - Από Αρούρι
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-10 στις 21:03.
    • Σε ομηρία οι ταξιδιώτες στον Πειραιά - Από self-instructive depressing
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-10 στις 22:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα