Κατασκήνωση The Ranch

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδιά. Χρόνια πολλά σε όλους και Χριστός Ανέστη με υγεία. Ονομάζομαι Σοφία είμαι 22 ετών καινούργιο μέλος στο φόρουμ και είμαι φοιτήτρια. Συγγνώμη αν ανοίγω την συζήτηση σε λάθος θεματική κατηγορία.


Φέτος θα πάω για ομαδάρχισσα λογικά θα μάθω τέλη Απρίλη, αρχές Μάη τα αποτελέσματα στο Σοφικό Κορινθίας στο the ranch. Ήθελα να ρωτήσω την κατασκηνωτική σας εμπειρία, ως ομαδάρχες και εάν γνωρίζει κάποιος εάν στην συγκεκριμένη κατασκήνωση πληρώνουν και πόσο τους ομαδάρχες. Εννοείται δεν πάω για τα λεφτά, αλλά για την αγάπη για τα παιδιά και μόνο. Επίσης, οι ομαδάρχες συμμετέχουν στα διάφορα αγωνίσματα ;


Υγ: Δεν έχω κατασκηνωτική πείρα τουλάχιστον από summer camp.


Ευχαριστώ ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Γεια σου Σόφι! :thumbup:

Ο αδελφός μου και η ξαδέλφη μου έχουν κάνει ομαδάρχες στο The Ranch. Ο αδελφός μου μου είπε ότι δίνουν 300 ευρώ την περίοδο. :yes:
Ό,τι άλλη απορία έχεις, κάνε μου μια λίστα με ερωτήσεις να τα ρωτήσω και να σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αλήθεια τώρα ; Είναι φανταστικά. <3


Μακάρι να επιλεγώ θέλω πολύ να ζήσω την όλη εμπειρία. Έχω δηλώσει Α΄ και Γ΄περίοδο, έστω μία θα την ήθελα πολύ. Λογικά μάλλον πρώτη σκέφτομαι ότι ίσως να είμαι πιο σίγουρη, καθώς πολλοί θα έχουν εξεταστική και δεν θα βρίσκουν και άτομα. Ανυπομονώ πολύ να πάω!! Ξέρεις γενικά εάν παίρνουν εύκολα καινούργια άτομα και όχι γνωστούς αν και αυτούς από ότι έχω ακούσει τους βάζουν Β΄ σεζόν που είναι και πιο απαιτητική !! Έχω περάσει από συνέντευξη!!


Τους άρεσε πώς ήταν η εμπειρία τους ; Οι ομαδάρχες πάνε νωρίτερα στην κατασκήνωση έτσι εννοώ προτού αρχίσει η περίοδος ; Εάν ναι ο καθένας μόνος του, ή πάνε με πούλμαν ; Επίσης συμμετέχουν σε αθλήματα, έχουν ελεύθερη ώρα για καμία βουτιά γενικά πως είναι όλη η φάση ; Τους ζητάνε κάποιο χαρτί γιατρού κλπ ;



Σας/σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Πήγαινα στο Ράντζο ως παιδάκι. Έχει και αλογάκια. Καλά ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πώς περνούσες σαν κατασκηνωτής, είχες μείνει ευχαριστημένος από τις παροχές του (διαμονή, φαγητό, προσωπικό) αν θυμάσαι βέβαια δεν ξέρω πόσο χρόνια πριν λες. Ναι έχει το site εικονική περιήγηση και βιντεάκια τα έχω δει τα γλυκούλικα, ήταν πολύ όμορφα !! Είχες καλή σχέση με τους ομαδάρχες ;


Θα έλεγες σε κάποιο παιδάκι να πάει στο ranch ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Απαντήσεις από τον bro, σε bullets. :)

