Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,677 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,454 μηνύματα σε 78,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

The Big Bang Theory

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 21:25, 03-09-12:

Η σειρά είναι απλά Γ-Α-Μ-Α-Τ-Η!!!Όσο χάλια διάθεση και να έχεις,όσο down και να νιώθεις,όσο μαύρα και να τα έχεις βάψει.Ακόμα και τότε καταφέρνουν να σε κάνουν να ξεχαστείς και να γελάσεις.
Ότι και να πεί κανείς για αυτήν την σειρα είναι λίγο.Διαμάντι πραγματικό.Ανυπομονούμε για την νέα season.

2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nefeli1

Δραστήριο Μέλος

H nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nefeli1 έγραψε: στις 21:26, 03-09-12:

Χαχαχαχα Είναι θεάαααα!!!!! Αυτή η γκαρίδα πρέπει να μπει ήχος για αφύπνιση!!!!! χεχε
Μ' έκανε να εκτιμήσω τη μητέρα μου!!!
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:28, 03-09-12:

Η σειρά δεν υπάρχει!! Έχω πωρωθεί τελείως
Ειδικά ο Σέλντον, δεν παίζεται ο τύπος!
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 21:30, 03-09-12:

Το έχετε παρατηρήσει πως η τσιρίδα της μαμάς του Howard είναι ίδια όταν φωνάζει η Bernadete...
Το καλύτερο είναι οι αντιδράσεις του Leonard(favourite one),στα όσα κάνει και λέει ο Sheldon.
Παράθεση

nefeli1

Δραστήριο Μέλος

H nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nefeli1 έγραψε: στις 21:34, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Το έχετε παρατηρήσει πως η τσιρίδα της μαμάς του Howard είναι ίδια όταν φωνάζει η Bernadete...
Το καλύτερο είναι οι αντιδράσεις του Leonard(favourite one),στα όσα κάνει και λέει ο Sheldon.
Χαχαχαχαχαχα όντως!!
Το έχω πάρει απόφαση πια. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις για πολύ ώρα κάτι συγκεκριμένο από αυτή τη σειρά. Κάθε φορά θα σε τρελαίνει κάτι άλλο...
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 21:37, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από nefeli1
Χαχαχαχαχαχα όντως!!
Το έχω πάρει απόφαση πια. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις για πολύ ώρα κάτι συγκεκριμένο από αυτή τη σειρά. Κάθε φορά θα σε τρελαίνει κάτι άλλο...
Εϊναι σαν τα Φιλαράκια,All Time Classic.Βάζεις ένα τυχαίο επεισοδιο να παίζει,ακόμα και άν δεν έχεις δεί κανένα,και απλά κάθεσαι και το απολαμβάνεις...
Παράθεση

Μαντάμ_Σουσού

Φοιτητής

H Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H Μαντάμ_Σουσού έγραψε: στις 21:44, 03-09-12:

Ειμαι ερωτεύμενη με τον Σελντον Κουπερρρρρρρ τον αγαπώ ! Τέλεια σειρα, την έχω λιώσει μιας και εχω κατεβάσει όλα τα επεισόδια . Πραγματικά πολύ καλες ερμηνείες και χιουμόρ ! ^_^
Παράθεση

nefeli1

Δραστήριο Μέλος

H nefeli1 έγραψε: στις 21:45, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Εϊναι σαν τα Φιλαράκια,All Time Classic.Βάζεις ένα τυχαίο επεισοδιο να παίζει,ακόμα και άν δεν έχεις δεί κανένα,και απλά κάθεσαι και το απολαμβάνεις...
Συμφωνώ απίστευτα!! Χαχαχαχα (έρχονται στο μυαλό μου διάφορες σκηνές!!
Ας μην αναφερθώ καν στα παρασκήνια....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
http://www.youtube.com/watch?v=ULHHQiFfK9o
1
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 22:01, 03-09-12:

Aπ τις αγαπημενες μου σειρες! Εχω δει ολα τα επεισοδια!!
Παράθεση

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O coyote έγραψε: στις 22:04, 03-09-12:

Χάλια σειρά. Από τις χειρότερες που έχουν βγει.

3
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 14:35, 08-09-12:

Δηλώνω κι εγώ ΤΕΡΑΣΤΙΑ φαν του Sheldon και γενικά όλης της σειράς!!!
Παράθεση

george8

Νεοφερμένος

Ο george8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O george8 έγραψε: στις 14:58, 21-03-16:

Πέρα από το γεγονός ότι η ηθοποιία του Jim Parsons είναι πολύ κακή, δεν μου άρεσε ποτέ γενικά η όλη σειρά...
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Serotonin

Βρείτε παρόμοια