Iδιαίτερα γαλλικών

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γεια σας!

Ενδιαφέρομαι για εντατικά μαθήματα γαλλικών. Απλά αναρωτιέμαι πως μπορώ να βρω έναν καλό καθηγητή για ιδιαίτερα...; Θα ήθελα να εμπεδώσω πολύ καλά την γραμματική και να εμπλουτίσω λεξιλόγιο και να μπορώ να μιλάω όσο το δυνατόν πιο άνετα. Έχω ήδη αποκτήσει το B2 άρα θέλω να φτάσω C2 κατά τον Μάιο, αλλά προτεραιότητα δεν είναι το πτυχίο αλλά οι γνώσεις.

Όποιος έχει να μου προτείνει κάτι ας με ενημερώσει, γιατί δεν βρήκα ακόμα κάτι!

Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας!

Ενδιαφέρομαι για εντατικά μαθήματα γαλλικών. Απλά αναρωτιέμαι πως μπορώ να βρω έναν καλό καθηγητή για ιδιαίτερα...; Θα ήθελα να εμπεδώσω πολύ καλά την γραμματική και να εμπλουτίσω λεξιλόγιο και να μπορώ να μιλάω όσο το δυνατόν πιο άνετα. Έχω ήδη αποκτήσει το B2 άρα θέλω να φτάσω C2 κατά τον Μάιο, αλλά προτεραιότητα δεν είναι το πτυχίο αλλά οι γνώσεις.

Όποιος έχει να μου προτείνει κάτι ας με ενημερώσει, γιατί δεν βρήκα ακόμα κάτι!

Ευχαριστώ πολύ! :)

εισαι φοιτητρια? μενεις αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πες περιοχή για να μπορούν να σε βοηθήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Χάθηκε εντελώς η Mimoula...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
έχω να προτείνω τούτο: https://diktio-kathigiton.net
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Όντως χάθηκα!
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
Θεσσαλονίκη μένω. Τελικά βρήκα μια καθηγήτρια καλή εδώ, το μόνο κακό είναι ότι προχωράμε υπερβολικά αργά. Αλλά εντάξει, τουλάχιστον τα μαθαίνω καλά. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top