Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,843 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,344 μηνύματα σε 78,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 499 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΑΕΙ Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Τεχνών Αθήνας

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,909 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 17:39, 06-02-14:

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ. Με την εγκύκλιο Φ.251/14982/Β6/3-2-2014 το Υπουργείο Παιδείας γνωστοποιεί ότι με την υπουργική απόφαση Φ253/10590/Β6/2014 που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ 172/τ.Β/30-1-2014 οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται να συμπεριλάβουν στο μηχανογραφικό τους το τμήμα Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών της σχολής Καλλιτεχνικών Σπουδών του ΤΕΙ Αθήνας από το έτος 2014 και εφεξής δεν χρειάζεται να εξεταστούν στα ειδικά μαθήματα "Ελεύθερο Σχέδιο" και "Γραμμικό Σχέδιο".
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

freedom15

Νεοφερμένος

H freedom15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H freedom15 έγραψε: στις 22:45, 13-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ. Με την εγκύκλιο Φ.251/14982/Β6/3-2-2014 το Υπουργείο Παιδείας γνωστοποιεί ότι με την υπουργική απόφαση Φ253/10590/Β6/2014 που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ 172/τ.Β/30-1-2014 οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται να συμπεριλάβουν στο μηχανογραφικό τους το τμήμα Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών της σχολής Καλλιτεχνικών Σπουδών του ΤΕΙ Αθήνας από το έτος 2014 και εφεξής δεν χρειάζεται να εξεταστούν στα ειδικά μαθήματα "Ελεύθερο Σχέδιο" και "Γραμμικό Σχέδιο".
Λένω να σε ρωτήσω , μπορώ με 10% να δηλωσω φέτος το τμήμα Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών της σχολής Καλλιτεχνικών Σπουδών του ΤΕΙ Αθήνας?
Παράθεση

Stacy_pizza (Souki)

Νεοφερμένος

H Souki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Stacy_pizza Nia nia nia nia :P έγραψε: στις 23:06, 13-02-14:

Πείτε μου ένα λόγο που το τμήμα φωτογραφίας βρίσκεται στο τέταρτο πεδίο ενω το ήχου και εικόνας στο πρώτο...
1
Παράθεση

freedom15

Νεοφερμένος

H freedom15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H freedom15 έγραψε: στις 00:27, 14-02-14:

τι κατεύθυνση είσαι ? εγώ μπήκα στο ήχου και εικόνας από θετική
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω έγραψε: στις 08:10, 14-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από freedom15
Λένω να σε ρωτήσω , μπορώ με 10% να δηλωσω φέτος το τμήμα Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών της σχολής Καλλιτεχνικών Σπουδών του ΤΕΙ Αθήνας?
Αν είχες δώσει πανελλαδικές την προηγούμενη χρονιά (2013), ασφαλώς και μπορείς.
Παράθεση

freedom15

Νεοφερμένος

H freedom15 έγραψε: στις 12:59, 15-02-14:

ΑΑΑΑ πολύ ωραία !! Σε ευχαριστώ για την απάντηση !
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω έγραψε: στις 09:16, 18-02-14:

Τυχερή και εσύ σαν τον deest.
Παράθεση

Mariast

Νεοφερμένος

H Mariast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Mariast έγραψε: στις 19:40, 31-08-15:

Παιδιά καμια γνώμη για αυτό το τμήμα; έχει προοπτικές; μόλις πέρασα σε αυτό κάθε βοήθεια είναι πολύτιμη!
Παράθεση

Duchess

Νεοφερμένος

H Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Duchess έγραψε: στις 00:45, 10-01-19:

Καλησπέρα μαθητές, απόφοιτοι, φοιτητέςΚαλη χρονια σε ολους!
Λοιπόν εδώ και λίγες μέρες αρχίζω να εμφανίζω ενδιαφέρον για το τμήμα Οπτιακουστικων του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικης,επειδή θα ήθελα να μπορώ να μάθω να φτιάχνω βίντεο και να έχω ψηφιακές οπτιακουστικες γνωσεις για τον τομεα π.χ του κινηματογράφου ή ψηφοποιησης πολιτιστικων αγσθων κ.λ.π
Όμως δεν έχω γνώσεις πάνω στο χώρο της φωτογραφίας για αυτό αν μπω ( μου ενδιαφέρουν πολύ κ άλλες σχολές) θα είμαι απειρη. Μπορεί λοιπόν κάποιος που δεν έχει γνώσεις να ανταποκριθεί; Ξέρω πως υπάρχουν και μαθήματα που σε εισαγάγουν και έχουν γενικο χαρακτήρα,αλλά πρέπει να έχει κάποιες βασικές,στοιχειώδεις γνώσεις στο χώρο αυτό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλό βρσδβ!
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω έγραψε: στις 12:53, 10-01-19:

Μια χαρά θα μπορέσεις ν΄ ανταποκριθείς! Λίγοι είναι αυτοί που από μεράκι έχουν αποκτήσει κάποιες γνώσεις πάνω στο αντικείμενο. Η πλειοψηφία ξεκινάει από το μηδέν. Πάντως να ξέρεις ότι όταν με το καλό μπεις, θα πρέπει να μην αρκεστείς σ΄αυτά που θα διδάσκονται στο τμήμα αλλά παίρνοντας εναύσματα από εκεί να ψαχτείς πολύ μόνη σου. Το ίδιο ισχύει για όλα τα τμήματα της Σχολής Εφαρμοσμένων Τεχνών και Πολιτισμού.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    angelikitaraxia

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχολές φωτογραφίας - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-04-14 στις 16:00.
    • Μαθήματα φωτογραφίας - Από ioanna1993
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-10 στις 13:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα