Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,848 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,582 μηνύματα σε 78,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βουλγαρικά

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,981 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 11:57, 28-11-15:

Μήπως γνωρίζει κάποιος κανένα καλό φροντιστήριο στην Αθήνα για βουλγαρική γλώσσα, που να μπορεί κανείς μέσα σε ένα χρόνο περίπου να φτάσει επίπεδο A2 ή και B1; Είναι εύκολη γλώσσα; Ό,τι γνωρίζετε ευπρόσδεκτο!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

soloikos

Νεοφερμένος

Ο soloikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O soloikos έγραψε: στις 20:02, 30-11-15:

Καλησπέρα. Προσωπικά δεν έχω καμία επαφή με τη γλώσσα, έχω ασχοληθεί μόνο με τούρκικα και λατινογενείς γλώσσες (πορτογαλικά, ισπανικά, γαλλικά κλπ). Να γνωρίζεις χοντρικά πως πρόκειται για γλώσσα της οποίας το αλφάβητο είναι το κυριλλικό και όχι το λατινικό. Μοιάζει με σέρβικα και ρώσικα, Από γνωστό μου που σπούδαζε στη Βουλγαρία έχω να σου πω ότι πρόκειται για γλώσσα μέτριας δυσκολίας. Ρίξε μια ματιά και στην παρακάτω ιστοσελίδα, την οποία βρήκα ψάχνοντας στο διαδίκτυο. Να περνάς καλά!

www.voulgarika.gr
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,981 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 19:02, 01-12-15:

Χρήσιμα αυτά για αρχή καθώς και το site. Ευχαριστώ!
Παράθεση

soloikos

Νεοφερμένος

Ο soloikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O soloikos έγραψε: στις 11:02, 02-12-15:

Να 'σαι καλά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ΜικρόΚοάλα