Φοιτητική ζωή στην Λάρισα

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Για cyta μου έχουν πει και άλλοι,πάντως θα το ψάξω και για vodafone-wind.
Όσο για τον άλλο τρόπο δεν είναι πάντα πολύ πρακτικός.

μη το λες,έχει σώσει κόσμο.ρώτα και τον johnaousa τον πρώτο του καιρό εδώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μη το λες,έχει σώσει κόσμο.ρώτα και τον johnaousa τον πρώτο του καιρό εδώ:P

θέλει να είσαι πάρα πολύ τυχερός για να την βγάλεις για ένα μήνα έτσι, εγώ ήμουν αλλά δεν είναι εύκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
θέλει να είσαι πάρα πολύ τυχερός για να την βγάλεις για ένα μήνα έτσι, εγώ ήμουν αλλά δεν είναι εύκολο!

Εγώ είμαι εδώ και 1μιση χρόνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άνοιξαν public πριν μερικές μέρες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Multirama ήταν!
σωστός και με είχε κολλήσει από χθες το μυαλό να θυμηθώ τι ήταν!! Καλή φάση που άνοιξαν πάντως:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
σωστός και με είχε κολλήσει από χθες το μυαλό να θυμηθώ τι ήταν!! Καλή φάση που άνοιξαν πάντως:D
Έλα τώρα μόνο το GAP μας έμεινε και είμαστε κομπλέ !!!!!!!!!!χαχαχαχαχα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nationalgeo

Νεοφερμένος

Ο nationalgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα σας!
Φετος θα ξεκινησω τις σπουδες μου στη Λαρισα και θα ηθελα εαν μπορει καποιος που ζει εκει να μου πει περιπου το κοστος διαβιωσης πχ τιμες διαμερισματων , supermarket, καφε, γυμναστηριο γενικα πανω κατω πως ειναι η Λαρισα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top