Χημείας - Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος (ΔΙΠΑΕ)

Linaas3

Νεοφερμένος

Η Linaas3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς εάν αξίζει το χημικό της Καβάλας που θα λειτουργήσει με το νέο ακαδημαϊκο έτος;
 

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα, ως απόφοιτος το θεωρώ πολύ καλό τμήμα. Δηλαδή όταν λέμε καλό, εννοούμε.... να λύνεις σε 5 λεπτά τα θέματα Χημείας 2019.. Τόσο καλό.

Άψογοι καθηγητές, άψογοι χώροι μαθήσεως και η άψογη θάλασσα της Καβάλας. Αξίζει η τμηματάρα μου με τα χίλια! Πραγματικά, really, δεν υπάρχει.

Και επειδή είναι και Διεθνές το Πανεπιστήμιο, εγώ που είμαι απ'το Περού δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Linaas3;4474359μι:
Γνωρίζει κανείς εάν αξίζει το χημικό της Καβάλας που θα λειτουργήσει με το νέο ακαδημαϊκο έτος;


Κοιτα εδώ καβαλα οι περισσότεροι λένε ότι δεν έχει καθόλου καλά εργαστήρια από άποψη εξοπλισμού για καθηγητές είναι ακόμη άγνωστο αλλά μην περιμένεις και τους καλύτερους. Για την πολλή να ξέρεις ότι θα έχεις πολλή ανηφόρα ειδικά για να πας στη σχολή
 

Guest 336742

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Έχει η Καβάλα Χημικό; Φαντάζομαι έλλειψη σε επιστήμονες και αυτό λόγω της ανθηρής οικονομίας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top