  • Μια μέρα νωρίτερα πάνε οι ομαδάρχες. Aν δεν έχουν μέσον πάνε με πούλμαν που βάζει η κατασκήνωση από ΣΕΦ.
  • Ελεύθερο χρόνο μόνο το βράδυ που έχουν έξοδο. Γενικά είναι λίγο στην τσίτα οι ομαδάρχες αλλά όχι και κάτι το τρομερό.
  • Αθλήματα όχι, αν εξαιρέσεις κάτι παιχνίδια που βάζουν για τους ομαδάρχες. Κατά βάσιν ο ομαδάρχης προσέχει τα παιδιά στις διάφορες δραστηριότητες.
  • Από χαρτιά θέλει εξετάσεις γιατρού και από φέτος και χαρτί ποινικού μητρώου.
Καλά να περάσεις Σοφάκι!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Απαντήσεις από τον bro, σε bullets. :)

  • Μια μέρα νωρίτερα πάνε οι ομαδάρχες. Aν δεν έχουν μέσον πάνε με πούλμαν που βάζει η κατασκήνωση από ΣΕΦ.
  • Ελεύθερο χρόνο μόνο το βράδυ που έχουν έξοδο. Γενικά είναι λίγο στην τσίτα οι ομαδάρχες αλλά όχι και κάτι το τρομερό.
  • Αθλήματα όχι, αν εξαιρέσεις κάτι παιχνίδια που βάζουν για τους ομαδάρχες. Κατά βάσιν ο ομαδάρχης προσέχει τα παιδιά στις διάφορες δραστηριότητες.
  • Από χαρτιά θέλει εξετάσεις γιατρού και από φέτος και χαρτί ποινικού μητρώου.
Καλά να περάσεις Σοφάκι!! :happy:


1. Τέλεια ....
2. Κατάλαβα, δηλαδή να υποθέσω δεν θα μας αφήνουνε να κάνουμε ούτε μία βουτιά !!
3. Μάλιστα, ωραία, μακάρι να συμμετείχαμε και εμείς !!
4. Βεβαίωση από καρδιολόγο ή παθολόγο ε ; Χααχαχα τι ποινικό αδίκημα θα μπορούσαμε να διαπράξουμε μικρά παιδιά ; :p
Αν με πάρουνε .....σε ευχαριστώ πολύ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Πώς περνούσες σαν κατασκηνωτής, είχες μείνει ευχαριστημένος από τις παροχές του (διαμονή, φαγητό, προσωπικό) αν θυμάσαι βέβαια δεν ξέρω πόσο χρόνια πριν λες. Ναι έχει το site εικονική περιήγηση και βιντεάκια τα έχω δει τα γλυκούλικα, ήταν πολύ όμορφα !! Είχες καλή σχέση με τους ομαδάρχες ;


Θα έλεγες σε κάποιο παιδάκι να πάει στο ranch ?

Ευχαριστημένος ήμουν αλλά ήταν εποχές πριν μνημονίου. Τώρα μάλλον το επίπεδο θα έχει πέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristosss

Νεοφερμένος

Ο Xristosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Και έγω πήγαινα στο ranch πολλά χρόνια με τελευταία χρόνια το 2014 .. Η αλήθεια είναι οτι λόγω της κρίσης το επίπεδο έιχε πέσει είδικα στο φαγήτο αλλά και στα δεκατιανα- απογευματινα ( πράγμα που ποτε δν έδίνα σημάσια αλλά επειδή ημουν μέσα στην περίοδο της "υποβάθμισης" μου κακοφάνηκε) κλπτ συν του ότι τώρα πια εχω ακούσει οτι βάζουνε ασφυκτικά πολλά παιδια σε κάθε δωμάτιο . Κατα τα αλλά καλα :P . Γενικά εμένα μου έιχε αφήσει πολύ καλή εντυπώση η κατασκήνωση αυτη .. αρχικά μόνο και μονο το οτι είσαι στη κορύφη ενος βουνόυ μες στην απομόνωση ειναι ωραία αισθηση συν το τοπιο εκει, εισαι μεσα στη φυση . Είχε πολλές δραστηριότητες ιππασία, τοξοβολία κλτπ να κάνεις αλλά εγω απο οτί θυμάμε ολοι την βγάζαμε στο κυλύκειο και κάνοντας βολτές με ενα τραινάκι π έχει εκει .. και μετα στα παρτι . Γενικά πιστευώ οτι το τοπιο εκει αλλά και το ολό κονσεπτ της κατασκήνωσης θα σε αποζημειώσει όσον αφορα το μέρος . Τώρα το πως είναι να δουλευείς εκει δν ξέρω .. εγω διακοπες εκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ευχαριστημένος ήμουν αλλά ήταν εποχές πριν μνημονίου. Τώρα μάλλον το επίπεδο θα έχει πέσει.


