Λατρεία ποδιών

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δηλαδή πέλμα για παπούτσι με Νο 46...σε τι αντιστοιχεί; :P
46 φορας ε? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αρέσκουμε θηλυκά ποδια εφόσον εναρμονίζονται με τα πρότυπα που έθεσε ο npb + είναι και αιγυπτιακού τύπου. :whistle:

Προς όσους έχουν πρόβλημα να εκφράσουν κατι τέτοιο, προτείνω να πολεμήσετε αυτό το κόμπλεξ και να μιλήσετε στην κοπέλα. Εγώ νόμιζα οτι θα το πάρει στραβά και αντί να επαληθευτούν οι προβλέψεις μου άρχισε να πειραματίζεται και να μου το παίζει αγριόγατα, οπότε don't be afraid, αν κάποια το πάρει στραβά, θα είναι ανάξια να είναι μαζί σας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Να είναι δύο αριστερά ή δύο δεξιά πόδια; :D

Κεντροαριστερά, γιατί εκφράζουν τις πολιτικές μου πεποιθήσεις κίολας. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εμένα μ αρεσουν τα πόδια όχι οι πατούσες....επίσης φοράω 46 νούμερο κ είμαι 17 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
εμενα που το μεσαιο ειναι το μακρυτερο τι ποδι εχω?

Και μένα,το μεσαίο είναι το μακρύτερο.Μόνο που εγώ δεν μιλάω για δάχτυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
η ανωμαλλια δεν σχετιζεται με την λατρεια των ποδιων (ειτε για ανδρες ειτε για γυναικες) αυτο το φετιχ το αποκτησα απο τα 13 μου ομως τοτε δεν με παραξενεψε .. ουτε και ο ξαδερφος μου ανεφερε κατι.. εγω το ξεκινησα για πλακα και μαλλον μου εγινε συνηθεια αλλα αυτο τον καιρο αρχιζω να το αποβαλλω...τελικα ολο αυτο ηταν μια παιδικη "βλακεια" και θα το εξηγησω..επειδη με την κοπελα μου δεν εχουμε καμια αναμειξη με foot fetish και τα σχετικα απλως το μεγεθος της πατουσας των ανδρων ειναι αυτο που με ελκουσε.:P Πιστευωπως μερικα πραγματα σε ολους μας ερχονται εκ φυσεως χωρις να ευθυνομαστε εμεις προσωπικα αλλα η φυση,...δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω αλλα αυτο το φετιχ να δημιουργειται λογω διεγερσης του σωματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..

Ρε σιγααα..βιτσια ειναι αυτα.Αν σαρεσει οκ ;) Και μην του βαζετε - του ανθρωπου.Όλοι εχουμε τα βιτσια μας..Και εγω με μια καθηγητρια...τεσπα βγαινω off Οποτε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ουσιαστικα οταν ημουν 13 ετων εκανα ακριβως αυτο https://www.youtube.com/watch?v=QxyYRksxv_Y
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ξεχασε το...
σαν να μην εγινε ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγώ μια φορά το πα στην κοπέλα μου και όλα καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


συγνώμη αλλά τι το ελκυστικό βρίσκετε σε ένα πόδι ⊙﹏⊙
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.


συγνώμη αλλά τι το ελκυστικό βρίσκετε σε ένα πόδι ⊙﹏⊙

Περίμενε για να τα πούμε μέχρι να τα βρούμε,Τα περιποιημένα γυναικεία πόδια ναι,είναι ελκυστικά.Να έχουν το πεντικιούρ τους,να είναι απαλές οι φτέρνες,να μυρίζουν όμορφα,ναι μας προσελκύουν. Αν τώρα είναι απεριποίητα,κάθε άλλο παρά ελκυστικά είναι. Ίσως επειδή είσαι κοπέλα,δε μπορείς να το συλλάβεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolaosdelta

