Τι βαθμό χρειάζομαι για να περάσω τη Β' Λυκείου;

Guest 887341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα από τον Πατατόκηπο, λοιπόν έχουμε και λέμε είδα κάτι subreddits που λέγανε ότι για να μείνεις στο λύκειο πρέπει είτε να κάνεις κακό σε καθηγητή είτε να φέρεις νεοναζί πολεμικά αεροπλανακια να κάνουν Πίου Πίου το γραφείο του διευθυντή και κάτι τέτοιες μλκιουλες... τέλος πάντων στο ψητο για να περάσω την τάξη της Β ΛΥΚΕΙΟΥ τι Μ.Ο κτλ πρέπει να έχω ( Ο Πατατοκηπος απαιτεί λεπτομερή περιγραφή όχι μια πρόταση να ουμ αλλιώς θα ρθουν σε σας τα Πίου Πίου...)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Καλησπέρα από τον Πατατόκηπο, λοιπόν έχουμε και λέμε είδα κάτι subreddits που λέγανε ότι για να μείνεις στο λύκειο πρέπει είτε να κάνεις κακό σε καθηγητή είτε να φέρεις νεοναζί πολεμικά αεροπλανακια να κάνουν Πίου Πίου το γραφείο του διευθυντή και κάτι τέτοιες μλκιουλες... τέλος πάντων στο ψητο για να περάσω την τάξη της Β ΛΥΚΕΙΟΥ τι Μ.Ο κτλ πρέπει να έχω ( Ο Πατατοκηπος απαιτεί λεπτομερή περιγραφή όχι μια πρόταση να ουμ αλλιώς θα ρθουν σε σας τα Πίου Πίου...)


ΓΜΟ 9.5
Πολύ εύκολο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Guest 887341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε φίλε τι παραπάνω θέλεις να σου πούμε:smartass:

Απλά στο τέλος πρέπει να έχεις 9.5

Άκουσε με οι πατάτες είναι αγαθές , ο Πατατοκηπος δεν ειρωνεύεται δεν το είπα ειρωνικά...
Δεν είμαι ειρωνας σαν τα καρπουζοδεντρα που ειρωνευονται ακόμη και την ύπαρξη τους!
????
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top