Καλημέρα, καλά αυτό δεν νομίζω να έχει και τόσο σημασία. Ξέρω και υπηρεσίες και μονάδες που και πριν το μνημόνιο τους ενδιέφερε το κέρδος και όχι τόσο η ποιοτική παροχή υπηρεσιών. Οπότε αυτό που λες ναι μεν από την μία έχει μία λογική αλλά δεν εξαρτάται σε όλον τον βαθμό. Σίγουρα όμως όταν μειώνονται οι πόροι δεν μπορείς και να προσφέρεις και αυτά που θες ή αυτά που απαιτεί το κοινό σου. Πάντως αν κάποιος θέλει μπορεί και με δύσκολες οικονομικές συνθήκες, να ισοσταθμίσει κάπως τις ανάγκες και να τα εξισορροπήσει. Τέλος πάντων, σε ευχαριστώ όπως και να έχει !! :)

Και έγω πήγαινα στο ranch πολλά χρόνια με τελευταία χρόνια το 2014 .. Η αλήθεια είναι οτι λόγω της κρίσης το επίπεδο έιχε πέσει είδικα στο φαγήτο αλλά και στα δεκατιανα- απογευματινα ( πράγμα που ποτε δν έδίνα σημάσια αλλά επειδή ημουν μέσα στην περίοδο της "υποβάθμισης" μου κακοφάνηκε) κλπτ συν του ότι τώρα πια εχω ακούσει οτι βάζουνε ασφυκτικά πολλά παιδια σε κάθε δωμάτιο . Κατα τα αλλά καλα :P . Γενικά εμένα μου έιχε αφήσει πολύ καλή εντυπώση η κατασκήνωση αυτη .. αρχικά μόνο και μονο το οτι είσαι στη κορύφη ενος βουνόυ μες στην απομόνωση ειναι ωραία αισθηση συν το τοπιο εκει, εισαι μεσα στη φυση . Είχε πολλές δραστηριότητες ιππασία, τοξοβολία κλτπ να κάνεις αλλά εγω απο οτί θυμάμε ολοι την βγάζαμε στο κυλύκειο και κάνοντας βολτές με ενα τραινάκι π έχει εκει .. και μετα στα παρτι . Γενικά πιστευώ οτι το τοπιο εκει αλλά και το ολό κονσεπτ της κατασκήνωσης θα σε αποζημειώσει όσον αφορα το μέρος . Τώρα το πως είναι να δουλευείς εκει δν ξέρω .. εγω διακοπες εκανα :P


Καλημέρα, και καλό ΣΚ. Κατάλαβα, δηλαδή όσον αφορά το φαγητό είναι επιπέδου σχολής που απλά λες ότι τρώγεται και το τρως επειδή πεινάς. Μου φαίνεται λίγο παράξενο γιατί δεν μπορείς να προσφέρεις χαμηλής ποιότητας φαγητό σε παιδιά που σε πληρώνουν κιόλας γιατί εάν ου μη γένοιτο πάθουν κάτι, θα χάσουν πελατεία. Για αυτό παραξενεύομαι, αλλά όταν θα πάω που μακάρι να με πάρουνε καθώς αγαπάω τόσο τα παιδιά και θα είναι μία αξέχαστη εμπειρία θα τα ζήσω με τα ματάκια μου. Από ότι είδα στο site τους, το κάθε σπιτάκι έχει 15 παιδιά που τους αναλογεί ένας ομαδάρχης νομίζω. Πόσα κρεββάτια έστω και με κουκέτες θα χωρά ένα δωμάτιο ; Αυτό που λες νομίζω έχει σχέση και με το πόσες αιτήσεις έχουν γίνει και με το πόσα παιδιά δέχεται η κατασκήνωση ανά περίοδο. Στην Α΄μάλλον περισσότερο θα είναι μικρά παιδιά ως και τέλος Δημοτικού που δεν έχουν εξετάσεις άντε και γυμνασίου αν έχουν τελειώσει. Χαχαχαα κατάλαβα ....εγώ πάντως θα τους ψήνω για αθλητικές δραστηριότητες, δεν με ξέρουν καλά εμένα χιιιχιχ δεν θα τους αφήνω σε χλωρό κλαρί. Τα λυπάμαι τα καημένα με την θεοπάλαβη όπως με λένε οι φίλοι μου που θα μπλέξουν :P Ναι το μέρος από την εικονική περιήγηση που είδα με ενθουσίασε πάρα πολύ, απομονωμένα τύπου survivor ...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristosss

