[2013] Διαγωνισμός Βιολογίας

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά αν δείτε στην ιστοσελίδα έχουν βάλει στο κουτάκι κάτω από τα θέματα και απαντήσεις τον τίτλο "Βαθμοί Α' φάσης" ή κάπως έτσι τέλος πάντων, αλλά δεν έχει κάποια ιστοσελίδα δίπλα.... σημαίνει ότι ψήνονται.. Άντεεεεε!!!! :hmm:
Εγώ , που είμαι πρώτη λυκείου έπιασα 82-80/100.. Πάντως στους έξι πρώτους δεν βγαίνω ( βέβαια 6 μονάδες τις έχασα από τελείως βλακεία μου).
Εντάξει ας το παραδεχτούμε πέρα από το "η εμπειρία μετράει" δεν θα μας χάλαγε και κανα βραβείο! :whistle:

Εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν θέλω να σας ξενερώσω αλλά το "Βαθμοί Α' Φάσης" βρίσκεται εκεί πέρα από τη μέρα που ανεβάσανε τα θέματα, απλώς το 'χουν και καλά κρυμμένο στο μαύρο φόντο (και τις απαντήσεις τις είχαν κρυμμένες εκεί μέχρι να τις ανεβάσουν και να ενεργοποιηθεί το link)...:P

Από όσο θυμάμαι τα αποτελέσματα θέλουν κανένα μήνα για να βγουν, πρόπερσι είχαν βγει μέσα-προς-τέλη Μαρτίου. Βέβαια φέτος με το έτοιμο χαρτάκι πολλαπλής / ερωτήσεων ίσως βγουν πιο γρήγορα, αλλά αυτό μόνο μια σκέψη είναι. :)

(υπάρχουν και χειρότερα, πχ. στον αντίστοιχο χημείας γράφεις Μάρτιο και μαθαίνεις αποτελέσματα Ιούνιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Από όσο θυμάμαι τα αποτελέσματα θέλουν κανένα μήνα για να βγουν, πρόπερσι είχαν βγει μέσα-προς-τέλη Μαρτίου. Βέβαια φέτος με το έτοιμο χαρτάκι πολλαπλής / ερωτήσεων ίσως βγουν πιο γρήγορα, αλλά αυτό μόνο μια σκέψη είναι. :)

ναι αλλά η β΄ φαση είναι στις 30 μαρτίου... αν κάποιος από γ λυκείου πέρασε πως ξέρει ότι πρέπει να ξαναδιαβάσει...

εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα είμαι β λυκειου και δεν θα χω περασει έτσι κι αλλιώς αλλά λέμε τωρα... δεν είναι καιρος να βγουν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ναι αλλά η β΄ φαση είναι στις 30 μαρτίου... αν κάποιος από γ λυκείου πέρασε πως ξέρει ότι πρέπει να ξαναδιαβάσει...

εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα είμαι β λυκειου και δεν θα χω περασει έτσι κι αλλιώς αλλά λέμε τωρα... δεν είναι καιρος να βγουν;;

Όχι, πάντα οριακά με την επόμενη φάση βγαίνουν.
Όσοι πιστεύετε ότι έχετε περάσει, ξεκινήστε διάβασμα πριν τα αποτελέσματα, αλλιώς δεν θα προλάβετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δεν θέλω να σας ξενερώσω αλλά το "Βαθμοί Α' Φάσης" βρίσκεται εκεί πέρα από τη μέρα που ανεβάσανε τα θέματα, απλώς το 'χουν και καλά κρυμμένο στο μαύρο φόντο (και τις απαντήσεις τις είχαν κρυμμένες εκεί μέχρι να τις ανεβάσουν και να ενεργοποιηθεί το link)...:P

Από όσο θυμάμαι τα αποτελέσματα θέλουν κανένα μήνα για να βγουν, πρόπερσι είχαν βγει μέσα-προς-τέλη Μαρτίου. Βέβαια φέτος με το έτοιμο χαρτάκι πολλαπλής / ερωτήσεων ίσως βγουν πιο γρήγορα, αλλά αυτό μόνο μια σκέψη είναι. :)

(υπάρχουν και χειρότερα, πχ. στον αντίστοιχο χημείας γράφεις Μάρτιο και μαθαίνεις αποτελέσματα Ιούνιο)

Μ'αρέσει που μας έλεγαν ότι τα αποτελέσματα Βιολογίας βγαίνουν πολύ πιο γρήγορα σε σχέση με άλλους διαγωνισμούς! :hypno: 2 μήνες είναι περίπου στον διαγωνισμό Μαθηματικών, όπου ούτε υπάρχει απαντητικό φύλλο . Καλά οι άνθρωποι πάσχουν.
Και είναι υπερβολικά εκνευριστικό αυτό που κάνουν. :book: Εσύ κάθεσαι σκοτώνεσαι ,γιατί νομίζεις ότι έχεις περάσει και τελικά μπαίνεις και βλέπεις :down:. Εγώ προσωπικά κάπως έτσι θα ένιωθα: :angry::kill::rant:
εξεταστές -----------> :beating: <----- εγώ

