Ιατρική Αλεξανδρούπολης

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
παιδια ,βασικα,ειμαι 50 μορια περιπου κατω απο την ιατρικη αλεξ/πολης και ευελπιστω οτι θα περασω εκει,καθως η ιατρικη αποτελει ονειρο και εφιαλτης μιας ζωης:P
θα ηθελα να μαθω πως εχει η κατασταση εκει εν ετει 2012;
η σχολη απο ποιοτητα και επιπεδο πως ειναι;
η αλεξ/πολη για φοιτητικη ζωη τι εναλλακτικες μπορει να προσφερει;
αυτα προς το παρον!
ευχαριστω για το χρονος σας να μου απαντησετε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγώ είμαι από Αλεξανδρούπολη και περνάω ιατρική Θράκης και παρόλο που στην αρχή δίσταζα πολυ (πολύ όμως!!) τώρα είμαι ενθουσιασμένη!!!! Και την Αλεξανδρούπολη την υπεραγαπώ, δεν ξέρω, μπορεί να είμαι απλά μαμόθρεφτο αλλά πολύ χαίρομαι που θα ζήσω σε αυτήν και ως φοιτήτρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ είμαι από Αλεξανδρούπολη και περνάω ιατρική Θράκης και παρόλο που στην αρχή δίσταζα πολυ (πολύ όμως!!) τώρα είμαι ενθουσιασμένη!!!! Και την Αλεξανδρούπολη την υπεραγαπώ, δεν ξέρω, μπορεί να είμαι απλά μαμόθρεφτο αλλά πολύ χαίρομαι που θα ζήσω σε αυτήν και ως φοιτήτρια:P
Οντως ειναι μαγικη πολη! εγω δε μενω εκει αλλα ειναι η καταγωγη μου και παω καθε καλοκαιρι και περναω τελεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια ,βασικα,ειμαι 50 μορια περιπου κατω απο την ιατρικη αλεξ/πολης και ευελπιστω οτι θα περασω εκει,καθως η ιατρικη αποτελει ονειρο και εφιαλτης μιας ζωης:P
θα ηθελα να μαθω πως εχει η κατασταση εκει εν ετει 2012;
η σχολη απο ποιοτητα και επιπεδο πως ειναι;
η αλεξ/πολη για φοιτητικη ζωη τι εναλλακτικες μπορει να προσφερει;
αυτα προς το παρον!
ευχαριστω για το χρονος σας να μου απαντησετε!:)
Εγω φιλε μου ειμαι στο οριο για την ιατρικη απθ....δευτερη εχω την αλεξπολη συνεπωσ εχω ψαξει και εχω βρει μερικεσ πληροφοριες κυριωσ απο μια ξαδερφη μου που σπουδαζει στο αντιστοιχο τμημα εκει...λοιπον...πολυ ωραιο πανεπιστημιακο νοσοκομειο,
καλο επιπεδο σπουδων...επισησ γινονται πολλα σεμιναρια και συνεδρια τα οποια παρακολουθουν οι φοιτητες σε ενα ξενοδοχειο μεσα στην πολη...οι φοιτητες δεν εχουν τισ κλασσικεσ τυπικεσ σχεσεισ με τουσ καθηγητεσ αλλα γνωριζονται κιολασ...οσον αφορα την φοιτητικη ζωη δεν γνωριζω και πολλα αλλα απ οτι εχω ακουσει στην γειτονικη πολη την κομοτηνη εχει πολυ φοιτητικοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
είναι το ίδιο πρόγραμμα μαθημάτων στο 1ο έτος με την ιδία σχολή των Αθηναίων η της Πάτρας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
μπορουμε να δουμε τα μαθηματα καθε σχολης του 1ου ετους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Μπορεις να τα δεις στον οδηγο σπουδων στο site καθε σχολης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Τελικά έρχεται κανένας στο ΔΠΘ?? Χεσμένη την έχουν την Αλεξανδρούπολη φέτος :P Εντομεταξύ ένα σωρό παιδιά από το σχολείο μου θα περάσουν στα πανεπιστήμια εδώ... Σε λίγο δε θα έρχεται κανένας από την υπόλοιπη Ελλάδα στο Δημοκρίτειο χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λογικό. Το ΔΠΘ φιλοξενεί κυρίως τους βόρειους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τελικά έρχεται κανένας στο ΔΠΘ?? Χεσμένη την έχουν την Αλεξανδρούπολη φέτος :P Εντομεταξύ ένα σωρό παιδιά από το σχολείο μου θα περάσουν στα πανεπιστήμια εδώ... Σε λίγο δε θα έρχεται κανένας από την υπόλοιπη Ελλάδα στο Δημοκρίτειο χD
Το ότι ανέβηκε τόσο η βάση της σημαίνει μάλλον πως δεν την έχουν χεσμένη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Το ότι ανέβηκε τόσο η βάση της σημαίνει μάλλον πως δεν την έχουν χεσμένη:)

