Αισθητική στο ΑΚΜΗ ή στο ΔΕΛΤΑ;

Inimsi

Νεοφερμένος

Η Inimsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Είμαι σε δίλημμα και δεν ξέρω τι να κάνω. Θέλω να γραφτώ σε τμήμα αισθητικής αλλά δεν ξέρω σε ποιο ΙΕΚ απ τα 2 να πάω. ΑΚΜΗ ή ΔΕΛΤΑ?
Γενικά για το ΑΚΜΗ που ρώτησα μία κοπέλα λέει ότι αξίζει απλά πληρώνεις τα πάντα, πχ σεμινάρια.
Μήπως υπάρχει κάποιος που να έχει πάει στο ΔΕΛΤΑ αισθητική να μου πει την εμπειρία του και αν αξίζει? :happy:
 

tsigkrikos

Νεοφερμένος

Ο tsigkrikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλημέρα σου. Η αδερφή μου σπουδάζει ΑΚΜΗ και η κολλητή μου ΔΕΛΤΑ. Και στα 2 ΙΕΚ υπάρχουν και δωρεάν σεμινάρια και σεμινάρια που πληρώνεις.Οι εγκαταστάσεις πάνω κάτω είναι ίδιες απλά η ΑΚΜΗ έχει περισσότερα πράγματα με σπα και ιατρική αισθητική και έχει και κάποιους γνωστούς make up artists. Σοβαρά σχολεία και τα 2, θα σου πρότεινα να τα επισκεφθείς και τα 2 να δεις εγκαταστάσεις να μιλήσεις και πράττεις όπως νομίζεις. Θα σου έλεγα δηλαδή αντί να ρωτάς εδώ πρώτα να τα δεις και αν ακόμα έχεις απορίες τότε να ρωτήσεις.Καλημέρα.
 

Inimsi

Νεοφερμένος

Η Inimsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα σου. Η αδερφή μου σπουδάζει ΑΚΜΗ και η κολλητή μου ΔΕΛΤΑ. Και στα 2 ΙΕΚ υπάρχουν και δωρεάν σεμινάρια και σεμινάρια που πληρώνεις.Οι εγκαταστάσεις πάνω κάτω είναι ίδιες απλά η ΑΚΜΗ έχει περισσότερα πράγματα με σπα και ιατρική αισθητική και έχει και κάποιους γνωστούς make up artists. Σοβαρά σχολεία και τα 2, θα σου πρότεινα να τα επισκεφθείς και τα 2 να δεις εγκαταστάσεις να μιλήσεις και πράττεις όπως νομίζεις. Θα σου έλεγα δηλαδή αντί να ρωτάς εδώ πρώτα να τα δεις και αν ακόμα έχεις απορίες τότε να ρωτήσεις.Καλημέρα.


Καλημέρα, εννοείται πως πρώτα τα έχω επισκεφθεί και μιλήσει μαζί τους :happy:
Και τώρα ψάχνω να βρω κάποιον που να έχει σπουδάσει εκεί να μου πει αν κατά τη γνώμη του άξιζε.
Γιατί όσο να ναι τα διδάκτρα είναι ακριβά και δε θα ήθελα να σπαταλησω και το χρόνο μου.
Αν δεν έχει η ίδια πρόβλημα θα ήθελα να μιλήσω με την κοπέλα απ το ΔΕΛΤΑ, έστω με email αν έτσι νιώθει πιο άνετα :happy:
 

tsigkrikos

Νεοφερμένος

Ο tsigkrikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
φυσικά δεν ξέρω αν υπάρχει private για να σου στείλω mail της
 

Inimsi

Νεοφερμένος

Η Inimsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
φυσικά δεν ξέρω αν υπάρχει private για να σου στείλω mail της

Μάλλον δεν υπάρχει κάτι εδώ
Μπορώ να σου δώσω όμως ένα δικό μου που δεν το χρησιμοποιώ πουθενά ώστε να πρέπει να το κρατήσω ιδιωτικό
Και να μου στείλει η ίδια πρώτη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top