Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • Στο 1ο

    Ψήφοι: 30 22.1%
  • Στο 2ο

    Ψήφοι: 26 19.1%
  • Στο 3ο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Στο 4ο

    Ψήφοι: 8 5.9%
  • Στο 5ο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Στο τελευταίο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Αλλάζω συνέχεια

    Ψήφοι: 7 5.1%
  • Δεν πάω Γυμνάσιο

    Ψήφοι: 29 21.3%

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω στην αρχη της χρονιας καθομουν στο 2ο θρανιο.Αλλα μιλουσα πολυ με τον διπλανο μου και με βαλανε τερμα γωνια...το μονο καλο απο αυτην την υποθεση ειναι οτι τωρα καθομαι κοντα στην ωραια της ταξης και μιλαω με αυτην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
πιστεύετε οτι νοιάζεται κανείς τι θρανίο ήσασταν; :hmm:
Εκατομμύρια χρόνια εξέλιξης για να καταλήξετε σε αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
πιστεύετε οτι νοιάζεται κανείς τι θρανίο ήσασταν; :hmm:
Εκατομμύρια χρόνια εξέλιξης για να καταλήξετε σε αυτό; :hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εγώ κάθομαι 3ο θρανίο στην σειρά μπροστά από την έδρα! ΤΕΛΕΙΑ θέση -για μένα- ακριβώς κάτω από το παράθυρο για τις ζεστές μέρες και δίπλα στο καλοριφέρ για τα κρύα! Και όχι τόσο κοντά στον καθηγητή...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helenap

Νεοφερμένος

Η helenap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
3ο !εχω παει 1ο μ το επιασαν, δευτερο παλλι, τριτο παλλι ..πεμπτο μετα δευτερο...αλλλα η υπευθυνη εφερε στο 1 τα παδια του 4 και ολοι η σειρα ενα θρανιο πισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Με έκανε να γελασω λίγο:P αν και τότε με απασχολούσε λίγο πού θα καθομουν:P σπάνια καθομουν στο πρώτο πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top