Νεοφερμένος

Ο Xristosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Γνωρίζεις απο τώρα τι ηληκιάς παιδια θα πάρεις 'η οχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα δεν μου έχουν πει γιατί δεν έκανα αίτηση μέσω της φόρμας αλλά έστειλα βιογραφικό. Και σε αυτό δεν δήλωσα επιθυμητή ηλικιακή ομάδα. Ελπίζω να το έχουν καταλάβει ότι θέλω ομαδάρχισσα μην με βάλουνε σε τίποτα καλλιτεχνικό γιατί δεν το έχω :P , αλλά για να με ρωτήσανε περιόδους ελπίζω να το κατάλαβαν.


Από ηλικία σκέφτομαι μέση από 6 έως 11 πάντως. Θα μου άρεσε και από 11 -15 αλλά είναι δύσκολη ομάδα λόγω εφηβείας. Τα μικρότερα τα ξέρω είναι ζωηρά δεν σε αφήνουν έχω ανιψάκια σε αυτήν την ηλικία είναι χαριτωμένα και γελάς . Απλά δεν είμαι άνθρωπος που θα υψώσω φωνή για να με ακούσουν εάν κάτι κάνουν στραβά, ούτε εμένα μικρή μου άρεσε να μου φωνάζουν πρέπει να βρεις το κουμπί τους. Βέβαια σε θέματα υγείας και ασφάλειας πρέπει να πάρεις τον ρόλο του κακού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Παιδιά έχουν περάσει τα τέλη Απρίλη και είναι αρχές Μάη και ακόμα δεν με έχουν ειδοποιήσει από την κατασκήνωση τελικά.
Μας είχαν πει σε όσα παιδιά είχαμε πάει στην συνέντευξη, ότι τέλη Απρίλη αρχές Μάη θα μας ειδοποιήσουν και είναι ήδη 6/5 και ακόμα σε εμένα τουλάχιστον ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Δεν έχω ελπίδες ε ;
Τι λέτε να κάνω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairy1999

Νεοφερμένος

Η mairy1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα Σοφία! Πότε πήγες για συνέντευξη; Και τι είδους ερωτήσεις σου έκαναν; Γιατί με κάλεσαν και εμένα για συνέντευξη σε άλλη κατασκήνωση όμως και θέλω να έχω μια ιδέα για το τι θα αντιμετωπίσω. Πάντως μπορείς να στείλεις ένα mail ή να τηλεφωνήσεις στην κατασκήνωση για να ενημερωθείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπέρα Σοφία! Πότε πήγες για συνέντευξη; Και τι είδους ερωτήσεις σου έκαναν; Γιατί με κάλεσαν και εμένα για συνέντευξη σε άλλη κατασκήνωση όμως και θέλω να έχω μια ιδέα για το τι θα αντιμετωπίσω. Πάντως μπορείς να στείλεις ένα mail ή να τηλεφωνήσεις στην κατασκήνωση για να ενημερωθείς. :)

Καλησπέρα. Πρέπει να ήταν τέλη Φλεβάρη αρχές Μάρτη όταν πήγα !! Εμένα με έβαλαν με 4 άλλα κορίτσια μέσα! Δεν έκαναν δηλαδή συνέντευξη σε έναν έναν ατομικά !! Σε εμένα δεν ρώτησαν για ένα λόγο κάτι το ιδιαίτερο μόνο ποιες περιόδους μπορώ. Ούτε στις άλλες κοπέλες μόνο εάν έχουν κατασκηνωτική εμπειρία και αυτά από ότι θυμάμαι. Δεν ρωτάνε κάτι το ιδιαίτερο πάντως μην φοβάσαι. Αλλά και να μην έχεις πείρα δεν νομίζω να σε επηρεάσει. Και εγώ που δεν έχω μου έκαναν ότι δεν έχει σημασία! Μόλις φύγαμε μας είπαν θα σας ενημερώσουμε τέλη Απρίλη αρχές Μάη αλλά ποτέ και έχω ψιλοαγχωθεί γιατί θέλω τόσο πολύ να πάω !