Το οτι ανεβηκε η βαση σημαινει οτι ο Εβρος βγαζει καλους μαθητες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Το οτι ανεβηκε η βαση σημαινει οτι ο Εβρος βγαζει καλους μαθητες:P:P
Εγώ βλέπω αρκετά παιδιά να λένε:"Ιατρική κι όπου να 'ναι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j.b.

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Κυλλήνη (Ηλεία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εγώ Ιατρική Θράκης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Το οτι ανεβηκε η βαση σημαινει οτι ο Εβρος βγαζει καλους μαθητες:P:P

Χαχα +1 κ γω εβριτης ειμαι αλλα επελεξα τη θεσ/νικη γ να απομακρυνθω λιγο...:P btw η σχολη της αλεξ ειναι πολυ καλη.. μη ξεχναμε οτι εχει το μεγαλυτερο νοσοκομειο των βαλκανιων.. 2η επιλογη την ειχα εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
και εγώ Ιατρική Θράκης!!
Τέλεια! Θα τα πούμε πολύ σύντομα από κοντά τότε :D

Χαχα +1 κ γω εβριτης ειμαι αλλα επελεξα τη θεσ/νικη γ να απομακρυνθω λιγο...:P btw η σχολη της αλεξ ειναι πολυ καλη.. μη ξεχναμε οτι εχει το μεγαλυτερο νοσοκομειο των βαλκανιων.. 2η επιλογη την ειχα εγω...

:P Εσένα σε είδα στις εφημερίδες... Συγχαρητήρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Το μεγαλυτερο μπορει να εχει.Κοσμο να το επανδρωσει εχει; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amafil

Νεοφερμένος

Η amafil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γιατί ανέβηκε φέτος τόσο πολύ η βάση της Ιατρικής στην Αλεξανδρούπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
:P Εσένα σε είδα στις εφημερίδες... Συγχαρητήρια!!

Χαχα ωπα κ δημοσιοτητες :P Σε ποιο λυκειο ησουν?? Εχω αρκετους γνωστους απο αλεξ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Γιατί ανέβηκε φέτος τόσο πολύ η βάση της Ιατρικής στην Αλεξανδρούπολη?

Ανεβηκε παρισσοτερο απ τις ιατρικες της αθηνας κ της θεσνικης γιατι στην κλιμακα των γβπ 18-19 οι καλυτερες επιδοσεις στη βιολογια επιρρεαζουν περισσότερο απ οτι στην κλιμακα 19-20 στην εξαγωγη
των μοριων τ τριτου πεδιου... για τον ιδιο λογο (καλυτερες επιδοσεις στη βιο κατε) ανεβηκαν γενικα ολες οι ιατρικες παρα τον ιδιο αριθμο αριστουχων.. ηταν οι μοναδικες σχολες π επιασε ο κπυτρουμπελης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top