Άντεεε!!!!!! Βαριούνται κουνηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μ'αρέσει που μας έλεγαν ότι τα αποτελέσματα Βιολογίας βγαίνουν πολύ πιο γρήγορα σε σχέση με άλλους διαγωνισμούς! :hypno: 2 μήνες είναι περίπου στον διαγωνισμό Μαθηματικών, όπου ούτε υπάρχει απαντητικό φύλλο . Καλά οι άνθρωποι πάσχουν.
Και είναι υπερβολικά εκνευριστικό αυτό που κάνουν. :book: Εσύ κάθεσαι σκοτώνεσαι ,γιατί νομίζεις ότι έχεις περάσει και τελικά μπαίνεις και βλέπεις :down:. Εγώ προσωπικά κάπως έτσι θα ένιωθα: :angry::kill::rant:
εξεταστές -----------> :beating: <----- εγώ

Άντεεε!!!!!! Βαριούνται κουνηθούν.


Εεεεε, chill.:confused:
Δεν βαριούνται να κουνηθούν, απλά δεν πληρώνονται αρκετά για να κουνηθούν γρηγορότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
απλά δεν πληρώνονται αρκετά για να κουνηθούν γρηγορότερα.

βασικά απ όσο ξέρω δεν πληρώνονται καν... είναι εθελοντική προσφορά η διόρθωση των γραπτών... άρα και που υπάρχει ο διαγωνισμός πολ'υ μας2 είναι..... :vroum: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εμένα ο καθηγητής μου είπε πως παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα στην διόρθωση των γραπτών με τα Σ-Λ και ότι μέχρι την Κυριακή μπορεί να βγουν!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Τέλεια νέα!! Άλλα το σάιτ τους και αυτό της ένωσης βιοεπιστημόνων φαίνεται να είναι τίγκα στους ιούς.... τα αντιβάιρους δεν με αφήνουν να μπουν και το γκούγκλι λέει ότι είναι επικίνδυνα.... Τι συμβαίνει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Τέλεια νέα!! Άλλα το σάιτ τους και αυτό της ένωσης βιοεπιστημόνων φαίνεται να είναι τίγκα στους ιούς.... τα αντιβάιρους δεν με αφήνουν να μπουν και το γκούγκλι λέει ότι είναι επικίνδυνα.... Τι συμβαίνει;;;

Έλα μου ντε!!!!Σήμερα ούτε εγώ δεν μπορώ να μπω στο site!!!!!WTH??????:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδιά ας ελπίσουμε ότι μέσα στην προσεχή βδομάδα θα βγουν τα αποτελέσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Όταν μπαίνετε στο site μήπως τα antivirus σας προειδοποιούν για διάφορους ιούς???Εδώ και 2 ημέρες δεν μπορώ να μπω στην σελίδα.....τι στην ευχή???? :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
Όταν μπαίνετε στο site μήπως τα antivirus σας προειδοποιούν για διάφορους ιούς???
Site βιολογίας είναι, λογικό να έχει ιούς . . . . :P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Site βιολογίας είναι, λογικό να έχει ιούς . . . . :P




χαχαχα καλόοο :P και εγώ απ΄το κινητό μπαίνω και κοιτάω γιατί το antivirus δεν μου επιτρέπει την είσοδο.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leandr0s

Νεοφερμένος

Ο leandr0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πέρασα.. έπεσε πάντως εξαντλητικό διάβασμα 2 μήνες και πάλι πέρασα απ τους τελευταίους.. τρ ξεκινάει από βδομάδα προετοιμασία για τη γ'λυκείου.. εκεί είναι που θέλει σωστή προετοιμασία και όχι πάλι τελευταία στιγμή.. και όλα αυτά για 4 θέσεις για τις οποίες θέλει πραγματικό σκίσιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
πέρασα.. έπεσε πάντως εξαντλητικό διάβασμα 2 μήνες και πάλι πέρασα απ τους τελευταίους.. τρ ξεκινάει από βδομάδα προετοιμασία για τη γ'λυκείου.. εκεί είναι που θέλει σωστή προετοιμασία και όχι πάλι τελευταία στιγμή.. και όλα αυτά για 4 θέσεις για τις οποίες θέλει πραγματικό σκίσιμο..

Μπράβο!!!!Καλή επιτυχία στην β' φάση!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leandr0s

Νεοφερμένος

Ο leandr0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστώ.. βέβαια η δεύτερη φάση είναι του χρόνου οπότε έχω έναν ολόκληρο χρόνο να προετοιμαστώ.. και ό,τι γίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top