Ντρέπομαι να στείλω mail και δεν έχω ιδέα τι να τους γράψω η αλήθεια είναι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairy1999

Νεοφερμένος

Η mairy1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Μην ανησυχείς μπορείς να κάνεις υπομονή λίγο ακόμη. Εξάλλου νωρίς είναι ακόμη! Το πολύ πολύ πάρε τηλέφωνο δεν έχει να χάσεις κάτι! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Μην ανησυχείς μπορείς να κάνεις υπομονή λίγο ακόμη. Εξάλλου νωρίς είναι ακόμη! Το πολύ πολύ πάρε τηλέφωνο δεν έχει να χάσεις κάτι! :p

Σιγά καλέ δεν έκανα κάτι για ποια κατασκήνωση ενδιαφέρεσαι! Πότε θα πας για συνέντευξη ;
Λες να είναι νωρίς ; Γιατί τέλη Απρίλη έφυγε, όπως και αρχές Μάη και φοβάμαι μήπως απορρίφθηκα!
Τους έστειλα mail ελπίζω να μην με βρίσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairy1999

Νεοφερμένος

Η mairy1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αυτό που έχεις τώρα να κάνεις είναι να περιμένεις απάντηση από το email και τηλεφωνικά. Αν περάσουν 2-3 μέρες και δεν πάρεις απάντηση απλά κανε ένα τηλέφωνο και εννοείται πως δεν έχουν δικαίωμα να σε βρίσουν! Μήπως έχεις κάποιον γνωστό που ενδιαφέρεται για ομαδάρχης στη συγκεκριμένη κατασκήνωση για να σε κατατοπίσει; Το πολύ πολύ ψάξε και σε άλλες κατασκηνώσεις. Εγώ θα πάω την Κυριακή για συνέντευξη στο green camp!(στο νομό Ηλείας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αυτό που έχεις τώρα να κάνεις είναι να περιμένεις απάντηση από το email και τηλεφωνικά. Αν περάσουν 2-3 μέρες και δεν πάρεις απάντηση απλά κανε ένα τηλέφωνο και εννοείται πως δεν έχουν δικαίωμα να σε βρίσουν! Μήπως έχεις κάποιον γνωστό που ενδιαφέρεται για ομαδάρχης στη συγκεκριμένη κατασκήνωση για να σε κατατοπίσει; Το πολύ πολύ ψάξε και σε άλλες κατασκηνώσεις. Εγώ θα πάω την Κυριακή για συνέντευξη στο green camp!(στο νομό Ηλείας)

Λογικά θα μου απαντήσουν μες τις επόμενες μέρες. Ίσως και με πάρουν και τηλέφωνο δεν ξέρω σκέφτομαι ευελπιστώ, εύχομαι !
Ναι σωστά, απλά δεν ξέρω πως θα τους φανεί που ρώτησα εάν έγινε η τελική επιλογή ή τώρα είναι προς επεξεργασία. Δεν έχω ιδέα δυστυχώς τυχαία βρήκα την αίτηση εργασίας στο φβ. Είναι αργά πλέον νομίζω άσε που έστειλα και επειδή είναι και κοντά από την Αθήνα! Μήπως έχεις ακούσει για το ranch κάτι ;

Ωωωω τέλεια καλή επιτυχία σου εύχομαι θα τα πας τέλεια!! Ποιες ηλικίες θέλεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lab1238

Νεοφερμένος

Η Lab1238 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχουν περάσει χρόνια αλλά επειδή βρίσκομαι σε μια παρόμοια κατάσταση που δεν έχουν επικοινωνήσει τελικά σε πήραν;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top