Γενικό - Βοηθήματα Γ΄Γυμνασίου.

ΛΙΛΥ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΛΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χρειαζομαι βοηθεια....!!!!!!!!! ξερει κανεις ενα σιτε που μπορω να κατεβασω φρεε βοηθημα μαθηματικων???????????/πλζ....!!! ειναι αναγκη!!!!!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΛΥ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΛΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!! εχει μεσα τις λυσεις?????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε ξεφύλλησέ το ρε συ. :P
Εξαλλου αν ενδιαφέρεσαι για λύσεις του σχολικού βιβλίου σας δίνουν λυσσάριο από το υπουργείο. Άλλο το βοήθημα άλλο το λυσσάριο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΛΥ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΛΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μολις το κατεβασα!!!! δεν εχει τις λυσεις!!!:redface: αλλα ευχαριστω πολυ!!!! δεν μασ εχουν δωσει τπτ!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μολις το κατεβασα!!!! δεν εχει τις λυσεις!!!:redface: αλλα ευχαριστω πολυ!!!! δεν μασ εχουν δωσει τπτ!!!!!:(
Θελει να πει οτι μπορεις να το αγορασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΛΥ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΛΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δεν νομιζω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είπα αυτό καλέ, εμάς και στο γυμνάσιο και στο λύκειο μας έδιναν λυσσάριο στα μαθηματικά. Ίσως δεν τους ήρθαν ακόμα τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelaras

Νεοφερμένος

Ο aggelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι τα καλυτερα βοηθηματα σε νεολληνικη γλωσσα ( πιο πολυ για συντακτικο αλλα και για ολα) λογοτεχνια ,φυσικη και αν υπαρχουν βιβλια-βοηθηματα για περαιταιρω διαβασμα στα μαθηματα της θετικης κατευθηνσης αλλα βασισμενα στη σχολικη υλη!ολα αυτα για 3η γυμνασιου! ευχαριστω προκαταβολικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ποια βοηθήματα χρειάζονται στην τρίτη γυμνασίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ποια βοηθήματα χρειάζονται στην τρίτη γυμνασίου;

Εμενα μου φερνει μια φιλη μου τα δικα της οποτε δεν αγοραζω, αλλα αυτα που χρειαζομαι ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι φυσικη, δεν μπορω χωρις βοηθημα, χημεια, αρχαια ισως και αρχαια απο μεταφραση... Αα και μαθηματικα στανταρ... Αυτα παιρνω εγω :)
Και ενα για εκθεσεις, εχει ωραιες ιδεες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εμενα μου φερνει μια φιλη μου τα δικα της οποτε δεν αγοραζω, αλλα αυτα που χρειαζομαι ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι φυσικη, δεν μπορω χωρις βοηθημα, χημεια, αρχαια ισως και αρχαια απο μεταφραση... Αα και μαθηματικα στανταρ... Αυτα παιρνω εγω :)
Και ενα για εκθεσεις, εχει ωραιες ιδεες... :)

Same here!!Και εμένα μου φέρνει μια φίλη μου άρα δεν αγοράζω ποτέ.Ναι,φυσική,χημεία,αρχαία,έκθεση και μαθηματικά οπωσδήποτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike180

Νεοφερμένος

Ο mike180 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
όποιος διαθέτει <<ηλεκτρονικά λυσάρια>> ας το πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top