Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,848 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,583 μηνύματα σε 78,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 402 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή σχολής

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O NIKwolfie έγραψε: στις 22:01, 19-07-19:

Αν υποθέσουμε ότι περνάωσε ενα οικονομικό τμήμα και περάσω τα μαθήματα του πρώτου έτους και την επόμενη χρονιά περάσω με 10% σε άλλο οικονομικό τμήμα της ίδιας σχολής που εχει τα ίσα μαθήματα . θα πρέπει να τα ξανά δώσω ή μετράνε από την προηγούμενη φορα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,911 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 23:01, 19-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από NIKwolfie
Αν υποθέσουμε ότι περνάωσε ενα οικονομικό τμήμα και περάσω τα μαθήματα του πρώτου έτους και την επόμενη χρονιά περάσω με 10% σε άλλο οικονομικό τμήμα της ίδιας σχολής που εχει τα ίσα μαθήματα . θα πρέπει να τα ξανά δώσω ή μετράνε από την προηγούμενη φορα?
Δες το θέμα:"Αναγνώριση μαθημάτων μετά από εισαγωγή με το 10%".
1
Παράθεση

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O NIKwolfie έγραψε: στις 23:16, 19-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Δες το θέμα:"Αναγνώριση μαθημάτων μετά από εισαγωγή με το 10%".

Επειδή είμαι καινούριος δεν ξέρω που είναι και δεν έχω ιδέα πως να ΤΟ ψάξω...????

Αρχική Δημοσίευση από NIKwolfie
Επειδή είμαι καινούριος δεν ξέρω που είναι και δεν έχω ιδέα πως να ΤΟ ψάξω...????
το βρήκα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NIKwolfie : 19-07-19 στις 23:16. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Rozalia24, Georgiapon25

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή σχολής (10%) - Από Aggelos!
      Το θέμα έχει λάβει 207 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-19 στις 15:39.
    • Απορια για αλλαγή σχολής με 10% - Από Armark
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-04-19 στις 10:18.
    • Αλλαγή σχολής - Από gnkk
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-19 στις 08:40.
    • Αλλαγή σχολής - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 401 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-18 στις 00:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα