Γενικό - Μάθημα Επιλογής Α' Λυκείου. Τι σκοπεύετε να επιλέξετε;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
α ετσι ειναι..ευχαριστω,,,,
καλα υποχρεωτικα πηρατε γαλλικα ?
εγω παντως θελω γερμνανικα πρωτη γλωσσα αν και αγγλικα εκανε περισσοτερα χρονια
δεν τα μπορω καθολου

Ναι... επειδή μας είπαν ότι θα πάρουμε καλούς βαθμούς κι ας μη γράφουμε καλά. (πράγμα που ίσχυε τελικά) Άλλα τέλος πάντων.
Αν έχετε καθηγητή Γερμανικών επέλεξέ το.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
α μια χαρα ειστε..
ας μας ελεγαν και εμας ετσι μεχρι και τσεχοσλοβακικα θα επαιρνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
το μαθημα επιλογης της α λυκειου ειναι και αυτο που θα δωσεις στις πανελλαδικες σαν μαθημα βοηθητικο???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το μαθημα επιλογης της α λυκειου ειναι και αυτο που θα δωσεις στις πανελλαδικες σαν μαθημα βοηθητικο???:)
Όχι, καμία σχέση. Εκείνο θα το επιλέξεις στη Γ'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Όχι, καμία σχέση. Εκείνο θα το επιλέξεις στη Γ'.

α , μαλιστα ευχαριστωωω:D
--------------------------------------------------------------------
τοτε αφου αλλο το μαθημα επιλογης και αλλο το βοηθητικο για πανελλαδικες εγω θα κανω το πιο εξυπνο< κατα τη γνωμη μου> θα παρω αισθητικη αγωγη γιατι υποθετω πως θα εχουμε τοσο διαβασμα που ενα μαθημα που απαιτει πολυ διαβασμα και γενικα ειναι χρονοβορο δεν χρειαζετε να μας επιβαρυνει !!!:);):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
α , μαλιστα ευχαριστωωω:D
--------------------------------------------------------------------
τοτε αφου αλλο το μαθημα επιλογης και αλλο το βοηθητικο για πανελλαδικες εγω θα κανω το πιο εξυπνο< κατα τη γνωμη μου> θα παρω αισθητικη αγωγη γιατι υποθετω πως θα εχουμε τοσο διαβασμα που ενα μαθημα που απαιτει πολυ διαβασμα και γενικα ειναι χρονοβορο δεν χρειαζετε να μας επιβαρυνει !!!:);):P
Συνήθως ζωγραφίζεται εκεί. Μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artegoldfish

Νεοφερμένος

Η artegoldfish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τι σχέση μπορεί να έχει η θεατρολογία με την μουσική και το σχέδιο εκτος από το ότι είναι και τα τρία τέχνες; Δηλαδή, αν ξέρεις να ζωγραφίζεις σημαίνει πως είσαι και καλός ηθοποιός; Δεν το πιάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ

15. Β΄ Ξένη Γλώσσα: 2
16. Ο Ευρωπαϊκός Πολιτισμός & οι ρίζες του:
2
17 Εφαρμογές Πληροφορικής:
2
18. Αισθητική Αγωγή (Στοιχεία Θεατρολογίας, Μουσική και Εικαστικά):
2
19. Ψυχολογία:
2

Κάτι από τα 3 κάνεις, τουλάχιστον σε εμάς αυτό γινόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Να ρωτήσω εγω κάτι.. Για να πάρω Αισθητική αγωγή πρέπει να ξέρω να ζωγραφίζω κιόλας?? Πρεπει να εχω δηλαδη καποιες ειδικες γνωσεις η ταλεντο η τετοια πραγματα? :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Για σας.
πάω 1η λυκείου και μας έδωσαν ένα χαρτί για επιλογή μαθήματος


Α)Γεωλογία και Διαχείριση Φυσικών πόρων.
Β)Ελληνικός Και Ευρωπαϊκός Πολιτισμός



Τι λέτε(τι ακριβός θέμα έχουνε αυτά?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Να διαλέξεις το Γ, Νεοελληνική Γλώσσα δηλαδή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Να διαλέξεις το Γ, Νεοελληνική Γλώσσα δηλαδή

μάθημα επιλογείς είναι.....αυτά μόνο έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Θα διάλεγα το Β. Το άλλο με τους φυσικούς πόρους το είχε μια φίλη μου και ήταν πολύ βαρετό. Βέβαια είναι και το τι σου αρέσει, οπότε καλύτερα να δεις και λίγο τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Λοιπον εγω σου λεω να διαλεξεις τους φυσικους πορους γιατι ειναι ενα μαθημα σαν την μελετη περιβαλλοντος που καναμε στο δημοτικο ειναι ευκολο το ειχαν παρει κατι φιλες μου και τους αρεσε εγω ειχα παρει πληροφορικη........τον ευρωπαικο πολιτισμο μην τον διαλεξεις γιατι ειναι ιστορια και πρεπει να εχεις ενα καλο φιλολογο για να σου αρεσει......αυτα κατα την γνωμη μου εσυ τωρα αφου δεν ξερω τα ενδιαφεροντα σου διαλεξε αυτο που σου αρεσει περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheRedWood

Νεοφερμένος

Ο TheRedWood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Διάλεξε ότι θα διαλέξουν οι φίλοι σου για να είστε στην ίδια τάξη, ή απλώς διάλεξε ότι σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ λέω διάλεξε 1 όποιο να ναι (κυρίως αυτό που θα διαλέξουν οι φίλοι σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠαΡαΣκΕυΑς κ

Νεοφερμένος

Ο ΠαΡαΣκΕυΑς κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας ειναι η πρωτη φορα που γραφω:clapup: και θα θελα να ρωτησω κατι.Φετος μας εδωσαν μια δηλωση που επρεπε να επιλεξουμε ενα μαθημα,εγω διαλεξα ελληνικο και ευρωπαϊκο πολιτισμο.Αυτο το μαθημα που επιλεγεις θα το κανεις σε ολο το λυκειο;Επισης, στις πανελληνιες εξετασεις θα γραψω και αεππ,θα εχω κενα τωρα που διαλεξα ελληνικο και ευρωπαικο πολιτισμο αντι της πληροφορικης;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
θα θελα να ρωτησω κατι.Φετος μας εδωσαν μια δηλωση που επρεπε να επιλεξουμε ενα μαθημα,εγω διαλεξα ελληνικο και ευρωπαϊκο πολιτισμο.Αυτο το μαθημα που επιλεγεις θα το κανεις σε ολο το λυκειο;Επισης, στις πανελληνιες εξετασεις θα γραψω και αεππ,θα εχω κενα τωρα που διαλεξα ελληνικο και ευρωπαικο πολιτισμο αντι της πληροφορικης
Όχι. Το μάθημα είναι μόνον για την Α λυκείου. Και κανένα πρόβλημα δεν θα έχεις αν στη Γ λυκείου διαλέξεις ΑΕΠΠ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠαΡαΣκΕυΑς κ

Νεοφερμένος

Ο ΠαΡαΣκΕυΑς κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top