Aπό νυχτερινό ΕΠΑΛ σε πρωινό

konman

Νεοφερμένος

Ο konman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια θα ηθελα τη γνωμη σας πανω σ αυτο:

Πηγαινω νυχτερινο Επαλ ΄Β ταξη αλλα λογω μονιμης αλλαγης ωραριου στη δουλεια πρεπει οπωσδηποτε να παω στο πρωινο. (τομεας πληροφορικης).

Τι λετε θα την καταλαβω ιδιαιτερα την αλλαγη; :hmm: :)

Δεν θα θελα να σταματησω το σχολειο εχω κανει πολυ αγωνα.

Οι βαθμοι μου ειναι σχετικα καλοι, μεσο ορο 19.1.

Ας απαντησει καποιος πιο μεγαλουτσικος που θα εχει εμπειρια στο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια θα ηθελα τη γνωμη σας πανω σ αυτο:

Πηγαινω νυχτερινο Επαλ ΄Β ταξη αλλα λογω μονιμης αλλαγης ωραριου στη δουλεια πρεπει οπωσδηποτε να παω στο πρωινο. (τομεας πληροφορικης).

Τι λετε θα την καταλαβω ιδιαιτερα την αλλαγη; :hmm: :)

Δεν θα θελα να σταματησω το σχολειο εχω κανει πολυ αγωνα.

Οι βαθμοι μου ειναι σχετικα καλοι, μεσο ορο 19.1.

Ας απαντησει καποιος πιο μεγαλουτσικος που θα εχει εμπειρια στο θεμα.

ενας φιλος μου ειχε το ιδιο προβλημα με σενα.αυτο εξαρταται απο το επιπεδο των μαθητων στο επαλ που θα πας.ο φιλος μου δεν ειχε κανενα προβλημα τελικα..εφοσον εισαι ηδη καλος μαθητης δε νομιζω πως θα εχεις προβλημα.να συνεχισεις τον αγωνα σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konman

Νεοφερμένος

Ο konman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ευχαριστω Πανο, κανεις αλλος καποια αλλη γνωμη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν είμαι ειδική στο θέμα οπότε σου μιλώ με κάθε επιφύλαξη. :redface:
Θεωρώ ότι δεν θα έχεις πρόβλημα - το μόνο ίσως που σε δυσκολέψει είναι η προσαρμογή. Αλλά δεν υπάρχει κάτι που να μην λύνεται με λίγη περισσότερη προσπάθεια και ψυχραιμία. ;)
Όπως μας λες προβλήματα με το σχολείο δεν έχεις και είσαι επιμελής. Επομένως, my guess is ότι θα είσαι οκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konman

Νεοφερμένος

Ο konman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ευχαριστω!

Μηπως γνωριζει καποιος να μου πει το προγραμμα(ποσες ωρες τη βδομαδα το καθε μαθημα) των μαθηματων και πια μαθηματα κανουμε στα γενικης και ειδικοτητας στη Β Επαλ- Πληροφορικη;

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lef sti

Νεοφερμένος

Ο Lef sti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους είμαι απόφοιτος α κύκλο τεε , και πέρυσι γράφτηκα εσπερινό επαλ για να πάρω πτυχίο και απολυτήριο. Φέτος λόγω αλλαγής στην εργασία μου είμαι αναγκασμένος να γραφτώ μόνο σε πρωινό επαλ καθώς η βάρδια που έχω δεν μου επιτρέπει να γραφτώ σε απογευματινό η εσπερινό δε προλαβαίνω κανένα από τα δύο!!! Ερώτηση δεδομένου ότι είμαι 45 και στα γενικης παιδείας τα έχω ξεχάσει ήθελα να ρωτήσω τα πρωινα είναι ποιο δύσκολα από τα άλλα;;; έχω αγχωθεί γιατί είναι μονόδρομος το πρωινό, κάθε απάντηση και βοήθεια θα μου ήταν απαραίτητη ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top