Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,821 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,169 μηνύματα σε 78,625 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[iSchool] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,482 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:13, 04-08-19:

Κι εγώ με Note 9 μπαίνω στα site. Για δοκίμασε πάλι
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

Ο Griff αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O Griff έγραψε: στις 17:21, 04-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Κι εγώ με Note 9 μπαίνω στα site. Για δοκίμασε πάλι
Κάθετα διορθώθηκε! Οριζόντια επίσης (μόνο που το πλαίσιο είναι στα αριστερά της οθόνης, δεν την καλύπτει ολόκληρη).

αφορτσιτνα ιενιαγβ αν ιεθυολοκαξε ονεμιεκ οτ
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,482 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:31, 04-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Griff
Κάθετα διορθώθηκε! Οριζόντια επίσης (μόνο που το πλαίσιο είναι στα αριστερά της οθόνης, δεν την καλύπτει ολόκληρη).

αφορτσιτνα ιενιαγβ αν ιεθυολοκαξε ονεμιεκ οτ
Για δώσε ένα screen.
1
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

Ο Griff αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O Griff έγραψε: στις 17:50, 04-08-19:

Για το κεἰμενο που εμφανἰζεται αντἰστροφα δεν μπορώ να βγἀλω σκριν :/

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 15:58, 05-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Griff
Για το κεἰμενο που εμφανἰζεται αντἰστροφα δεν μπορώ να βγἀλω σκριν :/

Για δες τώρα.
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

O Griff έγραψε: στις 17:20, 05-08-19:

Στην οριζόντια όλα κομπλέ, το πλαίσιο καλύπτει ολόκληρη την οθόνη.

ατσωσ ιεγρυοτιελ νεδ αιαβεβ ονεμιεκ οτ

Βέβαια, τώρα λειτουργεί το backspace
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 4 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε: στις 17:36, 05-08-19:

Οταν ειμαι απο κινητο δε μπορω με τιποτα να μεταφερθω στο ιστεκι πατώντας πανω αριστερα στις κατηγοριες καθως το ισχουλ πατιεται αυτοματα κ απλα κανει ανανεωση
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 17:37, 05-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από allall1
Οταν ειμαι απο κινητο δε μπορω με τιποτα να μεταφερθω στο ιστεκι πατώντας πανω αριστερα στις κατηγοριες καθως το ισχουλ πατιεται αυτοματα κ απλα κανει ανανεωση
Μήπως να πατήσεις το hamburger menu πάνω δεξιά και να πατήσεις μετά την αντίστοιχη επιλογή για το άλλο section; Είναι κάτω κάτω, εγώ αυτό χρησιμοποιώ.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,287 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 19:46, 05-08-19:

Πάντως με μια πρόχειρη ματιά βλέπω ότι η database του site έχει τα ψιλοχαλια της. Πολλοί από τους πίνακες που χρησιμοποιούνται δεν είναι ούτε σε δεύτερη κανονική με αποτέλεσμα να κουβαλάτε πολλη έξτρα πληροφορία που είναι εντελώς περιττή και επιβαρύνει τις αναζητήσεις. Τα ξένα κλειδιά επίσης σε αρκετούς πίνακες δεν σωστά όπως σε αυτό με τα thread ids. Θέλετε και αρκετά split σε πίνακες.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος