Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,821 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,166 μηνύματα σε 78,623 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τούρκικα

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:34, 20-09-12:

παιδια ωραια ειναι! αλλα δεν ξερω να τα γραφω!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:38, 20-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
παιδια ωραια ειναι! αλλα δεν ξερω να τα γραφω!!!
Εσύ θα μας καταστρέψεις μαντάμ

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:40, 20-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Εσύ θα μας καταστρέψεις μαντάμ

δεν με νοιαζει! Εγω θα μαθαινω ετσι κι αλλιως! sevi sevioroum!
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:42, 20-09-12:

εγώ το μόνο τούρκικο που ξέρω είναι το μπαχτσέ
Δηλαδή όλες τις τουρκοελληνικές.Κατα ντιπ τούρκικη δε ξέρω
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:43, 20-09-12:

εγώ το μόνο τούρκικο που ξέρω είναι το μπαχτσέ
Δηλαδή όλες τις τουρκοελληνικές.Κατα ντιπ τούρκικη δε ξέρω
Ne?
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:45, 20-09-12:

νού
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:46, 20-09-12:

πες αλευρι:
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Deutsch... Lover : 04-11-12 στις 19:25.
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:49, 20-09-12:

ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:50, 20-09-12:

ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
τι ειν παλι καλε?
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:53, 20-09-12:

μου πέφτει η πίεσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Φοιτητής

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 12:41, 21-09-12:

εγω ξερω μονο το ταμαμ και το αλο που λενε στο τηλεφωνο.το δευτερο το ξερω γιτι το εχουν παρει απο τα γαλλικα!
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε: στις 15:18, 30-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
κοιταξε,ειμαι ασχετος με την γλωσσα αλλα θεωρω οτι αν κανεις λιγα μαθηματα και βλεπεις sila,starfish,asi etc θα εχεις εκπληκτικα αποτελεσματα.η εποχη προσφερεται για τουρκικα .ειδικα η τηλεοραση!

χαχαχα! Σωστος! Μετα δε θα χρειαζεται να διαβαζεις υποτιτλους!
1
Παράθεση

bartender57

Νεοφερμένος

Ο bartender57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O bartender57 έγραψε: στις 14:40, 16-03-14:

τα τουρκικα ειναι μια παρεξηγημενη γλωσσα, λογω και της ιστοριας μας με τους γειτονες (οπως κ τα γερμανικα). ακουγεται ισως καπως παραξενη και "αστεια" ενιοτε, ασυνηθιστη για τ'αυτια ενος ευρωπαιου. αλλα ειναι μια πολυ ομορφη γλωσσα κατα τη γνωμη μου. και στα σηριαλ ακουγεται υπεροχη!

κοιταξε,ειμαι ασχετος με την γλωσσα αλλα θεωρω οτι αν κανεις λιγα μαθηματα και βλεπεις sila,starfish,asi etc θα εχεις εκπληκτικα αποτελεσματα.η εποχη προσφερεται για τουρκικα .ειδικα η τηλεοραση!
χαχα, ναι σωστα! τωρα π.χ. που ξαναβλεπω την asi στο μακεδονια ΤV καταλαβαινω ενα μεγαλο ποσοστο πλεον! οντως προσφερεται...
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:57, 16-03-14:

Εγώ ακούω ένα συνεχές "μπλαμπλα" στα τούρκικα.
Κατα τ'άλλα, δεν θα είχα πρόβλημα να τα μάθω, ήδη ξέρω κάτι ψιλά (γεια, σ'αγαπω κτλ) απο τον πειρασμό.
1
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,284 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:05, 16-03-14:

Κ εγώ θέλω να μάθω γαμώτο! Ας είναι καλά ο Boran και ο Mustafa έχω μάθει αρκετές λέξεις και πλεον άμα ακούω συζήτηση ψιλοκαταλαβαίνω για τι μιλάνε.
Παράθεση

NimertiS

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H NimertiS They see me trolling,they hatin' έγραψε: στις 21:53, 03-08-14:

Ξέρει κανείς κάποιο οικονομικό αλλά καλό φροντιστήριο για τούρκικα?
Παράθεση

antis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering . Έχει γράψει 1,806 μηνύματα.

O antis έγραψε: στις 01:05, 04-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από NimertiS
Πόλη ?
Παράθεση

NimertiS

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H NimertiS They see me trolling,they hatin' έγραψε: στις 15:02, 04-08-14:

Aθήνα. Είδα ένα Perugia (έχει και εκδόσεις-πήρα λεξικό και γραμματική τουρκική αλλά από φθηνότερο βιβλιοπωλείο από το δικό τους).
Τους έστειλα μήνυμα στο facebook για τιμές εκτός θερινών τμημάτων και με έγραψαν.

Αν δεν δω προκοπή θα ψάξω για ιδιαίτερο
Παράθεση

antis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering . Έχει γράψει 1,806 μηνύματα.

O antis έγραψε: στις 15:24, 04-08-14:

Aθήνα. Είδα ένα Perugia (έχει και εκδόσεις-πήρα λεξικό και γραμματική τουρκική αλλά από φθηνότερο βιβλιοπωλείο από το δικό τους).
Τους έστειλα μήνυμα στο facebook για τιμές εκτός θερινών τμημάτων και με έγραψαν.

Αν δεν δω προκοπή θα ψάξω για ιδιαίτερο
Εγώ τελειώνω σε ένα μήνα το επίπεδο Α2 αλλά εκτός Αθήνας...
Παράθεση

Cydonian Knight

Δραστήριο Μέλος

H Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 270 μηνύματα.

H Cydonian Knight Mardy bum έγραψε: στις 03:06, 20-08-14:

Γραψου στο διδασκαλείο ξένων γλωσσών του ΕΚΠΑ. Γίνεται πολύ καλή δουλειά, παρά το μέγεθος του τμήματος
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Coolcat

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τουρκικά ή ολλανδικά; - Από EvangeliaAthens
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-18 στις 15:55.
    • Μα καλά τούρκικα; - Από ntinaki
      Το θέμα έχει λάβει 416 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-09 στις 01:06.
    • Τουρκικά στα Ελληνικά Γυμνάσια; - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-06 στις 12:28.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα