Ιδιωτικές σχολές οδοντιατρικής

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Υπαρχει κανενα ιδιωτικό πανεπιστήμιο στην Ελλάδα?αν ναι μπορειτε να μου γραψεται το λινκ ή ονομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δε νομίζω, γιαυτό κάτσε διάβαζε για να περάσεις στο πανεπιστήμιο. Στρώσου και θα τα καταφέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Δε νομίζω, γιαυτό κάτσε διάβαζε για να περάσεις στο πανεπιστήμιο. Στρώσου και θα τα καταφέρεις.

Με την καμία φίλε. Ιδιωτικά πανεπιστήμια στην Ελλάδα γιοκ. Και φυσικά δεν αναφέρομαι σε αυτά τα κολλέγια που δεν προσφέρουν τίποτα. Καλώς ή κακώς, η μόνη λύση στην Ελλάδα για εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση είναι οι πανελλήνιες. Γι αυτό επένδυσε εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Δηλαδη δεν υπαρχουν ? [Γενικος Ρωτάω για να εχω εναλακτικες σε περιπτωση αποτυχιας στης πανελληνιες για οδοντιατρικη σχολη]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Δηλαδη δεν υπαρχουν ? [Γενικος Ρωτάω για να εχω εναλακτικες σε περιπτωση αποτυχιας στης πανελληνιες για οδοντιατρικη σχολη]
Πιο σαφής δεν μπορούσα να γίνω:
Ιδιωτικά πανεπιστήμια στην Ελλάδα γιοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Υπαρχει κανενα ιδιωτικό πανεπιστήμιο στην Ελλάδα?αν ναι μπορειτε να μου γραψεται το λινκ ή ονομα?

Στην Κύπρο υπάρχει ιατρική σχολή στο Ευρωπαικ πανεπιστήμιο , Οδοντιατρική δυστυχώς όχι αλλά έχουν τα Βαλκάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν σκέφτεσαι από τώρα πως θα αποτύχεις τότε αυτό θα γίνει. Α λυκείου είσαι; Ακόμα έχεις δυο ολόκληρα χρόνια. Διάβαζε από τώρα ώστε να έχεις καλές βάσεις, μην το θυμηθείς τελευταία στιγμή πως θες να γίνεις οδοντίατρος, δε θα ξέρεις τι να πρωτοδιαβάσεις, θα τα παρατήσεις και θα πας σε κάποιο ιεκ που δε θα σαρέσει κιόλας, απλώς για να κάνεις κάτι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top