Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, ΟΠΑ & ΠΑΜΑΚ

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
ναι απλα μπορει να χρειαζεται μεσα στην σχολη αυτο ρωταω....

Βλέπεις ειναι πολύ χρήσιμο στο ελληνικό πανεπιστήμιο ενα laptop πάντα :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Λοιπον θα ηθελα να ρωτησω αυτους που σπουδαζουν ΛΟΧΡΗ στο ΟΠΑ ποσο χρησιμο ειναι ενα καλο λαπτοπ για το εν λόγω τμημα .. Αυτό το ρωτάω γιατί ήθελα να αγοράσω ενα desktop για gaming αλλα σκεφτομαι μήπως αγοράσω ένα λαπτοπ ανταυτου(να σημειωθει οτι εχω ηδη ενα λαπτοπ το οποιο δεν ξερω βεβαια ποσο θα κρατησει ακομα)

Αυτά τα "λάπτοπ για την σχολή" δεν τα κατάλαβα ποτέ... εγώ έχω ένα Gaming PC και εκεί κάνω και τις εργασίες, γιατί να δώσεις τζάμπα/extra λεφτά για "λάπτοπ για την σχολή"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pasas7

Νεοφερμένος

Ο pasas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα
ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με το τμήμα χρηματοοικονομικής και λογιστικής κυρίως του ΠΑΜΑΚ
έχω σκοπό να δώσω κατατακτήριες στο συγκεκριμένο τμήμα και ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος που σπουδάζει εκεί αν το συγκεκριμένο τμήμα έχει εργαστήρια, υποχρεωτική πρακτική και μαθήματα υποχρεωτικά με απουσίες
προσωπικά μένω και εργάζομαι επαρχία και δεν μπορώ να παραβρίσκομαι στις διαλέξεις και έχω σκοπό σε περίπτωση που εισαχθώ να διαβάζω μόνος μου μέσω σημειώσεων και βιβλίων και να ανεβαίνω Θεσσαλονίκη μόνο στις εξεταστικές
είναι εφικτό να τελειώσεις την σχολή ή πρέπει να υποχρεωτικά σε κάποια μαθήματα να παρακολουθείς λόγω απουσιών?
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top