Νεοφερμένος

Ο Nikolaosdelta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Να πω και εγω την αποψη μου μιας και παρακολουθησα Ολες τις αποψεις εκανα εγγραφη για να σας απαντησω !
Ειναι λογικο να ξενιζονται αρκετοι με τετοια φετιχ Ομως οπως στον ετεροφυλο Πλυθησμο υπαρχουν φετιχ και βιτσια ετσι και στον ομοφυλοφιλο Υπαρχουν φετιχ βιτσια παθη Ετσι ακριβως οπως και στους Στρεητ ! ! ! Μην σας φαινεται τιποτα παραξενο η αφυσικο επειδη δεν συμβαινει σε εσας το οτι δεν ανηκετε σε αυτη την κατηγορια δεν καθιστα αρρωστα αυτα τα ατομα στα οποια Ανηκω και εγω ! ! ! !

Και δεν το περνω προσωπικα αλλα μην λετε ανακριβειες !

Απο πολυ μικρη ιλικια ανακαλυψα οτι μου αρεσουν αποκλειστικα Αντρες Οπως στην πορεια απεκτησα και φετιχ μεσα σε αυτα και με τα ποδια και μιλαμε για απολυτα καθαρα οχι για αρωστημμενες καταστασεις Φιλοι μου Στο σεξ ολα παιζουν .

Επισης μιας και ακουστηκε πιο πανω απο μελη περι του να πανε σε ψυχοθεραπευτη η και ψυχιατρο τα ατομα που ανηκουν στον ανδρικο φυλο και γουσταρουν Αντρικες πατουσες Θα πω οτι εχω μιλησει με ψυχολογο οταν πλεον αντιληφθηκα οτι Ειμαι ομοφυλοφιλος χωρις ουδεμια πιθανοτητα επιστροφης στην ετεροφυλοφιλια Με διαβεβαιωσε οτι ειναι απολυτα επιλογη καποιου το να ειναι ομοφυλοφιλος Οπως επισης υπαρχει και ο γονιδιακος παραγοντας Συνεπως οταν ενας ψυχολογος δεν το θεωρει αρρωστεια ολο αυτο το να βγαινουν δεκα και να καταδικαζουν ως αρωστα αυτα τα ατομα περιττευει και ειναι Ατοπο μιληστε με ψυχολογο να δειτε τι θα σας πει .

Απο την στιγμη που αποφασισα οτι αυτος ειμαι και δεν αλλαζω και χαραξα πια τις επιλογες μου και με αποδεχτηκα ηρεμησε το μεσα μου ! ! ! ! !!

Δεν παροτρυνω καποιον Δεν κατηγορω καποιον - Απλως ειπα την αποψη μου για τα πραγματα ως εχουν και στην πραξη και στην πραγματικοτητα ! !


Ευχομαι να μην βγειτε δεκα και να πειτε μα τι μας λεει αυτος και απο που και ως που θα πρεπει εμεις να πιστεψουμε τα λεγομενα του Απλα σκεφτειτε οι στρεητ ειδικα οι Ανδρες τι φετιχ και τι βιτσια εχετε οταν βλεπετε μια ωραια κοπελα ας μην γελιομαστε εχω φιλους στρεητ και γνωριζω πολλα! ! !

Απο την αλλη δεν σημαινει οτι καποιος που εχει τετοια φετιχ ειναι απαραιτητα ομοφυλοφιλος υπαρχουν και οι Αμφι-φιλοφιλοι που αρεσκονται και με τα δυο γενη γυναικες και ανδρες .

Φιλικα Νικος.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Όλοι έχουμε φετιχ, και η απίστευτα συνηθισμένη λατρεία προς τα στήθη κατα μια έννοια φετιχ του εγκεφάλου ειναι. Οπότε don't shoot εμάς που ερεθιζομαστε με footjobs,handjobs κτλπ :P Τωρα αν το θέμα σου ειναι προς τα ανδρικά ποδια 46 νούμερο εισαι λίγο ομοφυλοφιλος αλλα δεν πειράζει όσο τα αυγά παραμένουν στο 7% δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top