Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,843 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,333 μηνύματα σε 78,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 506 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[21/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
Άριστα 18-20
2
50,00%
Πολύ καλά 15-18
1
25,00%
Καλά 12-15
1
25,00%
Μέτρια 10-12
0
0%
Όχι καλά 5-10
0
0%
Καθόλου καλά 0-5
0
0%

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 21:44, 20-05-13:

Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Στο αρχικό πόστ θα ανέβουν τα θέματα και ενδεικτικές λύσεις όταν δημοσιευθούν στο ίντερνετ.
Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία!

Θέματα
Προτεινόμενες λύσεις

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη {~*1rèNe*~} : 24-05-13 στις 00:24. Αιτία: Προσθήκη προτεινόμενων λύσεων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 08:21, 21-05-13:

Το θέμα ξεκλειδώθηκε!!
Στο αρχικό πόστ του θέματος θα ανέβουν τα θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ.

Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους!
2

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,750 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 12:04, 21-05-13:

Τα θέματα

Οκ εύκολο θεματάκι η διαφήμιση.
Στο Β1 που θέλει να σχολιάσεις το «Η διαφήμιση μπορεί βέβαια, χωρίς αμφιβολία, να αποβεί κοινωνικά ωφέλιμη» στην ουσία γράφεις τα θετικά της διαφήμισης.
Στο Α1 έχει φάση «Να γράψετε την περίληψη του κειμένου, που σας δόθηκε, χωρίς δικά σας σχόλια ». Ελεος για τόσο χαζούς τους έχουν και γράφουν το «χωρίς δικά σας σχόλια»;

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 12:24, 21-05-13:

Εκ πρώτης όψεως εύκολα φαίνονται έως πολύ εύκολα...

Η περίληψη βγαίνει εύκολα, Β1 βατό, συνώνυμα αντώνυμα είναι εντάξει, επίκληση στη λογική οκ, Β4 για γέλια, θέμα έκθεση εύκολο, ίσως το Β ερώτημα να δυσκόλευε κάποιους.

alexbz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O alexbz έγραψε: στις 14:03, 21-05-13:

σημερα γραψαμε εκθεση πως τα πηγατε?εγω παρα πολυ καλα πανευκολο θεμα η διαφημηση...

Aspa1987

Νεοφερμένος

Ο Aspa1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Aspa1987 έγραψε: στις 15:34, 13-06-13:

το β σκελος της εκθεσης ηταν πολυ πονηρο, ολοι πεσαν στην παγιδα της παπαγαλιας απ οτι ακουσα...οι μονοι που βοηθανε στην ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ειναι ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ β.η οικογενεια (σε μικρο βαθμο), οταν σε βαζουνε να γραφεις τα αρνητικα της διαφημησης δε γραφεις ποτε ΓΙΑ ΤΟ ΟΦΕΛΟΙ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ!Ουτε για οτι ειναι παρεμφερες, πιστευω οτι την πατησαν πολλοι μαθητες (και το ακουσα) ειναι ομως στο χερι των εξεταστων!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια