Καθηγητής - ιδιαίτερα

Annaaaaaa

Νεοφερμένος

Η Annaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι Γ'λυκείου θετική κατεύθυνση 3ο πεδίο( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μενω) και ψάχνω κάποιον καθηγητή για ιδιαίτερα στην έκθεση!! Οι καθηγητές στο φροντιστήριο δεν με καλύπτουν καθώς πηγαίνουν με έναν πολύ χαλαρό ρυθμό και δεν με βοηθάνε καθόλου. Αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον/α let me know :)
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Είμαι Γ'λυκείου θετική κατεύθυνση 3ο πεδίο( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μενω) και ψάχνω κάποιον καθηγητή για ιδιαίτερα στην έκθεση!! Οι καθηγητές στο φροντιστήριο δεν με καλύπτουν καθώς πηγαίνουν με έναν πολύ χαλαρό ρυθμό και δεν με βοηθάνε καθόλου. Αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον/α let me know :)

Τι περιοχή είσαι;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Είμαι Γ'λυκείου θετική κατεύθυνση 3ο πεδίο( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μενω) και ψάχνω κάποιον καθηγητή για ιδιαίτερα στην έκθεση!! Οι καθηγητές στο φροντιστήριο δεν με καλύπτουν καθώς πηγαίνουν με έναν πολύ χαλαρό ρυθμό και δεν με βοηθάνε καθόλου. Αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον/α let me know :)

Θα σου πρότεινα να μην αρκεστείς σε καθηγητή στην περιοχή που μένεις. Εννοώ ότι μπορείς να κάνεις και εξ' αποστάσεως μάθημα μέσω skype. Ψάξτο καλά πριν αποφασίσεις ποιον-α καθηγητή-τρια προτιμήσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top